Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

kanda ne zaman negatif çıkmışdı cnm benim 10 gün kala çıkmadı ama idrarda çıktı diye ümtlnmşdm ben (

13 mayısta yaptrmstm adetım gectı sanyrum ama sanrm adetım duzenlestgı ıcın adet tarhmde yanls bı hesaplama yapms olablrm yarn neyn ne oldgnu tam anlıcam sanrm bakalm

ooo süper bir haber biliyooodummm rbaimmm yardımcın olsunn duam senlee

adetime 1 hafta kala kan testi yaptırdım ve gebelik yok dedi doktor olsa çıkardı dimi yoksa erkenmi yaptırdım

çıkmayablr cnm ya arkdşnda öle olmş şimdi hamile :))
bende 10 gn kala yaptrmşdm :)) çıkmadı ama bnde idrarda çıkmşdı ondn yapmşdm anlamadm (

anlamadım ya ( kanda nezaman negatif çıkmışdı??

şimdi brn en son 13 nısanda adet oldum ben eskıden yanı kurtajdan once 28 gunde bır adet olrdum ole hesapladgmda 10 mayısda adet olmam gerekıodu 13 mayısda kana baktrdım negatf cıktı ama kurtajdan snra adetlerım duzenszlestı oyuzden buyuk ıhtımalle adet tarıhım baska bı tarh ama onu bılmyrum

çıkmayablr cnm ya arkdşnda öle olmş şimdi hamile :))
bende 10 gn kala yaptrmşdm :)) çıkmadı ama bnde idrarda çıkmşdı ondn yapmşdm anlamadm (

yeni evliyim 5 aylık, 2 aydır deniyoruz bebk için . geçen ay adetime 9 gün kala ilişki yaşamıştık, memuriyetten dolayı eşimle ayrı şehirlerdeyiz herzaman beraber değiliz ayda bir görüşüyoz. geçen ay olmadı , yumurtlama günümü geçirdiğim için olmamıştır dedim . bu ay sırf bebek yapmak için 15 saat yol gittim yumurtlama günüme denke getirdim , yani aslında ilişki yaşanalı 1 hafta oldu belki henüz rahme yerleşmediği için kanda çıkmamıştır diye avutuyorum kendimi

aynıyız bnde sabırsızım çıkmaması normal günümzü beklememz lazım tatlım

aynıyız bnde sabırsızım çıkmaması normal günümzü beklememz lazım tatlım

çok sabırsızım çok peki ya olmamışsa ne yapmalıyım yumurtla atarihimde ilişki yaşadım buna rağmen bebeğim olmazsa bi sorunmu var demektir ne yapmalıyım . daha beklemelimiyim . kaçıncı denemede olmazsa doktora gitmeliyim bu ilk sayılır

inşallah canım sağol. benimde kan testi sabah belli olacak. kendi dr uma ne zaman gitsem acaba. sen nasıl bir yol izledin

ben adetim 5 gün geçince idrar testi yaptırdım, pozitif çıktı. ogünden 2 gün sonra da hastanede kadın doğum doktoruna gittim. kan testi yapmaya gerek duymadı, ultrasonda görülebileceğini düşündü. ama göremeyince kan testi yaptı ve sonuç pozitif:) yine 2 gün sonra tekrar kan alındı, değer 2 katına çıktı!!şimdilik durum bu. normalde 5 hafalık olması lazım ama geç döllenme olduğu için çok küçük demişti doktor benden sana tavsiye: doktorunu iyi seç, rahat iletişim kurabileceğin biri olmalı mutlaka, sorularına cevap vermeli ve seni rahatlatmalı....ben değiştirdim doktorumu, hiç bilgilendirmedi beni. tahlillerde yazılanları internette araştırdım, ne anlama geliyor diye!!!! doktorunu iyi seç ve tüm hamilelik süresince de onunla görüş sürekli!

cnm ilk denemense nekdr bukdr sabrszsnki :))) olur bi ayda olmuyo 4 ay felan oldu snrm buay belki dye hala umtluym işde :))
ovulsyn kullndm bu ay..
olmadı diğer ay ovulasyn testi kullanrsn dilerim ihtycn olmaz hamiş kalrsn

canım çok sevindim ama benim şüphem yoktuta zaten hamiş olduğundan...ayy hemende eklemişsin imza kısmına hamilelik takvimini..inşallah isteyen herkes senin gibi güzel haberlerini alır...

canım arkadaşım çok erken test için hele de idrar testi... ben geçen yıl ki hamileliğimde adetimi 9 gün geçinde 2 ayrı markadan idrar testi yaptığımda bile 2. çizgi yok denecek kadar silikti hem de 4 haftalıktı hamileliğim. kanda kesinleşmişti o bile adete 4 gün kala falan belli oluyor hemen canını sıkma negatif diye ayın 26-27 sine kadar sabret tatlım

Benimde 5 gün gecti. ben de test yaptım çift çizgiyi gördüm. ben de senin gb bugün kan testimin sonucunu öğrenicem. sınav sonucu beekler gb bişiy bu. çok heycanlıyım.inşallah senin de benim de hepimizinde pozitiftir:)

tamam canım saol. ben denemelere başlamadan önerilen bir dr a gttim ama pek beğenmemiştim. ağzından lafı zorla alıyodum.şimdi yine ona mı gitsem karar veremedim. bulunduğum yere yeni tasındık. kim nasıldır pek bilmiyorum

Kizlar merhaba,ben de hamileyim GALIBA.
Galiba diyorum cunki test silik cikti.
ama adetime 3 gun var daha.
kizimda da adetten once gosterdi test silik cikmisdi onda da.ama kan testi yaptirmistim,ilk heves iste )) ama tahlil yaptirmak istemiyorum,2 gun bekleyip sabah yine tekrarlarim testi bakalim ne gosterecek.
SAT-im 27 nisan. adet dongum 25-28 gun arasi oldugundan erken gosteriyor sanirim testte.

ya bazıları 10 gün önce çift çizgi deyince ben de umutlanmıştım. haklısın. umutlandım yeniden sizden destek alınca zaten.. kasık ağrım bugün daha az. göğsümde dokununca acıyo sadece.. pek bi belirti yok kasık ağrısı dışında... umut ediyorum yaa işte.. inşallah senin yaşadığın o mutluluğu yaşarım ben de canım yaaa

ya bazıları 10 gün önce çift çizgi deyince ben de umutlanmıştım. haklısın. umutlandım yeniden sizden destek alınca zaten.. kasık ağrım bugün daha az. göğsümde dokununca acıyo sadece.. pek bi belirti yok kasık ağrısı dışında... umut ediyorum yaa işte.. inşallah senin yaşadığın o mutluluğu yaşarım ben de canım yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…