Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

bazen ruyalardan da anlarsın hamile oldugnu ınsallah öledir

tatlım walla ben heyecanlandım senin için ya :))) inşallahh hamişsindir. nasıl dasyanıosun bilmiorum pazara kadar.....benimde kuzeninim çok istiodu hamile kalmayı bir cumartesi günü gittik acile halsizlik falan var iyi değilim diye bi şikayet uydurduk ..hamile de olabilirim dedi sonuçlar 20 dk da çıktı :)) hamileymiş bence benzer bir taktikle bu gece acile falan git :) çok merak ettim gerçekten...

kızlar bende hemen hamile kalmak isteyenlerdenim ve nisan ayı benim içinde boş çıktıııııııııı
kırmızı kartı yedimmmmmmmmmmm
inşallah mayısta birlikte hamişşşşşşşşş kalırıızzzzzzzzzzzzz
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bebeğim dayanıyorum napim, geçen ayda adetime 2-3 gün kala test yaptım negatif çıktı. Bende totem yaptım bu ay günüm geçene kadar hatta geçtikten sonrada 1-2 gün test yapmıcam. Bana manyak bu diyebilirisn ama nolur nolmaz bazen takıntıdan dolayıda atıyo 1-2 gün ileri geri. Bakalım.Bu sabah sol kasığımda yine çok sancı oldu eşim işe gittikten sonra 1 saat daha yatmak zorunda kaldım. Bu rüyada beni çok fena etti. İnş öyledir. Bugün vakit ayıramadım ama yarın hepimiz için Meryem suresi okuyacağım bana isimlerinizi yazın tek tek lütfen Niyetlenicem...

merhaba arkadaşlar siteye yeni üyeyim
nisanın 10 da adet görmem gerekiyordu ayın 11 de eşimle korunmadan beraber olduk bugün ayın 27 si ve adet görmedim idrar testi yaptım negatif çıktı
kasıklarımda sancı göğüslerimde hassasiyet ve bel ağrım var adet olacakmışım gibi belirtiler bunlar ama ilk kez bu kadar gecikme oluyor
daha önce adetlerim en fazla 2 gün önce yada sonra olurdu acaba hamile kalmış olabilirmiyim
şu anda kan testi yaparsam sonuç verirmi

Tatlım, yakın zamanda antibiyotik veya fitil kullandıysan onlarda ciddi gecikmeler yapabiliyor. Benim de 2 ay evvel iltihabımdan dolayı dr.um hem ağızdan antibiyotik hem de vajinal fitil vermişti. Tam 17 gün gecikti reglim hemde hamilelik belirtileri göstererek. O yüzden kendini tart eğer adet döçnemine yakın ağır bir ilaç kullanımın olduysa gecikmen normaldir. Yinede kesin sonuç her zaman Kan testi... Bol şans...

yok canım hiç ilaç yada fitil kullanmadım hatta ağrı kesici bile almadım:) yok yere heyecan yapmak istemiyorum ama acaba olabilirmi diye de içim gitmiyo değil
gerçi olsaydı idrar testinde negatif çıkması normalmi bilemiyorum...

inşallahh Allah isteyen tüm kadınlara tez zamanda sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder

rabbim bebek özlemi çeken tün kadınların kucağını boş bırakmasın tüm kalbimle aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bitanem o zaman ihtimal yok değil. Ama şu da var hamilelik hormonu idrara en son düşüyo o yüzden hamişsende belki döllenmen geç falan olduğundan dolayı testin negatif çıkmıştır. Ümitlendirmek istemiyorum, ümitlenme de ama dikkat et yine, ilaç alma ani hareketlerde bulunma. Pazartesi günü de hemen kan testi yaptır bol şans inş bu ayın ilk hamişi sensindir

allah razı olsun şimdiden benide unutmazsın umarımmm rabbim kabul etsin :) canım benim

ıykos..............bat-2 mayıs
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs

maşaallahhhh listemizde kabarıkkkkk nazar değmesinn aminn gelsin şimdi

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr Sevgiler saygılarrrrrrrrr

Düzenleyen: nagihan_14 Düzenleme Tarihi : Dün Düzenleme Saati 59

Allah razi olsun beni de unutma
Benimde hep dualarimda kk daki bebek isteyenler diye

bende yumurta çatlatma iğnemi oldum bugün kızlarr şimdi 14 mayısı bekliyorummm inş. gelir meleğimmmm hepimizinki gelir inşşş. bu ay

17gungecikme var yanlış anlamadıysam şimdi idral testi yapsan hamileysen çıkar test bozuk degilse tabi bı şey oldug kesin inşallah hamilesindir degilsende bı doktora görün bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…