Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

Son düzenleme:
yaa bizde iki aydır çalışmalara başladık önceden bende düşünmüyordum hep adetim 30 günde dönüyodu döngüm ama düşünmeye iki aydır hep bir hafta önce oluyorum neden böyle oluyo acaba bilgisi olan varmı kafama takıldı

insan kafasına takıyooo olucam mı olmıycammı dıe stres yapıoyoruz oyuzdendee bole degişiklikler oluyo bence cnm

biz hamilelik belrtisi gözlemlemeye çalıştıkça vücut da çalışmasını farklı sürdürüyor stresten döngümüz değişiyor, vücut adet öncesinde yalancı hamilelik sinyalleri veriyor ben o yüzden çok da dinlemiyorum bu ay vücudumu geçen ay resmen hamileymişim gibi belirtiler oldu tamamen psikolojik işte.

dinlememeyi başarabiliyorsan ne mutlu sana keşke bende yapabilsem şimdiden temmuz 26nın stesine girdim

dinlememeyi başarabiliyorsan ne mutlu sana keşke bende yapabilsem şimdiden temmuz 26nın stesine girdim

bende bu ayy aklımam getırmemeye calsıyorum gecen ayy cok abrtmıstımm bu ayy hıc dıkkat etmıyorum bıleeee baska turlu ne zman gecıyooo nede stres bıtıyoo:)

bende bu ayy aklımam getırmemeye calsıyorum gecen ayy cok abrtmıstımm bu ayy hıc dıkkat etmıyorum bıleeee baska turlu ne zman gecıyooo nede stres bıtıyoo:)

evet kızlar doğru diyorsunuzda bu rahat olma kafaya takmama olayını ben beceremiyorum.

başarmak zorundayız malesef yoksa olmadığı halde var gibi düşünüp kuruyoruz kafamızda. hiç gerek yok strese girmeye.

kesinlikle öyle canım ya benm 1 haftam kalmış mesela geçen ay bugünlerde test yapıyordum

azcık sabırrrrr lazımmm ya önceden kadınlarr 2aylıkken faln ögrenıyorlarmıs hamıle olduklarınııı :) bız adet gunumuz gecne kadr bıle dayanamıyoruzzz:)

evet kızlar doğru diyorsunuzda bu rahat olma kafaya takmama olayını ben beceremiyorum.

yapmayıncada busefr ınsan dha cok uzuluyooo hep hamıleymıs gıbıı duusnup olmayıncaaa cok buyuk hayal kırıklıgı oluyo ınsandaaa bne cok uzulmustum gecen ayyy esım cok kızdııııı kendıme getırdı benııı olumsuz dusundukcede ıı olmuyo tabııı oluruna bırakk en ıyısı tarıh hesaplamaa mesela

aaaaaaa listemis nereye kaybolmuş ilk sayfalara bak canım gerçekten yok mu ?

canm ne kadar oldu gerçekten çok çalışarak beklediğin? benmde ilk aylarda deli gibi her belirtiyi bebek sanardım testler o yetmezmiş gibi kanda baktırırdım derken 4-5 böyle gitti artık bende yoruldum ve şuan takmıyorum bu zamanla olan birşey hemen kafadan atamazsın zorlama kendini zorladıkça kendini bu fikrin içinde boğulmuş buluyorsun sana tavsiyem çalışıyorsan kendini işlere ver yoğunlaş evdeysende uğraşlar bul hergün bir odanın dekorasyonunu değiştir temizlik yap böyle işlere yoğunlaştığın zaman birazcık kafan dağılıyor

kızlar merhaba bende temmuzcuyumm..12 temmuz batım klomen ve şeker ilacı kullanıyorum..inşallahhh bu ay tutdurmmuş olurumm :)

iyi hoşda kızlar kafaya takmamak çok zor. ben daha doğru dürüst çalışma yapamadığım halde, merakla bekliyorum. neyseki 2gün sonra tatil başlıyor ve eşimin yanına gidiyorum. inşallah bundan sonra daha iyi ve verimli olacak. töbe töbe bebek için ne hallere düşüyoruz. ama bu başlığa takıldığım iyi oldu. sizden güç alıyorum. Allah hepimize hayırlısını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…