Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

ya bazıları 10 gün önce çift çizgi deyince ben de umutlanmıştım. haklısın. umutlandım yeniden sizden destek alınca zaten.. kasık ağrım bugün daha az. göğsümde dokununca acıyo sadece.. pek bi belirti yok kasık ağrısı dışında... umut ediyorum yaa işte.. inşallah senin yaşadığın o mutluluğu yaşarım ben de canım yaaa

inşallah canım ama sonu benzemesin ben düşük yaptım sonrasında tam geçen yıl bugünlerde hamileydim düşük yapalı da yarın tam 1 sene olacak Allah ın izniyle ikimiz de ayın 27 sinde güzel sonuçlar alacağız. mutlaka haberdar et beni de

Merhaba arkadaşlar bugun ağlaya ağlaya bi çözüm ararken buldum bu siteyi ve üye oldum hemen. ben de 1 yıllk evliyim bebeğim olmuyor.Her ay bi heves umutlanıyorum karnım belim ağrısa ama benim şöyle bir sorunum var benim tek yumurtalığım var bu yüzden endişeleniyorum bu yüzden olmuyormuş gibi geliyor bebeğim.kaç doktora sordum tek yumurtalık yeter dedi ama gelde anlat yüreğime sizin çevrenizde tek yumurtalıkla gebe kalan var mı ya da bu konuyla ilgili bilgisi olan varsa cevap verebilir mi kendimi çok yalnız ve çaresiz hissediyorum Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah..

bende dun ıdrarda cft cızgıyı sılık gormustum bugunde kan testı yaptrdım 219 hamıleyım :)cok mutluyum ama daha temkınlı davranıcam oyle fazla heyecan yapmıcam ılkınde ole yaptım sonucu kotu oldu bu sefer daha sakın yaklasıyrum ınsaLLAH hayrlısıyla dunyaya gelr hepınıze de dualar edıcem bu mubarek ayların basında..

ipekkk hayırlısı olsun bebeişin allah sağ salim kucağına almayı nasip etsinnnn....

jadeeeeeeeeeeee kuzum nerdesinn ???

melisdeinizzzzzzz nerdesinn bebiş bak geldim işte sen yoksun yaaaacanım benim bat a 3 gün kaldııı.... çok heyecanlıyım ama hiç bi belirti hissetmiyorummm.... herhade kırmızılarıgörücem bennn bebiş... sen neler yaptın görüşmeyeleiiii

tubaa hayırlısı olsunnn allah sağ salim bebişini doğurmanı nasip etsinnn.... dualarını rabbim duyacakkktır bu mübarek aylardaaaa....

napımm şekerimm aynı vala çalışmlara başladık :)))) az kaldı senin çok heycanlıyım bendee snein adına açok sevincem haziarn topiğindeyimm ben )) :))

birde sınavlara az kaldı ders çalıştım buünn

canım çok sevindim ama benim şüphem yoktuta zaten hamiş olduğundan...ayy hemende eklemişsin imza kısmına hamilelik takvimini..inşallah isteyen herkes senin gibi güzel haberlerini alır...

yeni doktora gittim kontrolüm yapıldı. bebişim geç döllenmiş, çok küçük daha: 4hafta 4 günlük.......keseyi de gördük. çok mutlu oldum:)))))) allah sizede nasip etsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!

canım çok üzgünüm ya... yeni üye olunca böle gaflar yapıyos bazen.. umarım sen de bebişini kucağına alırsın.. haberdar ederim zaten.. işyerinde bizim daha bugün bir düşük haberi daha aldım. 8 aydan önce bebeği olan yok biliyomusun bizim orda.. o yüzden umutsuzlanıyorum.. e şimdi şunu yaptım bunu yaptım, kasığım ağrıyo diyince kimse anlamıyo, amann hemen olmaz deyip geçiştiriyolar.. ama burası en rahat dertleşilen yer... sen de habersiz bırakma canım..inşallah isteyen herkes hamile olur..

yeni doktora gittim kontrolüm yapıldı. bebişim geç döllenmiş, çok küçük daha: 4hafta 4 günlük.......keseyi de gördük. çok mutlu oldum:)))))) allah sizede nasip etsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HAYIRLI OLSUN İPEK.benimde senin gb. ben de bugün dr a gttim. kan tahlili 1432 çıktı. ultrasonda kese var ama içi dolu mu boş mu 10 gün sona gel bakalım dedi. hemşireye sordum. ben de bir sorun mu var yoksa dr bey küçük olduğundan mı 10 gün sona gel içi dolu mu boş mu bakalım dedi dedim. oda küçük olan herkese öle diyor dedi. 5 hafta 2 günlükmüş ben,m. şimdi kesin hamilemiyiz biz

iyi iyi çalışmalar önemli bebişşşş bende ders çalışmakla geçiriyorum günlerimi.... haziran topiğinde buluşalımmm en kısa zamanda canımmm

çok sevindimm rabimm yar yardımcın olsunn cnmmm hamiş topiğine artık hadii :)))

iyi iyi çalışmalar önemli bebişşşş bende ders çalışmakla geçiriyorum günlerimi.... haziran topiğinde buluşalımmm en kısa zamanda canımmm

dimiii :))) kaçarı yokk bu ay çok çalışmalıyızz:) aynı wla senle ben dersslere gömülüyozz şekerim ama sen hamiş kalcan belkim bu ayy inşşş du birr hazirana daha var sanaa :13:

gözünaydın olsun ipekcim çok sevindim burada hamilelik müjdesi veren herkese çok çok seviniyorum..Allah tüm isteyenlere nasip etsin bu duyguyu...allah sağlıklı bir şekilde kucağına alabilmeyi nasip etsin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…