Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
"Bu dünyadaki en üzücü arayış adalet arayışıdır. Allah kimseyi adaleti aramak zorunda bırakmasın."
Bu ulkede çok adalet arandi...
İstismar edilen çocuklar için "tag açarak" adaleti "zorla" görev başına getirdiğimiz çoktur.😔
Hatta çoğunlukla getiremediğimiz...

Dil aynı gerçekten.
Evir çevir aynı.
Siyaset konuşmak bile denmemeli bunlarla konuşmaya.Siyaset donanım istiyor.Eksilerde...
Ya neyin siyaseti?
İşsizliğin sebebi, kadınların çalışması dendi bu ülkede bir bakan tarafından.
Hamile kadınlar utanmadan sokağa çıkıyor dendi, sürtük dendi, baş örtülü bacımız oldu ama o öldürüldüğünde de yine ‘ah nişanlıydı, evlenemeden gitti’ dendi.
Şaka gibi.
Kadın olmasa, bunlar ne yapacak, kime güç gösterecek?
Yazacam yazamıyorum, sanki 50 60 dk lık adamlar da kadını tanıyorlar, lan hırbo 30 sn gördüğün şey üzerinden siyaset yapıp oradan namus konuşuyorsun, e imam osurursa misali…

Ya neyin siyaseti?
İşsizliğin sebebi, kadınların çalışması dendi bu ülkede bir bakan tarafından.
Hamile kadınlar utanmadan sokağa çıkıyor dendi, sürtük dendi, baş örtülü bacımız oldu ama o öldürüldüğünde de yine ‘ah nişanlıydı, evlenemeden gitti’ dendi.
Şaka gibi.
Kadın olmasa, bunlar ne yapacak, kime güç gösterecek?
Yazacam yazamıyorum, sanki 50 60 dk lık adamlar da kadını tanıyorlar, lan hırbo 30 sn gördüğün şey üzerinden siyaset yapıp oradan namus konuşuyorsun, e imam osurursa misali…
Bakan diyor da alkış tutanlara ne demeli?
Tüm bu avamlığa,soytarılığa evettttt diyenlere??
Sinirlerim harap halde artık.
Kadına sürtük deniliyor kadınlar ağlıyor alkışlıyor.
Çocuklar istismar ediliyor yine çocuklar seccadeye bastı o ben sizi seviyorum diye kamera karşısına çıkartılıyor.

Zamanında pkk ile kanki olanlar şimdi millet ittifakına terörist diyor.
Ya her şeyi geç. Geçinemiyorum,evime et girmiyor ama olsun kuru soğan ekmek yerim yinede var olsun diyen adama,peygamber kalkıp gelse peygamber bu kadar oy alamaz diyen adama neyi nasıl anlatacaksın?

İmam osuruyor da cemaatte donunu indirmeye çok hazır😑

Çocuklar istismar ediliyor yine çocuklar seccadeye bastı o ben sizi seviyorum diye kamera karşısına çıkartılıyor.

Ya her şeyi geç. Geçinemiyorum,evime et girmiyor ama olsun kuru soğan ekmek yerim yinede var olsun diyen adama,peygamber kalkıp gelse peygamber bu kadar oy alamaz diyen adama neyi nasıl anlatacaksın?

Zaman tüneli gibi yüzüme çarptı şimdi, bir kötü oldum…
İq desen değil, cehalet desen değil…
Bu ancak ya Stockholm sendromu olur ya da bir ot kadar değeri olduğunu düşünmeyende.
İnsan değil ki kendi gözünde insanca yaşasın, ne diyeyim…

Bunlarla sakın tartismaya girmeyin akil ve ruh sagliginizi kaybettiginizle kalirsiniz. Bunlarin dogruyu gormesini beklemek bulent ersoydan cocuk beklemek gibi birsey.

İzmir'i de gösterir misiniz kokudan geçilmiyor da
İzmir’i oranın insanı göstersin, ben İzmir’de yaşamıyorum İzmirli de değilim ama Bursa benim için başka zira baba tarafım Bursalı, çocukluğum yeşil camisinde, türbelerinde, hamamlarında, ılıcalarında, Uludağ‘da, İznik’te, Gemlik’te, köylerinde, tarlalarında, zeytinliklerinde, köylerindeki derelerinde geçti.
O yüzden Bursa benim için özel.

Sizin sayenizde rahat yaşamak mı sakın devletin yaptığı köprülerden geçmeyin o zaman İstanbul'da iseniz sakın ola Marmaraydan geçeyim demeyin :KK70:

O yapılan herşey bizim cebimizden çıkıyor hala vergilerimizle ödemeyede devam ediyoruz geçmesekte neyden bahsediyorsun sen babasının köprüsü sanki.

X