Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

ne kusuru cnm beklenen adet tarihi demek biz o günü heyecanla bekliyoruz bir umut bebişimiz olsun dye:KK9:

şöyle kısaca kendimi anlatayım, 2 yıllık evliyim, 2 ay önce vajinismusu yendim, bat 22/07/2012 ,
bu arada rahimimde iltihap çıktı, antibiyotik kullanıyorum, çok ümitli değilim o yüzden...

bir psikolog bir psikiyatrist eskittim :KK1:, son zamanlara doğru kkya girdim, foruma yazmak hızlandırdı beni, böyle cnım, sen böyle bir sorun yaşamamışsındır umarım :KK19:.

Evliliğimin ik aylarında yaşadım ama eşimin yardımıyla yendim sayılır ama doktor muayenesi konusunda maledef sorunlarım var .Asla muayene olmayorum

Evliliğimin ik aylarında yaşadım ama eşimin yardımıyla yendim sayılır ama doktor muayenesi konusunda maledef sorunlarım var .Asla muayene olmayorum
başparmak kalınlığında bir kamera sokuyor :KK53:, buna ultrason deniyor, birde smear testi var, smear alındığı yerde sinir olmadığı için acımıyor, ince bir çubukla alıyor (kulak çöpünün uzunu), git bence, beklediğine değmezzz :KK6:.

başparmak kalınlığında bir kamera sokuyor :KK53:, buna ultrason deniyor, birde smear testi var, smear alındığı yerde sinir olmadığı için acımıyor, ince bir çubukla alıyor (kulak çöpünün uzunu), git bence, beklediğine değmezzz :KK6:.

cnm zaten öyle bir olay yaşadım bn tam anlayamadan doktor soktu .bn beklemediğim için kastım birden kendimi birdaha da asla gevşeyemedim.Daha da muayene olmam bile dedim ama mecbur kalınca da yapacak bişey yok ALLAH hepimizin yardımcısı olsun

cnm zaten öyle bir olay yaşadım bn tam anlayamadan doktor soktu .bn beklemediğim için kastım birden kendimi birdaha da asla gevşeyemedim.Daha da muayene olmam bile dedim ama mecbur kalınca da yapacak bişey yok ALLAH hepimizin yardımcısı olsun
Anladım canım, biraz araştırıp gitmek lazım, anlayışlı olun diye de baştan söylemek lazım, amin kadın olmak zor iş, Allah hepimizin yardımcısı olsun :KK16:.

Günaydınn

benim bat 7 temmuz ama bu ay hiç bişey hissetmiyorum

dilşad biz seninle aynıyız sende ne var ne yok

canım ben 2 temmuzda oldum atlattım çok şükür bu ay bekletmeden strese sokmadan geldi.

Sag ol canim Allah sana da kisa zamanda hayirli bi evlat verir insallah
aminnn canım

merhaba aranıza yeni katıldım umarım kabul edersınız beni:) ben 4 aylık oğlumu kaybettiim tekrar bebeğim olsun istiyorum ama henuz yok olmuyo bu ayın ıkısınde regl oldum :KK43: umarım benımde bebeğim olur yenıden...
canım doğduktan 4 ay sonra mı, 4 aylık hamileyken mi kaybetin?

gunaydin kizlar bu sabah yine dayanamyip test yaptim negatif cikti adetime iki gun var yine esimin gazina geldim yap cikarsa cikar dedi acele ediyorum cunku bilen biliyordur adet oldugum gun 2 ayligina turkiyeye gidecegim kizimi ogrendigimdede esim yoktu yanimda bu defa o heycani yasamak istiyo zavalli,,,dun cok feci akintim ve sancim oldu karnimdan migdeme cikacak sekilde agridi bir anda girdi cikti belirti yasiyorum boyle sapsari uzayan bi akintim oldu o kadar garipki o ne yaaa dedim yani gogus uclarim aciyo dun agrimaya basladi koltuk altima dogru agriyo batiyo sanki igneliyolar beni kasik agrilarim biraz gecti gunde bir defa yokluyo kafam cok karisik aceba kan testi yapsam cikarmi yoksa sali gunune kadar dursammi bilmiyorum ne yapsam kizlar bana akil verin =))) cok heycanliyim dun kizim karnimi optu bebek diye sasirdim anne bebek diye karnimi seviyo =)) ne yapsamki karisigim yani dunde atesimi olcmustum sabah 36.2 cikti hep 36. sabit kaldi yani dusmuyo aceba olurmuki ama bana hep diyolarki yaniyorsun cok ateslisin diyolar ben fark etmiyorum ama olabilirmi kizlarr
canım kan tahlili yaptır

selam kızlar ben kırmızıları gördüm yine bu ayda ümidim boşa çıktı of yaa Allah sabredemeyeceği derdi kuluna vermezmiş Allahım sabredenlerden eyle
aynen öyle canım, sabır, güzel olacak hepimiz için bundan sonrası inşallah.
merhaba kızlar nasılsınız

selam kızlar ben kırmızıları gördüm yine bu ayda ümidim boşa çıktı of yaa Allah sabredemeyeceği derdi kuluna vermezmiş Allahım sabredenlerden eyle

Canim üzülme, bu regliden sonra biraz düsünmeyeye çalis, baska seylere odakla kendini stres yapma ins önümüzdeki ay olur.. Nezamandir istiyosun ?

Son düzenleme:
katildin bile canim hg umariz temmuz ayi sana bebisini verir =))) biraz bahset bakalim taniyalim seni tabi bi mahsuru yoksa...
Sağol canım ,şöyle kısaca kendimi anlatayım, 2 yıllık evliyim, 2 ay önce vajinismusu yendim, bat 22/07/2012 ,
bu arada rahimimde iltihap çıktı, antibiyotik kullanıyorum, çok ümitli değilim o yüzden...

Oo çileklim hosgeldinn :KK16: buralarda karsilasmak negüzel :KK1:

hoşbuldum canım, hakikaten tanıdık birilerinin olması çok güzelll :nazar:.

Sağol canım ,şöyle kısaca kendimi anlatayım, 2 yıllık evliyim, 2 ay önce vajinismusu yendim, bat 22/07/2012 ,

Hii senayimizda burda.. artik bu gibi topiklere kayma var yavas yavas , sükür :)

Canim cok gecmis olsun inss iltihabida yenersin saglicakla bebisine kavusursun hayirlisi olsun...

Canim durumun nasil? belirtiler adet vs.. görünmedi dimi kirmizilar??:26:

yok canim kirmizilar yok karnim agriyo belim cok fena sanciyo goguslerim aciyo uclari dahha fazla birde akintim yogun boyle adet oldum olacam sani =((( bi tuhaf umutlarim bitiyo gibi hayirlisi olsun bakalim yagrin bekliycem adetimi gelecekmi kirmizilar blmiyorum =(((

Kizlar bisey sorabilirmiyim :KK17:
Ovulasyon testleri aldim clearblueninkilerden.. çok pahaliydi ve sadece 7 çubuk var içinde..
Reglime 10 gün kaldi.. ve cylusum 31 gün sürüyo..
Sizce bu 10 gün içerisinde yumurtlama olurmu.. Testleri kullansammi yoksa regli olursam öteki ayami birakayim.. napsam bilmiyorum.. Su son bikaç gündür kasik agrilarim var ama baska marka olmayan ovulasyon testi kullaniyorum iki gundur hep negatif çikiyo..

X