Şansımız Temmuz Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 NGY

evet o zaman ne yapalım listenin ilk sırasındaki arkadaş adına dua edelim hergün 1 arkadaş adına dua edelim hem zaman geçmiş olcak hemde dualar bizlere iyi gelecek

çok haklısın çok sakin gerçekten insanın umudu heyecanı kalmıyor böyle olunca benim zaten moralim bozuk dünden beri teselli bile bulamıyor insan :KK43::KK43::KK43:

moralin neden bozuk canım aslında benimde durumlar aynı ama gülmek için yada umut için bişiler düşünmeye çalışıyorum

topiğimize bayıldım...gorunce ıcım acıldı....bende buara yumurtluyorum ve çalışmalara yenı basladık:)ınsallah cumlesıne rabbım hayırlı sağlık evlatlar nasıp etsın bızlerede......

merhaba kızlar,
buraya yazarken bile heyecan bastı :) bizde bebek konusunda kesin kararımızı verdik artık korunmayı bırakıyoruz ve bugün folik asit kullanmaya başlıyoruz. aile hekimimle görüştüm, uzmana gitmeme gerek olmadığını akışına bırakmamı söyledi hatta folik asitide ben söyleyince yazdı. siz ne tür hazırlıklar yapıyorsunuz? Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.

merhaba ...bende heyecanla beklıyorum...ben folık asıtı kendım aldım...folibol ama daha farklılarıda varmıs.sen hangısını aldın?ben doktoro sormadım dırek aldım..

Merhaba arkadaslar, bugün sabah ciddi bir rahatsızlık geçirdim ve is yerinden acile geçtim. Maalesef arkadaslar beni siler mısınız Temmuz'dan :KK43:(( hem iki yumurtaligim bebis yapacağına kist yapmış, hem ciddi böbreklere vurmasından korkulan ağlatmalı sistitim var, bide nasıl oldu bilmiyorum ama baya ciddi idrar yollarımda iltihaplarim var.

Doktorum kist gecene kadar korunmamızi ve sonrasında tekrar deneyecegimizi söyledi.inanin gözlerimi halen açamıyorum ağlamaktan.Allahima yalvarıyorum sabır versin diye.

:KK5:

birde ben adetimin 4.günü rahim flimine gidicem ondan da korkuyorum :18::18: bir an önce çekilse de neden olmuyormuş diye 3 aydır hayal kırıklığı yaşıyorum :KK14::KK14:

merhaba arkadaşlar hiç umudum olmamasına ragmen yazıyorum 2 yaklaşık 3 yıldır bebek istiyoruz rahim filmi çekildi hiç bir problem görünmüyor bat 06/07/2012

INSALLAH istedigin gibi olur,,,sende bi problem yok,esin gittimi dr?

yaa benim bat 1 temmuzdu dünden beri çok açık kahve pembe karışık akıntım oluyo galiba adet olucam üstüne görme olsa bu kadar uzun sürmez dimi :KK43:

ilk gebeligimde yerlesme kanamasi bende yasadim ama iki damla falan kahverengi lekem olmustu,cok az,sonrada gelmedi daha..

Son 4 gün:KK43: Ama ne regl belirtisi var nede hamişlik.
Hadi biri bana desin ki "yasmini bıraktıktan sonra 2.ay bebiş oldu" ... Sol kasığımda bir aydır ağrı vardı ve sonunda hamile olduğumu öğrendim" desin biri bana ne olur:KK43:(
Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin en kisa zamanda inş.
Hadi kızlar güzel haberler verinki bizde umutlanalım:KK66:

neden olmasinki :) sen umudunu kaybetme,en önemli olan moreldir unutma bunu :KK66:

Merhaba arkadaslar, bugün sabah ciddi bir rahatsızlık geçirdim ve is yerinden acile geçtim. Maalesef arkadaslar beni siler mısınız Temmuz'dan :KK43:(( hem iki yumurtaligim bebis yapacağına kist yapmış, hem ciddi böbreklere vurmasından korkulan ağlatmalı sistitim var, bide nasıl oldu bilmiyorum ama baya ciddi idrar yollarımda iltihaplarim var.

Doktorum kist gecene kadar korunmamızi ve sonrasında tekrar deneyecegimizi söyledi.inanin gözlerimi halen açamıyorum ağlamaktan.Allahima yalvarıyorum sabır versin diye.

cok gecmis olsun,INSALLAH en kisa zamanda eski sagligindan dahada iyi olursun,Allahim sifa versin...morelini bozma,3 ay sonra saglikli bi sekilde yine denersin,biraz sabir gerekli sadece...bol bol morel depolaki ilerde kullanasin :KK66:

slmm kizlar...
bu arada benimde adet belirtilerim falan yok,vaktim azaldikca heyecanda artiyo,ama bazen de hic belirti olmadan adet oldugumda oluyo,o yüzden yinede fazla kaptirmamak :18:

günaydınlar,

ben adet gecikmem ve ilk üç gün sadece lekelenmem nedeniyle doktora gittim dün
alttan ultrasonla baktı
herhangi bir kist veya miyom görmedi çok şükür
duphaston verdi bana adetimin 18. günü başlayıp 28.gününe kadar günde 2 tane kullanacağım ve hap bittikten 3 gün içinde adet olmam gerekirmiş
bu ilaç gebelik oluşursa bebeğin tutunmasını sağlıyormuş

Inşallah faydasını görürüm, hepimiz uygulamalarımız ile fayda görürüz Inşallah

allah sabırlar versin seninki dahada acıymış ben anlayamıyorum artık kimseyi bunları ailemiz yerine koyuyoruz ama onlar bunu anlamak yerine kötülüklerine devam ediyorlar benm eşimde problem var bende ailesine söyledim söylemeseydim keşke :KK43: kabullenemedi ve sorun bendeymiş gibi beni zorla hocalara götürdü götürdüğü hocada bana demez mi sende rahim tersliği var şaşırdım kaldım şok oldum sonrada kayınvalidem demez mi bak sorun sendeymiş benm oğlumda değil :KK43:( bu insanlara ne anlatabilirim ki daha cahilliğinden hoca dediği kadınada 350 tl para vermiş ohh olsun ona :))) hepsini allaha havale etmek en iyi çözüm rabbim karşılığını elbet birgün gösterecektir hepimiz bunlara karşı sadece sabırlı olmak zorundayız

amin canım çok zor gerçekten. bence gitmemeliydin onlarla hoca(!)lara falan. bundan sonra götürmek isterlerse gitme. ben şu an 23 yaşındayım eşim 24 yaşında, 11 aylık evliyken hamile kaldım, hamileyim deyince eşimin annesi direk biz de dilşad yağlandı heralde çocuğu olmuyor diyorduk dedi, :KK53: biz düşünmüyorduk sürpriz geldi yaşımız küçük zaten, olmasa oğlunuzda sorun olma ihtimali yok de mi ben gelinim ya kesin bendedir dedim.

:KK43: cok uzuldum canim,Ben de ayni sebeple alti haftalik dusuk yasadim,Allah bize sabir versin ki bazi seyleri gormeden gele bilelim tatlim
amin canım çok tşk ederim

canım çok geçmiş olsun bende de myom var, 3 ay önce çıktı, adetimin 5. günü çağırdı beni de gidecem bakalım tehlikeli yerde diil dedi ama hayırlısı.

evet kızlar birbirimize dua edelim başka birine yapılan dualar kabul olurmuş inşallah hayırlısıyla güzel haberlerimiz olsun bu topikte

çok geçmiş olsun :KK43: rabbim acil şifalar versin ağlama üzülmede sen sağlığına kavuşmana bak moralin bozarak hiç bir şey yapamazsın en kısa zamanda inşş iyileşirsin... herşeyde vardır bir hayır bak benim görümcem 2 senedir bebek istiyordu ama olmadı birden sancılandı hastanaye kaldırdık apandistten ameliyat oldu bebek beklerken başıma gelene bak dedi sonraki ay hamile kaldı dedim bak her şerde bi hayır var inşş seninkide hayıra en kısa zamanda dönüşür Allah yardımcın olsuın

moralin neden bozuk canım aslında benimde durumlar aynı ama gülmek için yada umut için bişiler düşünmeye çalışıyorum

aynen benim 1 temmuzda bat tarihim hiç heveslenmeme bile fırsat vermedi. 26 sında çıkıp geldi bende bu ay belki olur diye temizlik yapmıştım rahat ederim diye ama ben kimi bekliyodum kim geldi :) şimdi gene temmuzda bekliyorum bu sefer ay sonunu :) hayırlısı yaa rabbim hakkımızda hayırlısın versin 3 temmuz evlilik yıldönümümdü o yüzden çok heveslenmiştim sürpriz yaparım diye ama kısmet 29 temmuz doğum günüm belki bebişim annesine doğum günü sürprizi yapar :):):) şimdide onun için hevesleniyorum galiba ...... dua edin ne olurrrrr

X