Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

HTML:

Annem sonra o kokuyla nasıl sevişicezz bi de onun yolunu söylersen....
Burnuna mandal takan sıtayla

Ay ateş bende de var ama bu bir belirti mi? Onu bilmiyordum. Benimde bugün belimde tutulmuş gibi bir ağrı var. Çok korkuyorum Pazar günü Kırmızı kart göreceğim galiba yine

aynen o sıkıntı bitiriyo insanı... ateş olayının hamile kalan bazı bayanların belirtilerinde gördüm... bel ağrım henüz yok ama yarın daha net belli olurrrrr

Ay ateş bende de var ama bu bir belirti mi? Onu bilmiyordum. Benimde bugün belimde tutulmuş gibi bir ağrı var. Çok korkuyorum Pazar günü Kırmızı kart göreceğim galiba yine

aynen o sıkıntı bitiriyo insanı... ateş olayının hamile kalan bazı bayanların belirtilerinde gördüm... bel ağrım henüz yok ama yarın daha net belli olurrrrr

Benimde ateşim var bel ağrımda var haftaya regli gunün bu ateş olayını daha önce de duymuştum ateşin duserse regli olunuyordu düşmezse hamile olma ihtimalin oluyordu bunun gibi bisey tam hatırlamıyorum nasıldı bilen var mı?

bende bi sitede okumuştum aynen senin yazdığın gibi ateş düşmüyor hamiş isennn

Kızlar normalde çok akıntım olurdu hatta genç kızken bile, evlendikten sonra aşırı olurdu hatta defalarca sırf bunun için Dr.a gittim.
Son 15 gündür hiç akıntım yok desem yeridir. Nedenini bilmiyorum. Halbuki aksine hamilelik belirtilerinde yoğun akıntı yok mudur? Eller gider mersine benim veled tersine...
İlk defa bugün çok yoğun kıvamlı bembeyaz sümüksü bir akıntım geldi, renksiz ve kokusuz; ki normalde sarı renkli ve kokulu olurdu akıntım. Bel ağrım var...
Ama bunların yanında her adet dönemimde çenemin sol yanında bir tane sivilcem pörtler, bugün de pörtledi zıkkım olasıca
Off bir an önce Pazar olsun, ne olacaksa olsun......

İlk defa iyorsa bu bı belirtide olbilir.ama bembeyaz akıntı geldi dıyordun yumurtlamada olabilir bazen geç döllenme olur bence bu gunü değerlendir boş geçme

İlk defa iyorsa bu bı belirtide olbilir.ama bembeyaz akıntı geldi dıyordun yumurtlamada olabilir bazen geç döllenme olur bence bu gunü değerlendir boş geçme

Tatlım normalde yumurtlama günüm 14'üydü. Ama dediğin bi enteresanlık olabilir. Zaten 1 gün dur,1 gün işlet tekniğini uyguluyoruz bu gece mesai var Hayırlısııııı.. Pazar'a az kaldı bakalım kırmızı kart mı göreceğiz ne göreceğiz?

Kızlarr benimde 10 nisandı adet tarihim 7 mayısı bekliyorum şimdi ama gögüslerime el değimiyo uçları fena acıyo ve dik dik sol tarafımda da batmalar var ara ara

Rüyamda annemi gördüm. Üçüz kız bebeklere hamileydi. Doğuma giriyoruz beraber, normal doğum yapıyo. Dr bana diyoki "sen yanımda dur doğan bebekleri sırayla alıp sana vericem isimlerini koy" diyo.
Doğum başlıyo, ilk bebeği alıp kucağıma veriyo, kordon bağı bile duruyo daha elim çarpıyo ürperiyorum.Islak ıslak,minnacık nasıl tutacağımı bilemiyorum.
"Sıkma kendini diyo doktor, serbestçe tut" diyo. Sonra ikinciyi veriyo kucağıma sonra üçüncüyü.Birini bir koluma diğerini öbürüne derken üçünüde kucağıma alıyorum. Sırayla isimlerini koyuyorum. "İlk doğan Elif olsun" diyorum,kendi adım. "İkincisi Naz olsun" diyorum kız kardeşimin adı, üçüncüsü mermer gibi bir kız,bembeyaz o kadar güzelki, "bunun adı da kendi gibi Pamuk olsun" diyorum. Çok etkilendim ya çok.... Çok güzel bir duyguydu yeni doğanı kucağına almak.Hepsini hissettim resmen

oF KIZLAR OF
benim sat 3 mart hala adet olamadım gebede değilim,söktürücü kullanıyorum adetimi bekliyorum bat'ıda bilmiyorum eşimle çalışıyoruz geçen ay olmadı bu ay olsun diye istiyorum bakalım hayırlısı >(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…