sapık komşu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İyi olmuş kilit meselesini ertelememen, temizliğe gelen abla ile konuşabildin mi?

Bugün konuştum onunla da,bir kez kabartma tozu istemiş kendisinden ne alakaysa...

Kapıdan içeri falan girmemiş,bi daha evin önünde falan da görmedim diyor.

Valla bilemiyorum bu adamın ne halt olduğunu sonunda çıkıp karşısına konusucam neyin peşindesin diye.

Kimsenin günahı alınmaz ama eve girse ve bunu yakalasa bile bence size söyleyemiyor olabilir söz konsu abla. İçimden bir ses o ara oldu o vesile ile oldu diyor.

Kimsenin günahı alınmaz ama eve girse ve bunu yakalasa bile bence size söyleyemiyor olabilir söz konsu abla. İçimden bir ses o ara oldu o vesile ile oldu diyor.

Bilmiyorum ya uzun zamandır tanışıyoruz çok da iyi birisi ne kadar korktuğumu da biliyor olsa söylerdi herhalde diye düşünüyorum ama dediğiniz gibi bilemeyiz.

Gece uyuyamazdım Korktum ya bebiş ne yapmayı düşünüyorsun aman asansöre falan sakın binme onunla offff ya biber gazı al birde çantana yatak pdana falan

Bilmiyorum ya uzun zamandır tanışıyoruz çok da iyi birisi ne kadar korktuğumu da biliyor olsa söylerdi herhalde diye düşünüyorum ama dediğiniz gibi bilemeyiz.
Kötü niyetli değildir belki daha fazla korkmayın diyedir belki kendi korktuğundandır bilemeyiz, kapıda malum kabartma tozunu beklerken şöyle bir kafa uzatıp 2-3 adım bile içeri girmiş olabilir. Bence olay artık çözüme ulaşmış durumda endişe etmeyin

Gece uyuyamazdım Korktum ya bebiş ne yapmayı düşünüyorsun aman asansöre falan sakın binme onunla offff ya biber gazı al birde çantana yatak pdana falan

Kilidi değiştirdim haftasonu da alarm ve kamera takılacak artık yapacak başka bir şey yok sanırım. Biber gazı zaten çantamda var ama hiç kullanmadım gerçi o şok anında aklıma gelir mi bilemiyorum. Yine de teşekkür ederimm

Cok korkunc.. bence tasin.. adam belliki senin eve girmis cikmis ayrica kapini zorladiysan bunu yakaladiysan vok kotu.. adam sapik mi? Ruh hastasi mi? Baska birsey mi?

Cok korkunc.. bence tasin.. adam belliki senin eve girmis cikmis ayrica kapini zorladiysan bunu yakaladiysan vok kotu.. adam sapik mi? Ruh hastasi mi? Baska birsey mi?

Korkunç farkındayım. Ama ha deyince de taşınamam ev sahibiyim. Gereken önlemleri almaya çalışıyorum.

Sankı sureklı cocuk asansöre tuvaletını yapıyorda şikayet için sizden imza ıstıyor cok ılgınc bana garıp geldı .

Konu sahıbı daha cok korkacak :) Ben olsam sureklı merdıven kullanırdım bırde apartman boslugu kat araları ve arkama baka baka cıkardım eve gırıncede heryerı kontrol yalnız yasamak cok zor.

Ben de balkondan eve girdiğini dusunuyorum.Kapidan girmeyi denemiş ve başarısız olmuştur.Ben yerinizde olsam ev sahibi bile olsam çıkardım o evden.Supheyle yaşanmaz.Kesinlikle normal biri yok karşımızda bence.Cok dikkatli olun derim.Evden cikmayacaksaniz balkon kapısına da alarm taktirin.

Hangi film bende izliyim
Nefesini tut mu?

Kiracidan bahsediyodum. Baktimda posterine bakmisim zaten ona. Eh idare eder. Nefesini tutada bakmistim zamaninda. Onu daha cok sevdim. Don't breath. Cok cok guzel. Kalbim gum gum atti sayisiz kere heycandan. Siddetle tavsiye ederim don"t breathi.

Kiracidan bahsediyodum. Baktimda posterine bakmisim zaten ona. Eh idare eder. Nefesini tutada bakmistim zamaninda. Onu daha cok sevdim. Don't breath. Cok cok guzel. Kalbim gum gum atti sayisiz kere heycandan. Siddetle tavsiye ederim don"t breathi.
Keşke mesajini önce gorseydim onu izlerdim.
Simdi bitirdim kiraciyi evet güzeldi ama o kadar heyecanlanmadim
Dedigini yarın izlerim

Dont breath zaten nefesini tutmuş ondan mi bahsetmistin? Ben onu izlemiştim. Sana kolleksiyoncuyu oneriyorum o zaman

Keşke mesajini önce gorseydim onu izlerdim.
Simdi bitirdim kiraciyi evet güzeldi ama o kadar heyecanlanmadim
Dedigini yarın izlerim

Tuh gec kaldim. Pek surukleyici degil o evet.
Don't breathi seveceksin bence. Burda nagmeler dizip beklentini yukseltmiyim ama alisigin disinda diye bilirim.

Tuh gec kaldim. Pek surukleyici degil o evet.
Don't breathi seveceksin bence. Burda nagmeler dizip beklentini yukseltmiyim ama alisigin disinda diye bilirim.
Ben dont breath ı izlemisim cnm akşam dedim ya o nefesini tutmuş diye evet çok heyecanliydi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…