Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

Canimmmmmmmmmmmm ya ben ovulasyon testi yapmistim bi programdan düne kadar son gün gösteriyodu yumurtlamayi Senin yazdiklarin içimi rahatlatti demin eczaneye gittim clearblue ovulation testi aldim, kadin dediki iki hafta kala regline iyi degerlendir bakalim ins olur ya.. yumurtlanma olmadan tabi olmaz.. ben yumurtlama günlerimi degerlendirdim sandim ve testte negatif çikinca moralim bozulmustu..
simdi çalismalara devam Allahin izniyle Senin varmi çocugun tatlim

Son düzenleme:

benim yok bebişim canım, ben de bir kaç aydır deniyorum sanırım senin ilk ayın

eczacı doğru demiş bu günleri iyi değerlendir kasık ağrıları vs yumurtlama belirtisi sanırım sen hamilelik sanıp heyecanlanıp test yaptırdın
senin için bu ay bitmedi aslında yeni başlıyor bu yüzden sakın üzülme en net sonuç hep adet gecikince çıkar kanda daha erken çıkabilir ama adetten bir kaç gün önce çıkar en fazla
yani önce döllenme olup bebişin yerleşecek ki bhcg salgılasın o da testlerde çıksın.
inşallah bu ay bebişine kavuşursun

Son düzenleme:

elvancım meraba diğer topikten buraya bende geldm inşallah rabbim nasip eder herkese hayırlısını ve hayırlısıyla ben bu ay hissetmedim yumurtlama dönemi falan öle takıldım kafaya göre ama zaten mantar varmış bende o engel olur sanırım heran aklımda bebek fikri allah ım hayırlsını versin inşallah herkese

canımm üzme kendini bukadar...ya bunun dışında dermansız derdımız olsaydı şükür edelımm...olacaktır elbett uzulme mevlam kullarının sabrını denermışş...nekadar süredir olmuyorki?

Kizlarr Allah hepinizden Razi olsun. derdimle dertleniyorsunuz. Insallah pozitif olucam. Bisey düsünmicem..
Doktor takibindeyken bu okadar zorki aslinda. Cunku sana gün veriyor birlesmek icin. Ama yinede olumlu olucam.
Biz 2 senelik evliyiz. bastan beri hic korunmadim ama son 1 senedir bebek istiyoruz. 2 defa düsük yasadim.
Rabbim bidaha göstermez insallahh.. cok acilar yasadim insallah bidaha yasatmaz o korkulari..
Allah bebek isteyen herkese nasip etsin..

Tskr ederim canim, rahatlattin beni.. Ya aslinda ben 2 aydir hapi biraktim ama geçen ay hiç çalisma olamadi.. Bu ay basladim evet.. Hayirlisi Rabbimden..
Dilerim sende kavusursun bebegine en kisa zamanda

Canim hosgeldin aminnnn canimmmmm çok sükür bu günleride gördük demi :) Simdi bebek derdine düstük :)
Geçmis olsun demek akinti oyzdendi.. ilacini kullan canim geçer sonra ins kavusursun bebegine canim

Tskr ederim canim, rahatlattin beni.. Ya aslinda ben 2 aydir hapi biraktim ama geçen ay hiç çalisma olamadi.. Bu ay basladim evet.. Hayirlisi Rabbimden..

canımm haplar 6 ay koruyrmş diyorlar ilk ayınsa dilerimki hamiş hemen kalırsn amaa o zıkkımlar 6 ay koruduğndn dolayı ben düznsz bi kaç ay içdim şimdi aylardr hamiş kalamadm ( moralini bozmk için yazmadm sadece bende hemen hamile kalcm diye çok seviniyrdm ama kalamadm hala çalışma içersndeym (

dilerim sen ilk aydn hamiş kalırısn..

Son düzenleme:
merhaba aranıza yeni katıldım umarım kabul edersınız beni:) ben 4 aylık oğlumu kaybettiim tekrar bebeğim olsun istiyorum ama henuz yok olmuyo bu ayın ıkısınde regl oldum umarım benımde bebeğim olur yenıden...

gunaydin kizlar bu sabah yine dayanamyip test yaptim negatif cikti adetime iki gun var yine esimin gazina geldim yap cikarsa cikar dedi acele ediyorum cunku bilen biliyordur adet oldugum gun 2 ayligina turkiyeye gidecegim kizimi ogrendigimdede esim yoktu yanimda bu defa o heycani yasamak istiyo zavalli,,,dun cok feci akintim ve sancim oldu karnimdan migdeme cikacak sekilde agridi bir anda girdi cikti belirti yasiyorum boyle sapsari uzayan bi akintim oldu o kadar garipki o ne yaaa dedim yani gogus uclarim aciyo dun agrimaya basladi koltuk altima dogru agriyo batiyo sanki igneliyolar beni kasik agrilarim biraz gecti gunde bir defa yokluyo kafam cok karisik aceba kan testi yapsam cikarmi yoksa sali gunune kadar dursammi bilmiyorum ne yapsam kizlar bana akil verin =))) cok heycanliyim dun kizim karnimi optu bebek diye sasirdim anne bebek diye karnimi seviyo =)) ne yapsamki karisigim yani dunde atesimi olcmustum sabah 36.2 cikti hep 36. sabit kaldi yani dusmuyo aceba olurmuki ama bana hep diyolarki yaniyorsun cok ateslisin diyolar ben fark etmiyorum ama olabilirmi kizlarr

canım o zaman yarın bir de kan testi yaptır. madem erken öğrenmen gerekiyo kesin sonuç çıkaar o zaman için de rahatlar

İşte benimde kaygım o ya. İnşAllah Rabbim herşeyin hayırlısını versin.
Benim hapım çok hafifti ve düzensiz kullandım bi bunun içn ümit ediyorum işte napalım, korunsak bi dert korunmasak bi dert
Annem dediki bana benzediysen kalırsn ben senelerce içtim bırakır bırakmaz kaldım, inş bendede öyle olur.

İnşAllah seninde isteyen herkesinde bu ay bebeği yerleşir içimize

canım o zaman yarın bir de kan testi yaptır. madem erken öğrenmen gerekiyo kesin sonuç çıkaar o zaman için de rahatlar

evet canim benimde aklima gelmiyo degil bakayim kocis isten bi gelsin ok derse bi gider yaptiririm =)) hayirlisi bakalim varsa yoksa insan boyle isteyince bekleyince tamamen sabirsizlasiyor yaa ne zor beklemesi...

canım belirtilerin gerçekten hamileliğie benziyor.ama testte çıkmamış..gerçi herkeste farklı oluyor..
benim adet olmam gereken günden 1 gün önce pozitif görmüştüm testte ama çıkmayanda oluyor...

normalde ateşin düşükmüdür senin??? 36.2 biraz düşük hamilelik için ama normalde de düşük ateşliysen hamiş olabilirsin...
benim hamiş olduğum ay adetime 5 gün kala 36.7 ile sabitti ateşim ve hamileydim....
bakalım bu ay ne olacak sonuç.....

sen en iyisi bi kan testi yaptır...varmıydı yokmuydu diye düşünmekten kurtul..
hakkında hayırlısı olsun canım.....inşallah bebeişin seninledir....

canim en basta benim testim kiytirik bisey yani 3 tl falandir turkiyede esimin aksiligi yuzunden onu alabildim biraz dikdatordur kendisi o olmasaydi ben daha iyisini alirdim ama neyse is isten gecti artik,,,atesime gelince burasi cok sicak bilirsin belki dubaiyi geceleri bile 40 derece oluyor ben sabah kalktigimda klimadan buz gibi olmus olyorum kollarim ayaklarim vucutum ama yinede 36.derecede seyrediyor atesim birde az bi is yapsam cok fena sicak basiyor iki goz odayi makinayla cektirmek bana iskence cok fazla termiyorum ve cok kotu kokuyor =((((( en cokta bu beni hem sinir ediyor hemde acebami diyorum ben kizimdan once terlemek denen seye cok uzaktim simdi yine ayni oldum durdugum yerde suyum cikiyor evin derecesi 23 oldugu halde yani bilmiyorum vallahi hayirlisi olsun dusunmekte insani cok yoruyor dusunmemek en iyisi sanki dualarin icinde cok saol allah ragzi olsun tatlim hayirlisi bakalim inss rabbim once olmayanlara sonrada bize versin...

bu kadar farklılık olunca hamilelikten şüphelenmekte haklısın canım...
bende olsam hamileliğe yorarım yani
kan testi kesin sonuç imkanın varsa yaptır canım....

benim adetime nerden baksan 11-12 gün var bende meraktayım..senin süre dolmuş..kanda kesin çıkar..bazen ben bile 2-3 gün sonra yaptırsam çıkarmı diyorum...
bizde 1 haftalık annemlere gitçez...bi yandan iyi olacak böylece çok düşünme fırsatım olmaz da zaman çabucak geçer diye düşünüyorum...
nekadar düşünmesemde acabalar bitmiyor kafamda
seninde duana içten amin diyorum..allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah......

Bacim valla ben catlicam meraktan sen nasil duruyosunn.. yap biran once sende kurtul bizde:))) Hakkinda hayirlisini versin rabbim..insallahh hamilesindirr. hadi sevindir bizi yap biran önce

Dogum kontrol haplari 3 ay sonra etkisini yitiriyor. etki derken hormonal yönden .. 3 ay icindede kalabilirsin hamile..
3 ay sonrada.. insallah en kisa zamanda kavusursun bebegine..

Hemen bi düzenleme yapip sunuda ekliyimm. Ablam hap kullanirken hamile kalmistii. Allah OL deyince ne hap kaliyor nede etkisi. Isteyen herkese versin rabbim..(amin)

Son düzenleme:

tatlım dilerimki olur senn bebişin hemen bende düznsz sadece 2 ay içdim hatta 10 tanesi hala duuruyo hiçbi sebep yokkkn o haplar yzndn hamiş kalamamam çok kötü (
bnm içtiğimde hafifdei bnce adı myralondu

tatlım snrm bnde 4.ayım diyeblrm aslında 6.ay ama 2 ayında eşimle çok berebrliğimz olmamşdı ( ozamn bnde bu aymı hamiş kalcmm rahatlattn beni dr.bana 1 yıla kadr olur dedi

cnmm benm hakknda hayırlısı olsn belrtilerine göre bencede hamişsin...ama bazen psikoljikde oluyo bndede olmişduu dileirm hamişsindr...gitmdn sen kan testi yaptr vr mutlaka banada hbr ver.eşim yurtdşna gtti diye evde olmdğmdn konuşamadk kusuruma bakma brzdn eşimi havaalanndn alcm cnm bnm akşam inşallah konuşuruz

hakkında hayrlısı olsnn müjdeli haberler verirsn bizlere inşallah..güzel hbrlerni beklyrm çok öpüyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…