Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

INSALLAH canim dualarin kabul olur...aynen bende ikinci istiyorum,oglum 15aylik,beraber büyüsünöer istiyorum,bide benimkisi cocuklari cok seviyo,ikisi bir büyüsün,bi kac sene zorlancam belki ama sonunda degecek,25yasindayim genc anne olmak istiyorum,saglikli sihhatli alalim INSALLAH bebeklerimizi...bat ne zaman canim senin?
bide memleket nere arkadaslar??? ben kirsehirliyim,almanya da kaliyorum..
ayy canim almanya deyince boyle bi sevindim =))) bende avusturyadanim inss yakin olsak birbirimizee benim bat temmuz 11 bakalim biraz erken gelir ama gec gelmez =)) hain seyyy bende kayseriliyim ordanda yakiniz birbirimize bak =)) inss hayirlisi olsun rabbim dileklerimizi versin saglikli sihhatli olsun inss

Yasmin doğum kontrol hapı:KK43: ahhhhhhh kullanmaz olsaydımmm keşke:KK43:
kızlar ağrım var ama hala hiçbişey yok

Canim Ben ogluma dogumkontrolhapini biraktiktan Hemen sonra hamile kaldim hem de hic beklemeden uc tane kucuk kucuk fallikul vardi 14 cu gunumde sonra bu ay kalmam diye dusundum AMA 16 ci gun yeniden ultrasonda baktirinca yumurtladigimi soyledi doktor hangi arada buyudu ve catladi sasirdim :))Hemen calismaya basladik ve yakisiklimi yakaladik,:))simdi de bi prenses istiyorum AMA cinsiyet onemli deyil o kadar da esas saglikli olsun Insaallah Allah her kesi sevindirsin kizlar

Benim bat 7 sinde AMA 5 de ola bilir duzensizdir cnm Sende hamilelik belirtileri basladi mi bende acayip akinti baslamis....acaba ?..

bende gaz sancisi oldu sabah cok kötü,bide akintim var beyazimsi sari gibi,agrim falan yok,gecenlerde agrim oldu adet sancisi gibi korktum hatta acaba olcam mi diye,ama bisey olmadi,hayirlisi INSALLAH umudumuiz bosa cikmaz

ayy canim almanya deyince boyle bi sevindim =))) bende avusturyadanim inss yakin olsak birbirimizee benim bat temmuz 11 bakalim biraz erken gelir ama gec gelmez =)) hain seyyy bende kayseriliyim ordanda yakiniz birbirimize bak =)) inss hayirlisi olsun rabbim dileklerimizi versin saglikli sihhatli olsun inss

malesef hollandaya yakiniz cok ;((( keske yakin olsaydik ne güzel olurdu ya,,,kayseriye cok gideriz alisverise falan,her gittigimde kirsehire kesin kayseriyede gideriz,cok güzel bir sehir...helede kale carsini cok begenmistim
kizlar geliyorum birazdan net kocaya lazimmis

ben geldim kizlarrr masallah yeni arkadaslarimizda varmis hg kizlar hamis olanlara rabbim saglikla kucaklarina almayi nasip etsin benim gibi ikinciyi dusunenlere rabbim tez zamanda versin mumkunse hayirlisi ile inss bu ayda =))) ve butun isteyen herkese rabbim saglikli sihhatli tosun gibi bal gibi bebisler versin inss rabbimmmmmmm

tanisalimmi kizlar benim bir kizim var iki yasimizi geciyoruz MASALLAH 11 ay sonra kizima kavusmustum,,simdi ise yine istiyoruz iki aydir denemelerimiz var kizimda bir kardes bir arkadas tutkusu beni erkenden bebis dusuncesine sevk etti hayirlisi ile saglikla sihhatle yine soyluyorum herzaman soyluyorum hayirli kulolsun hayirli ummet hayirli evlat olsun kizima bir erkek kardes olsun inss benim iki tane erkek kardesim var babam yok onlarin varligi bana baba gibi onlarin destegi bambaska bir guc adeta sirtimi yasladigim bir duvar sanki birde oldumolasi cok severim erkek cocuklarini inss rabbim birde erkek cocuguyla sevindiirsin bizi kizima ramazan ayinda hamile kalmistim inss oglusumda ramazan ayinda benimle birlikte rabbime ibadet eder =))) aminnnnnnnnn cokmu yazdim kizlar kusura bakmayin yaa

Insaallah canim bi de erkek olur saglikli ve bahtli olur her iki evladin insallah

malesef hollandaya yakiniz cok ;((( keske yakin olsaydik ne güzel olurdu ya,,,kayseriye cok gideriz alisverise falan,her gittigimde kirsehire kesin kayseriyede gideriz,cok güzel bir sehir...helede kale carsini cok begenmistim
kizlar geliyorum birazdan net kocaya lazimmis

hayirlisi olsun canim yaa cok uzakmissiniz kayserimiz guzeldir yaa kotu olurmuki hic =))) tmm canim sonra kacamak yapar ugrarsin...

Insaallah canim bi de erkek olur saglikli ve bahtli olur her iki evladin insallah

aminn canim aminn inss cumlemize sende kiz istiyormusun tabi en basta hayirlisi olsun rabbim neyi layik goruyorsa o olsun ama iste insan ogluyuz dusune biliyor isteyebiliyoruz rabbim bizi biliyor kalbimizi goruyor hayirlisiyla dileklerimizi versin inss

canim kullaniyormusun hala biraktinmi bildigim duydugum kadari ile dogumkontrol haplari birakildigi ayda bile hemen hamile kalma olasiligini yukseltiyormus eger bebis istiyorduysan gelmistir belkide????
Hayır canım kullanmıyorum 2 aydır. BAT 30 haziran. Umutsuz bir şekilde bekliyorum.Banada tam tersini söylediler.Hemen olmazmış vs.

Hayır canım kullanmıyorum 2 aydır. BAT 30 haziran. Umutsuz bir şekilde bekliyorum.Banada tam tersini söylediler.Hemen olmazmış vs.
SUNU BELIRTEYIM HIC KULLANMADIM SADECE DUYDUKLARIMI YAZIYORUM...

olurmu oyle sey bagzi kisiler uzun kullaniyor yillarca o zaman bir ihtimal yumurtalik tembelligi yapiyormus guya ne kadar dogru bilmiyorum,,,ama bildigim bisey var adeti duzene sokuyor yumurtaliklari hizlandiriyor yumurtlama duzeni olmayan kisilere dogum kontrol haplari veriyo dr lar sen panik yapma hemen rahat ol agrilarin olacak elbette hamissende degilsende agri hep vardir bunu unutma ama dilerim melegin gelmistir seninledir su ovulasyon testi ile hamile oldugunu ogrenenleri duydunmu adet gecmeden pozitif cikiyormus bi denesene varsa onceden ogrenmis olursun =)) ne dersin???

ne güzel kızlar sizler ikinciye uğraşıyosunuz.biz daha bitane yapmayı bile beceremedik :KK1::KK1: yaşta geçiyo napalım kısmet artık.inşallah bizde birgün annelik duygusunu yaşicaz.

bende gaz sancisi oldu sabah cok kötü,bide akintim var beyazimsi sari gibi,agrim falan yok,gecenlerde agrim oldu adet sancisi gibi korktum hatta acaba olcam mi diye,ama bisey olmadi,hayirlisi INSALLAH umudumuiz bosa cikmaz

mrbb ya akıntım var demişsin bu akıntı yoğunmu oluyoo yoksa az azmı:))

ne güzel kızlar sizler ikinciye uğraşıyosunuz.biz daha bitane yapmayı bile beceremedik :KK1::KK1: yaşta geçiyo napalım kısmet artık.inşallah bizde birgün annelik duygusunu yaşicaz.

inss canim sizinde olur rabbim verir inss soyleme oyle 50 yasinda anne olanlar var daha yasta ne varmiski olacak inss oyle dusun oyle olsun rabbim hepimize yardimci olsun inss aminnn

kızlar bnm yumurtlama akıntım bitti sayılır .Adet bitti biteli vardı.bugn 13. günümdü, ya bidaha akıntı başlar mı ya da akıntı olmassa hamilelik yok mu demektir ?kafam karıştı

SUNU BELIRTEYIM HIC KULLANMADIM SADECE DUYDUKLARIMI YAZIYORUM...

olurmu oyle sey bagzi kisiler uzun kullaniyor yillarca o zaman bir ihtimal yumurtalik tembelligi yapiyormus guya ne kadar dogru bilmiyorum,,,ama bildigim bisey var adeti duzene sokuyor yumurtaliklari hizlandiriyor yumurtlama duzeni olmayan kisilere dogum kontrol haplari veriyo dr lar sen panik yapma hemen rahat ol agrilarin olacak elbette hamissende degilsende agri hep vardir bunu unutma ama dilerim melegin gelmistir seninledir su ovulasyon testi ile hamile oldugunu ogrenenleri duydunmu adet gecmeden pozitif cikiyormus bi denesene varsa onceden ogrenmis olursun =)) ne dersin???

Ovulasyon testinin ne olduğunu bile bilmiyorum:)Kan testi yaptırmayı düşündüm ama cesaret edemedim. Dediklerin çok mantıklı. Umarım bebişim benimledir.

kızlar bnm yumurtlama akıntım bitti sayılır .Adet bitti biteli vardı.bugn 13. günümdü, ya bidaha akıntı başlar mı ya da akıntı olmassa hamilelik yok mu demektir ?kafam karıştı

canim erken yumurtlamis olabilirmisin sen keske ovulasyon testi kullansaydin benimki azkarisik oldu bu ay ama en azindan dusunmuyorum ustume duseni yaptim =)))
valla akinti varmi yokmu her zaman dusunurdum ben bu ay dedimki ovulasyon testi kullanayim teste basladim poztif sonra akintim geldi boyle uzayan sekilde sonra ertesi gun yine yaptim yine pozitif uc gun pozitif sonra silik cizgi cikti ama akinti hep oldu ilk defa goguslerimde agri olmadi,,bugun pozitifi yine yakaladim ben durmadan yumurtluyormuyum neeeeee hahahaa kafam karisti ama akinti oldukcada pozitifi gordukcede hep calisma oldu inss hayirlisi olsun diyorum...

Ovulasyon testinin ne olduğunu bile bilmiyorum:)Kan testi yaptırmayı düşündüm ama cesaret edemedim. Dediklerin çok mantıklı. Umarım bebişim benimledir.

ovulasyon testi yumurtlama oldugunu gosteriyor ayni zamanda erken gebelik testi gibi kullananlarda var yani cikiyormus burdan kk da bissuru kisi adetinden bir kac gun once oyle ogrenmisler canim kan testi hepsinden iyi inss rabbim dilegini verir sana...

canim erken yumurtlamis olabilirmisin sen keske ovulasyon testi kullansaydin benimki azkarisik oldu bu ay ama en azindan dusunmuyorum ustume duseni yaptim =)))
valla akinti varmi yokmu her zaman dusunurdum ben bu ay dedimki ovulasyon testi kullanayim teste basladim poztif sonra akintim geldi boyle uzayan sekilde sonra ertesi gun yine yaptim yine pozitif uc gun pozitif sonra silik cizgi cikti ama akinti hep oldu ilk defa goguslerimde agri olmadi,,bugun pozitifi yine yakaladim ben durmadan yumurtluyormuyum neeeeee hahahaa kafam karisti ama akinti oldukcada pozitifi gordukcede hep calisma oldu inss hayirlisi olsun diyorum...

ben de erken yumurtladıgımı düşünüyom o yuzden akıntı oldukça çalıştık:KK1:yaklasık 5 gündür akıntı vardı ama bugn bitti sayılır.Hamile olanlar genelde akıntı devamından bahsedince bn de biraz umutsuzlandım acaba diilmiyim diye

arkadaşlarr bazı arkadaşlar akıntıdan bahsetmiş regle yakın bendede var sarı hafif bir akıntı reglime 8 gün var böyle akıntılar hamilelik belirtisimii

Selam kızlar, pazartesi günü adetimin 12.günüydü ve yumurta takibine gittim ben yumurtamın çatlamak üzere olduğunu düşünürken iki yumurtalıktada küçük yumurtalar gördük zaten yumurtalık tembelliği sorunum var. Geçen ay 12.günde çatlamıştı ne güzel yumurtam, anlışılan bu ay yine temlliği tuttu tabi benim de bu ay için umudum azaldı bakalım yarın yeniden bakıcak doktor umarım çatlıyacak duruma gelen bir yumurtam olmuştur.

X