sapık komşu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
herkese merhaba,
tek başıma yaşıyorum yaklaşık 3 yıldır aynı evdeyim. yaklaşık 6 ay önce benim balkonuma paralel balkonu olan karşı daireye birisi taşındı. bizim okulda farklı bölümde. zaten site okulun etrafında genelde öğrencilerin yaşadığı sitelerden birisi. yani binada farklı öğrenciler de var tek değilim. ben ne zaman balkona çıksam bu arkadaşın da balkona çıktığını fark ediyorum. ama dikkatimi çekiyor,ben balkona çıkıyorum kendisi perdenin arkasından biraz durup sonra çıkıyor. buraya kadar bir şey yok tesadüf diyebiliriz.

geçtiğimiz hafta ben eve geldiğimde kendisini kapımı zorlarken buldum. ben asansörden indiğimde geri çekildi,yaz okulunun final dönemiydi falan saçmalayarak "yaa okulda sabahladım 2 gündür sizin evi mi zorluyormuşum kafam çok karışık" gibi cümleler söyleyip,benim sınavımı da sorup öylece evine girdi ama aşırı derecede rahatsız oldum. o gece erkek arkadaşımı çağırdım.

2 gün önce kız arkadaşlarım bana kalmaya geldiler. kendisi önce kapıyı çalıp hal hatır sordu,daha sonra benim evimde plak var onun temizleme sıvısını istedi,kendi evinde de plak olduğunu iddia ederek. ben bu kişi ile hiç sohbet etmedim,evimin kapısını 3 kez anca çalmıştır,içeri dahi almadım. plak olduğunu nereden biliyor diye aklıma takıldı. aldığını geri getirince elinde bir plak getirmiş,sizin tarzınıza yakın diyerek. işte o zaman kafama dank etti,"X ben sana evde plak olduğunu ne zaman söyledim ya tarzımı falan nerden biliyosun?" dedim. Sohbet ederken söylemişim öyle söylüyor ama asla söylemediğime adım gibi eminim. o gece yine çok korktum yine erkek arkadaşımı çağırdım. Bu arada ne zaman erkek arkadaşım bana gelse,onun dairesinden ya böyle çok gürültülü rock müzik ya da Hans Zimmer falan çalıyor manyak gibi. Hatta bir kez şikayet bile etmiştik.

En son binadaki diğer kızlardan birisiyle konuşurken garip davranışlarından bahsettim. Geçenlerde onun da arabasının kapısını zorlarken bulmuş. Yine aynı bahaneler. Kafam karışmış vs diyerek kızı da geçiştirmiş.

Okulda falan görünce selam verdiğim bir insan kendisi. Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama bu kisinin amacı nedir,ben ortaya çıkıp adamı sapıklıkla suçlasam büyük ihtimalle haksız çıkarım. Bunun dışında ne yapabilirim? Babama falan söylesem olayı çok büyütmüş olurum ama evde yalnız kaldığımda hep bir tedirginlik oluyor. Lütfen bir akıl verin ben bu adamı ne yapayım?

Oncelikle evi didik didik et kamera ihtimaline karşı..
Özellikle yukarıdan gören yerlere bak, banyo ve yatak odasını x2 özenli ara. Lamba, avize, perde dipleri vs..
Kilidini değiştir, eve de küçük bir kamera yerleştir.

Taşınma ihtimalin varsa ben olsam onu da değerlendirirdim bu kadar zahmete gireceğime...

S sassyassyy

Plak caldiysaniz sesinden taniyabilir,girdiyse kapidan vs anlarsiniz,cok dikkatli olun derim adam hirsiz olabilir.

Sesinden tanıdım derdi o zaman, söylemediği bit şeyi sen bana söyledin diyor adam... üstelik kaç kişi kafası karışında başkasının evinin kapısına anahtar sokmaya çalışıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X