Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

bende oyle diyordum dusunmem gunler gecer turkiye sevincine adepte olurum diyordum ama hic oyle olmadi birgun kaldi surda ben daha valiz toplamadimki =))) birtanede sali gunu yapacam artik bu defa pahali alacakmis kocis yine negatif deyince uzuldu az =)) kan testi aslinda aklimdan gecmiyo degil canim ama ne zaman cikar hic bilmiyorum ingilizcem cok az esimin isi cok yogun onada yuklenmek istemiyorum sicagin altinda calisiyor saldim cayira valla =))) cikarsa sali gunu cikar yoksa turkiyeden ogrenirim artik isin asli neymis =)) senin daha cok varmis hayirlisi olsun bakalim sende ikinciyi istiyorsun anladigim kadariyla rabbim herseyin hayirlisini versin yavrularimizi bizlere bagislasin...

tatlım snrm bnde 4.ayım diyeblrm aslında 6.ay ama 2 ayında eşimle çok berebrliğimz olmamşdı ( ozamn bnde bu aymı hamiş kalcmm rahatlattn beni dr.bana 1 yıla kadr olur dedi

1 sene cokkkk kesinlikle 1 sene sürmez..en fazla 3 ay. Hap kullanirken antibiyotik alanlara bile, etkisi azalir dikkat etdiye uyari yapilir. ek önlem almasi gerektigi söylenir. degilki birakinca. sen gönlünü rahat tut. Hem sen agustosta zaten hamile kalacann

Bacim valla ben catlicam meraktan sen nasil duruyosunn.. yap biran once sende kurtul bizde:))) Hakkinda hayirlisini versin rabbim..insallahh hamilesindirr. hadi sevindir bizi yap biran önce

canim benim yaa ahh duramiyorumki kafam beynim hep orda ama iste dedigim gibi esimin isleri ben basimin cagresine bakabilsem ahh ingilizcem yok onada kiyamiyorum adam kan ter icinde zor geliyo eve kolay deil 50 derece altinda calismak hastalanmis bugun sicak gecmis yatiyo oyle nasil deyim kalk gidelim diye =(((

canimm bi denk dusemedik bakiyom yoksun aksama konusuruz seninle =)) umarim pskolojik degildir oyle olsada hayirlisi derim yapacak bisey yok ama cookkk calistim cookkk =)) bakalim umudum var inss olmustur bu defa

Tüh gecmis olsun canim. napalim beklicez ozaman Hayirli haberlerini..:26:

en son 4 temmuzda oldum. bat 4 agustos. insallah olmammm

Hmm senin daha cok varmis ilkmiolacak inss olursa cok calis coookkk =))) ben ilk defa bu ay ovulasyon testi yaptim 5 defa yaptim once silik sonra tam pozitifi yakaladim zaten umudum bu yonde cok fazlaya =)) sabirsizlaniyorum onun icin bagzen dusununce diyorum keske yapmasaydim ovu testini yapmasamda keske yapsaydim diyecegimde kesin boyleee karisik dusuncelerdeyim valla hehehehe birde cok sinirliyim yaaa =( durmadan adamla kavga ediyom bagirip cagiriyom sabahta anneme kizdim geri icime dert oldu unuttun beni arama sorma falan baya sitem ettim ama yazik oda diyo hafta sonu diye aramadim kizim diyo nasil unuturum diyo ='((( bi an once neyse ortaya ciksa bebismi yoksa ben kafayimi yiyorum bilmiyorum valla yaaa =((( bi gulup bi aglamak diye ben bu durumuma derim ancak hihihihi

tam gaz yola devam pes etmek yok:)) benim daha adetim devam ediyor. bitsin hele, ovulasyonu falan tinlamicam benim ovulasyonu doktor takip ediyor. bide ben kendimde hissediyorum. teste gerek kalmiyor.
doktorumun bana dedigi yumurtalikta herzaman yumurta bulunmaya biliyormus. benim yumurtaliklar 22 mm oluyordu. yinede umutlanma ici bos olaabilir demisti. nitekim ole oldu heralde:))

bence sen net bi sonuc alamadigin icinde cok gerginsin canim benim. sabretmeye calis abdest falan al rahatlarsin.
bende gergin oluyorum beklemekte geriyor adami ya. 4 agustosa cok var daha bide beni düsün. seninki yine yakinnn Allah yardim etsin valla bize. birini bogazlamadan hamile kalsak:))))

canim benim ilk daha (düsükleri saymassak)..

Son düzenleme:

tatlımm pozitifi görüp gitcn inşallahh hamiş hamişş memlekette geznceksn inşallahhhhhhhhhh akşam görşrz tatlımmm

inşallahh cnmm bnmm ağustosda öğrncm inşallahh tatlım bat 1 temmz ama 1 agustos da belli olck diye ağustosa geçdim :))) temmzdaki herkes bat bklrkn ben daha temeliini atmamş olcm diye ordaym :)))

=))) aynen katiliyorum sana birilerini bogazlamadan kalsak bari hehehehe hayirlisi olsun diyorum rahatlamaya calisiyorum valla canim bakalim kim daha once haber verecek hic belli olmaz bu isler kismeti kalkan cabuk gelir yeterki saglikla sihhatle gelsin napalim hayirlisi....evet yakin boyleyim uzak olsa ne yapardim bilmiyorum hehehehe

tatlımm pozitifi görüp gitcn inşallahh hamiş hamişş memlekette geznceksn inşallahhhhhhhhhh akşam görşrz tatlımmm

saol canim benim bakalim gorecez artik neyimis derdimiz =) testleri yedim bir kaftada iki test yaptim oturuyom simdi oyle hehehehehe aksama konusalim bekliyorum canim...

inşallahh cnmm bnmm ağustosda öğrncm inşallahh tatlım bat 1 temmz ama 1 agustos da belli olck diye ağustosa geçdim :))) temmzdaki herkes bat bklrkn ben daha temeliini atmamş olcm diye ordaym :)))

Sen benden önce ögrenecen hamile oldugunu. benimki 4 agustos:)) temeller saglam olsunda varsin 2 hafta fazla bekliyelim.. Allah saglikli evlatlar versin hepimize insallahhh

Amin.
Haklısın canım kısmet, herşey Allahtan

tatlım dilerimki olur senn bebişin hemen bende düznsz sadece 2 ay içdim hatta 10 tanesi hala duuruyo hiçbi sebep yokkkn o haplar yzndn hamiş kalamamam çok kötü (
bnm içtiğimde hafifdei bnce adı myralondu

Çok kısa bi süre kullanmışın canım, olmayışını sırf hapa bağlama nasip canım var onunda bi vakti demekki, çok takıyoruz birde. Streste engel olabiliyo

selam kızlar ben kırmızıları gördüm yine bu ayda ümidim boşa çıktı of yaa Allah sabredemeyeceği derdi kuluna vermezmiş Allahım sabredenlerden eyle

selam kızlar ben kırmızıları gördüm yine bu ayda ümidim boşa çıktı of yaa Allah sabredemeyeceği derdi kuluna vermezmiş Allahım sabredenlerden eyle

tatlımmm üzülme gel ağustos topiğimize hakknda hayırlısı olsun cnmm bnmm üzme bizde gördk kırmızı kartı ağustostayızz hayırlısı olsn..

Çok kısa bi süre kullanmışın canım, olmayışını sırf hapa bağlama nasip canım var onunda bi vakti demekki, çok takıyoruz birde. Streste engel olabiliyo

bilmyrm cnm benm hakkımzda hayrlısı snrm bikaç aydr fazla takdım o nednle olmadı blmyrm ama ramazan aynda mübark günlerde dilerim rabbim hepimizin yüzünü güldürür..

Sen benden önce ögrenecen hamile oldugunu. benimki 4 agustos:)) temeller saglam olsunda varsin 2 hafta fazla bekliyelim.. Allah saglikli evlatlar versin hepimize insallahhh

cnmm yaa senin ağzndn bal damlıyo ha :)) sanki kesin hamileym bndn önce öğrncn demiişsinyaaa :) hoşuma gitti inşalalh önce ben sonrasndada sen öğrnirsin cnm bnmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…