Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

Kizlar ben Adet oldum yaa :KK43: ama anlamiyorum gecen ay da boyle olmustu bu ay da aynisi oldu ovulyasyonun 12ci gunu slik ikinci cizgi 13 gunu bir az daha koyu,14 gun ondan da koyu (ama hala slik) cikiyor degerim git gidekalkiyor diye dusunuyorum veeeeadet oluyorum bu nedir kimyasal gebelik midir ya da bebegimdaha kucuk ya on aylik onu kucagimda tasidigim icin mi kayb ediyorum bebisimi anlamadim nasil bi sey bu yaaa Allahim hayirlisi neyse oolsun belki de daha erkendir ben istiyorum ama zor olur imisine bakmak hem benim migrenim de var ve tamamen tek basinayim yardim eden kimsem yok :KK43: Neyse benden gecti de sizler hamis kalin bari kizlar

canım yaa bana da hamilesin gibi geliyordu :KK43: hayırlısı olsun vardır rabbimin bildiği hayırlı zamanda gelsin

evet canim daha cok erken bu carsamba hem adet gunum hemde benim turkiyeye gidecegim tarih o yuzden esim varsa ciksin dedi cunku kizimi ogrendigimde yanimda yoktu bu heycani yasamak istiyo zavalli =)) birde sali gunu yapacam umarim varsa cikarr hayirlisi ne deyim inss rabbim herkese versin bizlerede ikinciyi versin =))
aminnnn

kızlar testlerle igili sorun yok bence, çünkü çok kadın hamilelik yaşar fakat adet dönemi geldiğinde tutunma olmazsa düşük yaparmış ve bunun farkında bile olmazmış. biz test yapmakta aceleci oluyoruz o yüzden böyle sonuçlar alıyoruz.

günaydın

kızlar günaydın size bir sorum olacak...
biz yaklaşık 3 yıllık evliyiz. daha yeni bebek düşünmeye başladık bir çoğunuz biliyorsunuz :) neredeyse bir yıldır aileler ve etraftaki tanıdıklar bebek düşünmüyor musunuz diye soruyorlardı. bizde hayır düşünmüyoruz diyorduk. artık düşünüyoruz ve şimdi soranlara da evet düşünüyoruz denmiyoki, kuluşkaya yatmış tavuklar gibi:KK17: böyle bi durumda siz ne yapıyorsunuz bu tür soruları nasıl baştan savuyosunuz merak ettim :KK3:

Yok cnm damlali olandan kullaniyorum gecen hamilelikte de ondandi dort gunonce adetten pozitiv cikmisti uzerinde Amerikanin bayraginin resmi var adi da orginal ....testte sorun yok sorun bende bu ay yumurtlamadan bir gun sonra test yapacam bence yine pozitiv cikacak qaliba bende her hangi bi hormona reaksiyon veriyor slik pozitiv artik 3 kez oldu ayni durum gecen ay da hamile gibi heveslendim sonu kirmizi :)))neyse yaa off sinirlerim bozuldu...

canım belki de ayda iki kez yumurtluyosundur. bazı kadınlar adete bir gün kala tekrar yumurtluyor ve adet üsresi içinde yumurta salınıp direk adetle atılıyor belki öyle oluyordur sende de. çünkü lh hormonu da gebelik testini pozitif çıkarabiliyor

biz yaklaşık 3 yıllık evliyiz. daha yeni bebek düşünmeye başladık bir çoğunuz biliyorsunuz :) neredeyse bir yıldır aileler ve etraftaki tanıdıklar bebek düşünmüyor musunuz diye soruyorlardı. bizde hayır düşünmüyoruz diyorduk. artık düşünüyoruz ve şimdi soranlara da evet düşünüyoruz denmiyoki, kuluşkaya yatmış tavuklar gibi:KK17: böyle bi durumda siz ne yapıyorsunuz bu tür soruları nasıl baştan savuyosunuz merak ettim :KK3:

canım ben daha erken düşünmüyoruz diyorum ( gerçi bu ay gerçekten düşünmüyorum :KK70:) çünkü düşünüyoruz dersen üzerinde baskı oluşur daha çok kafana takarsın herkes bilirse. bırak denemiyor sansınlar oluca sürpriz olur

Ben sadece gülümsüyorum o soru geldiğinde:KK70: Ne düşünüyoruzzz ne de düşünmüyoruz diyorum:KK70: Cidden bir baskı oluşuyor sorduklarında.Gülümseyince kimse tekrar soramıyor:KK70:

slm kızlar...busabah bırdamla kırmızı bı leke oldu...dahada gelmedi..tık yok yanı..ildefa yasadım boyle bırsey...tutunma kanamasımı acaba,araştırdım böyle olabılıyormus..yıne test yapıyım barı:))vallahı kendımede guluyorum buarada:KK66:

canım yaa bana da hamilesin gibi geliyordu :KK43: hayırlısı olsun vardır rabbimin bildiği hayırlı zamanda gelsin

aminnnn

kızlar testlerle igili sorun yok bence, çünkü çok kadın hamilelik yaşar fakat adet dönemi geldiğinde tutunma olmazsa düşük yaparmış ve bunun farkında bile olmazmış. biz test yapmakta aceleci oluyoruz o yüzden böyle sonuçlar alıyoruz.

günaydın

Sag ol canim Allah sana da kisa zamanda hayirli bi evlat verir insallah

canım belki de ayda iki kez yumurtluyosundur. bazı kadınlar adete bir gün kala tekrar yumurtluyor ve adet üsresi içinde yumurta salınıp direk adetle atılıyor belki öyle oluyordur sende de. çünkü lh hormonu da gebelik testini pozitif çıkarabiliyor

canım ben daha erken düşünmüyoruz diyorum ( gerçi bu ay gerçekten düşünmüyorum :KK70:) çünkü düşünüyoruz dersen üzerinde baskı oluşur daha çok kafana takarsın herkes bilirse. bırak denemiyor sansınlar oluca sürpriz olur

Hayir tatlim ben ultrasona cok baktirdim hic boyle bi sey olmadi ii kez yumurtlama olmadi yani.Ne bileyim ...hayirlisi ...belki de vardi sadece agir kaldirmadan dolayi dustu bilmiyorum askinda erken test yapmamak lazim...ben bu gece karar verdim bi daha dusunmuycem oluruna birakacam Kurban oldugumuz ne eylerse guzel eyler...

slm kızlar...busabah bırdamla kırmızı bı leke oldu...dahada gelmedi..tık yok yanı..ildefa yasadım boyle bırsey...tutunma kanamasımı acaba,araştırdım böyle olabılıyormus..yıne test yapıyım barı:))vallahı kendımede guluyorum buarada:KK66:

canim takipte ol naz arkadasimizinda oyle oldu hep leke geldi damla damla ama testi negatif cikti eger lekeyin ustunden bir iki gun gecerse o zaman test yap derim yada kan testi yaptir en iyisi sonradan husran olunca insanin morali bozuluyo gercekten hakkinda hayirlisi olsun tatlim ne deyim =)) ama burayada yaz kesin heee test yaparsan okkk

gunaydin canim kizlar gunaydinn,,,ya bu kadar test kurbani olunmazki bu testlere ne oluyor yaaa =((( uzuldum canim yaaa birdahaki aya adeti bekle en iyisi test falan yapma =((( bende boyle olmaktan korkuyorum valla yaa sabredebilsek en iyisi adet gunu valla gelirse yok gelmzse var deyipte sabredemiyoruzki sonrada boyle husraaannnnn =(((

Her yeni ayda, bu ay umutlanmicam diyorum, sabredicem diyorum,olmuyor.
Artik birlesmektende zevk almiyorum. Bebisimiz olsun diye birlesiyoruz. hayatim alt üst oldu.
Ya insanin bir saniye bile aklindan cikmazmi, cikmiyor isteee :KK43:((

Artik birlesmektende zevk almiyorum. Bebisimiz olsun diye birlesiyoruz. hayatim alt üst oldu.

burada benim geçmiş yazılarımı okursan hayatını alt üst etmenin ne kadar anlamsız olduğunu anlarsın....kafana takma ben 2 ay boyunca onunla yatıp onunla kalktım,baktım çok üzülüyorum son ay umursamadım ve bende sorun var doktora gitmeliyim olarak beynime kazıdım perşembe günü aslında rahim flimine gitmem gerekirken dün bebeğimi görmeye gittim.gün hesaplama!pozisyon bulma!hiçbir şeyi düşünme!bebek fikrini unut!bebeğin o zaman seninle olacaktır inşallah....

canimmm takma kafana diyecegim ama cok iyi anliyorum seni benim hic bi sorunumun olmadigi halde tam 11 ay sonra gelmisti kismetmi artik baska biseymi hic bilmiyorum ama sunu iyi biliyorum herseyde imtihan oluyoruz kimisi hemen ilk yataginda hamile kalir kimisi yillarca ugrasir kimisinin bal gibi cocuklari olur ya kari terk eder yada koca hersey guzel olur bu defada ailelerde sorun yasanir kaynana falan hersey bizler icin sabretmek cok onemli cocuk konusunda benim en buyuk ibretim hz zekeriya as dir yillarca kisirlik sonu yasadi ve cocugu olmuyordu cogunuz bilirsiniz yasadiklari sorunlari sende oku hayatini Allah'u teala hz peygamberlerini bile imtihan etmistir sevgili peygamber sav bircok cocugunu topraga kendisi vermistir zurriyeti bitmistir buda bir imtihandir sabretmek onemli bence onlari dusun canim benim sulalemde genc olumler var ablami 18,babami 38 yasinda ayni gun kazayla kaybettim birgun nasil bir acidir demedim sabrettim annem felc oldu bunlar cok aci seyler ama birde boyle dusun isyan etme rabbim ne verirse hayirlisini versin canim benim lutfen uzulme....

Arkadaslar kan testi yaptirdim negatif çikti.. reglime daha 2 hafta var.. doktor 10 günde geçsede iliski reglinden sonra kanda kesin çikar dedi bana.. hamile degilmisim.. öyle söyledi :KK5:
Ama nekdar kizsamda kendime hala umud ediyorum ya :KK14::KK14:
Doktora inanmak istemiyorum. Ya çikmadiysa ya belli olmadiysa diye düsünüyorum hep, nekadar kafaya takmamaya çalissamda bu aralar çok takiyorum.. :KK14:

Son düzenleme:

canımm üzme kendini bukadar...ya bunun dışında dermansız derdımız olsaydı şükür edelımm...olacaktır elbett uzulme mevlam kullarının sabrını denermışş...nekadar süredir olmuyorki?

canim takipte ol naz arkadasimizinda oyle oldu hep leke geldi damla damla ama testi negatif cikti eger lekeyin ustunden bir iki gun gecerse o zaman test yap derim yada kan testi yaptir en iyisi sonradan husran olunca insanin morali bozuluyo gercekten hakkinda hayirlisi olsun tatlim ne deyim =)) ama burayada yaz kesin heee test yaparsan okkk

canım umudum kalmadı artık...dunhıc gelmedı..fakat bugun az az kanamam gelmeye başladı...umudum ağustos artık...kısmet ılk denemem dı bu uzulmuyorum...ben panık atak denen o ılletten kurtuldumya...ilaçlardann ..olsun bebısımde olur ınşllah..rabbım kımselere cok aratmasın banada ınsallah...sen nasılsın..

canım umudum kalmadı artık...dunhıc gelmedı..fakat bugun az az kanamam gelmeye başladı...umudum ağustos artık...kısmet ılk denemem dı bu uzulmuyorum...ben panık atak denen o ılletten kurtuldumya...ilaçlardann ..olsun bebısımde olur ınşllah..rabbım kımselere cok aratmasın banada ınsallah...sen nasılsın..

hayirlisi olsun canim uzulme kafani takma iki aydir benimde reglim kafayi yedi duzenli olurdum gecen ay iki gun sonra leke seklinde geldi aceba yerlesmemi dedim sevindim ama sonra bi tuhaf oldu bir yogun bir leke seklinde test yaptim negatif cikti yani adeti gormedikce umut var anladim artik bakalim bende nasil olayim belim ancak yatinca agriyo,,kasiklarim arada yokluyo ama boyle hafif oksursem falan batiyo icleri afedersin wc de zorlanamiyorum cok batiyo o zaman birde akintim var bugun o kadar cok gelmistiki sapsariydi goguslerim ozellikle sol gogsum cok aciyo bilmiyorum umut etsemmi etmesemmi bekliyorum reglimi hayirlisi olsun...

Arkadaslar kan testi yaptirdim negatif çikti.. reglime daha 2 hafta var.. doktor 10 günde geçsede iliski reglinden sonra kanda kesin çikar dedi bana.. hamile degilmisim.. öyle söyledi :KK5:
Ama nekdar kizsamda kendime hala umud ediyorum ya :KK14::KK14:
Doktora inanmak istemiyorum. Ya çikmadiysa ya belli olmadiysa diye düsünüyorum hep, nekadar kafaya takmamaya çalissamda bu aralar çok takiyorum.. :KK14:

canım canını sıkma saçmalama regle iki hafta kala kan testi mi olur :KK70:
daha yumurtlamadan nasıl hamile kalmayı bekliyorsun canım :KK70:
ilişkiye girmiş olabilirsin de yumurtladın mı daha bakalım ?
bence şu günler senin yumurtlama günlerin yumurtlamadan 14 gün sonra regl olunur
bence üzüleceğine bu günleri değerlerndir, yaşadığın belirtiler yumurtlama belirtisi
evet doktor doğru demiş döllenmeden 10 gün sonra kanda kesin çıkar, ama döllenme için de bir yumurtaya ihtiyaç var değil mi?
hiç moralini bozma çalışmaya devam

X