Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

ben ilk mayıs ayı topiğindeydim nereden nereye dimi :KK1: pazar günü eşimin kuzeni hadi ama artık çocuk yapın dedi...zamanı var daha doktor müsadesi yeni bitti dedim dış gebelikten bilmiyorki kadın 3 aydır tırmalıyorum üzülüyorum.içimden dedim aaa nasıl oluyor o çocuk söylede eve gidip hemen yapalım hey allahım sabıırrrr....:KK52::KK52:

canm ne kadar oldu gerçekten çok çalışarak beklediğin? benmde ilk aylarda deli gibi her belirtiyi bebek sanardım testler o yetmezmiş gibi kanda baktırırdım derken 4-5 böyle gitti artık bende yoruldum ve şuan takmıyorum bu zamanla olan birşey hemen kafadan atamazsın zorlama kendini zorladıkça kendini bu fikrin içinde boğulmuş buluyorsun sana tavsiyem çalışıyorsan kendini işlere ver yoğunlaş evdeysende uğraşlar bul hergün bir odanın dekorasyonunu değiştir temizlik yap böyle işlere yoğunlaştığın zaman birazcık kafan dağılıyor

haklısın canım çalışmıyorum evdeyim. kendime uğraşacak bişiler buluyorum tabiki ama özellikle buralara takılınca daha çok aklıma geliyo. hep fazla girmicem artık diyorum bi bakmışım ki burdayım napalım artık enazından olmasa bile fazla üzülmemeye çalışıcam.

ben ilk mayıs ayı topiğindeydim nereden nereye dimi :KK1: pazar günü eşimin kuzeni hadi ama artık çocuk yapın dedi...zamanı var daha doktor müsadesi yeni bitti dedim dış gebelikten bilmiyorki kadın 3 aydır tırmalıyorum üzülüyorum.içimden dedim aaa nasıl oluyor o çocuk söylede eve gidip hemen yapalım hey allahım sabıırrrr....:KK52::KK52:

bn de mayısla başladım canım:))bu 3. ayıım :KK1:inşallah ikimiz de güzell haberler veririzz ve deee hepimiz. Birbirimize dua edelim böylesi daha makbul temiz yürekli birileri çıkar da duası kabul olur inşallahh

sabah ogluma mama yapmak icin kalktigimda karnima öyle bi gaz sancisi girdiki anlatamam...resmen mamayi iceremicek duruma geldim desem yeridir :KK17: adet sancisi olmadigi kesin,ogluma hamileyken cok cekmistim gaz sancisindan,en son hamilelikte yasadim ve coktandir yasamiyordum,,,dedim acaba???? offf yaaaa kendimi kaptirmicam,ama heyecandan ölüyorum :18::18::18::18::18::18::18::18::18: ayin ücüne ne kaldi surda,aslinda 30unda falan yapsammiki? cünkü regl son aylarda hep 1 hafta erken oldum...:KK53::KK53::KK53::KK53:

sabah ogluma mama yapmak icin kalktigimda karnima öyle bi gaz sancisi girdiki anlatamam...resmen mamayi iceremicek duruma geldim desem yeridir :KK17: adet sancisi olmadigi kesin,ogluma hamileyken cok cekmistim gaz sancisindan,en son hamilelikte yasadim ve coktandir yasamiyordum,,,dedim acaba???? offf yaaaa kendimi kaptirmicam,ama heyecandan ölüyorum :18::18::18::18::18::18::18::18::18: ayin ücüne ne kaldi surda,aslinda 30unda falan yapsammiki? cünkü regl son aylarda hep 1 hafta erken oldum...:KK53::KK53::KK53::KK53:

bence sabret canım az kalmış şurda gününee en net sonucu bekle

Bugün öyle çok ağrım vardı ki,regl olacağımı zannettim ama şuana kadar hiçbirşey yok:) Offff bir taraftan umutlanıyorum bir taraftan yok be kızım değildir diyorum. karmakarışığım yani:KK43:(
Hadi kızlar duaaaaa:)

Son 4 gün:KK43: Ama ne regl belirtisi var nede hamişlik.
Hadi biri bana desin ki "yasmini bıraktıktan sonra 2.ay bebiş oldu" ... Sol kasığımda bir aydır ağrı vardı ve sonunda hamile olduğumu öğrendim" desin biri bana ne olur:KK43:(
Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin en kisa zamanda inş.
Hadi kızlar güzel haberler verinki bizde umutlanalım:KK66:

Cnm Ben ogluma hamileyken sag kasikta berbat bi agrim vardi,hatta vucudumu saga egerek geziyordum agri yuzumden....Yasmin neanlamadim Ben cnm

bence sabret canım az kalmış şurda gününee en net sonucu bekle

beklicem mecbur,negatif görmek istemiyorum,hatta hic kirmizi görmek istemiyorum :18:

Merhaba cnm.Bat ayni bizde.benim qazim basladi,ilk hamileliyimde de ayniydi,bi de sari akintim var...Sende de oluyor mu?

bendede gaz sancisi var,aynen ilk gebeligimde benimde olmustu,hadi INSALLAH diyeyim

kimsecikler yokmu bayanlarrr
mac var tvde koca tv izliyo net bana kaldi :KK52: ama kimse yok burda :2: bende face gideyim bari

ben geldim kizlarrr masallah yeni arkadaslarimizda varmis hg kizlar hamis olanlara rabbim saglikla kucaklarina almayi nasip etsin benim gibi ikinciyi dusunenlere rabbim tez zamanda versin mumkunse hayirlisi ile inss bu ayda =))) ve butun isteyen herkese rabbim saglikli sihhatli tosun gibi bal gibi bebisler versin inss rabbimmmmmmm

tanisalimmi kizlar benim bir kizim var iki yasimizi geciyoruz MASALLAH 11 ay sonra kizima kavusmustum,,simdi ise yine istiyoruz iki aydir denemelerimiz var kizimda bir kardes bir arkadas tutkusu beni erkenden bebis dusuncesine sevk etti hayirlisi ile saglikla sihhatle yine soyluyorum herzaman soyluyorum hayirli kulolsun hayirli ummet hayirli evlat olsun kizima bir erkek kardes olsun inss benim iki tane erkek kardesim var babam yok onlarin varligi bana baba gibi onlarin destegi bambaska bir guc adeta sirtimi yasladigim bir duvar sanki birde oldumolasi cok severim erkek cocuklarini inss rabbim birde erkek cocuguyla sevindiirsin bizi kizima ramazan ayinda hamile kalmistim inss oglusumda ramazan ayinda benimle birlikte rabbime ibadet eder =))) aminnnnnnnnn cokmu yazdim kizlar kusura bakmayin yaa

Yasmin doğum kontrol hapı:KK43: ahhhhhhh kullanmaz olsaydımmm keşke:KK43:
kızlar ağrım var ama hala hiçbişey yok

canim kullaniyormusun hala biraktinmi bildigim duydugum kadari ile dogumkontrol haplari birakildigi ayda bile hemen hamile kalma olasiligini yukseltiyormus eger bebis istiyorduysan gelmistir belkide????

ben geldim kizlarrr masallah yeni arkadaslarimizda varmis hg kizlar hamis olanlara rabbim saglikla kucaklarina almayi nasip etsin benim gibi ikinciyi dusunenlere rabbim tez zamanda versin mumkunse hayirlisi ile inss bu ayda =))) ve butun isteyen herkese rabbim saglikli sihhatli tosun gibi bal gibi bebisler versin inss rabbimmmmmmm

tanisalimmi kizlar benim bir kizim var iki yasimizi geciyoruz MASALLAH 11 ay sonra kizima kavusmustum,,simdi ise yine istiyoruz iki aydir denemelerimiz var kizimda bir kardes bir arkadas tutkusu beni erkenden bebis dusuncesine sevk etti hayirlisi ile saglikla sihhatle yine soyluyorum herzaman soyluyorum hayirli kulolsun hayirli ummet hayirli evlat olsun kizima bir erkek kardes olsun inss benim iki tane erkek kardesim var babam yok onlarin varligi bana baba gibi onlarin destegi bambaska bir guc adeta sirtimi yasladigim bir duvar sanki birde oldumolasi cok severim erkek cocuklarini inss rabbim birde erkek cocuguyla sevindiirsin bizi kizima ramazan ayinda hamile kalmistim inss oglusumda ramazan ayinda benimle birlikte rabbime ibadet eder =))) aminnnnnnnnn cokmu yazdim kizlar kusura bakmayin yaa

INSALLAH canim dualarin kabul olur...aynen bende ikinci istiyorum,oglum 15aylik,beraber büyüsünöer istiyorum,bide benimkisi cocuklari cok seviyo,ikisi bir büyüsün,bi kac sene zorlancam belki ama sonunda degecek,25yasindayim genc anne olmak istiyorum,saglikli sihhatli alalim INSALLAH bebeklerimizi...bat ne zaman canim senin?
bide memleket nere arkadaslar??? ben kirsehirliyim,almanya da kaliyorum..

X