Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

Bugün 25 mayıs bat tarihim ne gelen var nede belirti...neler oluyor acep :KK1: heyecan dorukta ama bekliycem 1-2 gün daha desemde inanmayın heran heyşey olabilir :KK1:

benim de 28-29 gibi olacak adetim ama şimdi kahverengi bir akıntı geldi bir haftadır göğüslerim ağrıyor şişti... adet olacağım galiba

Canlar merhaba adetime 5 gün varken dün kanda test yaptırdım sonuç 1 çıktı yani negatif üzülsem mi sevinsem mi bilemedim çünkü birkaç ay önce adetime 2 gün kala yaptırdığımda 0.1, başka bir adetime 4 gün kala 0.8 çıkmıştı şimdi 5 gün varken 1 çıkması umutlandırdı ama hayal kırıklığına uğramaktan da çok korkuyorum. Sonucu alır almaz doktorumun asistanıyla görüştüm çok erken yaptırmışsın hamile olsan bile belli olmaz 1 hafta sonra tekrar yaptır dedi. Size sorum böyle bi sonuç alıp da sonra değerleri katlanan oldu mu?

jade naptı acepp :KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

ah ahhh geldim işte melisimmmm çokk üzüldüm çünkü 26 bat olan tarihim 23 ünde süpriz yaptıııı... gerildim bütün hafta inan sayfaya girmek bile daha çok üzecek diye bu kadar uzak kaldım senden....ben hazirana devam edicemmm... niye bu kadar erken geldi yaaaa... bu arada salı sabahı doktora gidicem bu sefer.... sen nasılsın görüşmeyeli kuzummm:KK31:

dayanamadım test yaptım veeeee :KK49: :emir_bebek:

Tebrik ederimmmm ecrnnaz çook sevindimm allah sağlıklı kucağına almayı da nasip etsin inşallahh.Ee neler yaptınn nasıl anladınn teste nasıl karar verdin belirtilerinn neydii anlatt anlatttt sende bizim içimizden çıktınn anlarsınn bizii.Benimde adetim yarınn inş gelmez benimde

Tebrik ederimmmm ecrnnaz çook sevindimm allah sağlıklı kucağına almayı da nasip etsin inşallahh.Ee neler yaptınn nasıl anladınn teste nasıl karar verdin belirtilerinn neydii anlatt anlatttt sende bizim içimizden çıktınn anlarsınn bizii.Benimde adetim yarınn inş gelmez benimde

inşallah gelmez allah tüm isteyenlere nasip etsin.....belirtiden sayılırsa yumurtalıklarımda çok ağrı oldu onun dışında birşey olmadı bende...bat tarihimde hemen yapıverdim testi gördüm çift çizgiyi... :21:

inşallah gelmez allah tüm isteyenlere nasip etsin.....belirtiden sayılırsa yumurtalıklarımda çok ağrı oldu onun dışında birşey olmadı bende...bat tarihimde hemen yapıverdim testi gördüm çift çizgiyi... :21:

hayırlı olsn cnm bnm sağ salim rabbim kucğna almyı nasip etsin..ve bekleyen arkdşlarmda müjdeli haberler versin..

adetm 1 gün geçti ama test yapdm saatler snra silik çizgi bi anlam taşımyr snrm bgn dr a gtcm adet olmzsm olmadı sölerm listedn silersnz bnide :KK43:(((

Canlar merhaba adetime 5 gün varken dün kanda test yaptırdım sonuç 1 çıktı yani negatif üzülsem mi sevinsem mi bilemedim çünkü birkaç ay önce adetime 2 gün kala yaptırdığımda 0.1, başka bir adetime 4 gün kala 0.8 çıkmıştı şimdi 5 gün varken 1 çıkması umutlandırdı ama hayal kırıklığına uğramaktan da çok korkuyorum. Sonucu alır almaz doktorumun asistanıyla görüştüm çok erken yaptırmışsın hamile olsan bile belli olmaz 1 hafta sonra tekrar yaptır dedi. Size sorum böyle bi sonuç alıp da sonra değerleri katlanan oldu mu?

bende dün adetime 5 gün kala kan testi yaptırdım 0.100 çıktı doktorumu aradım negatif dedi ama daha günüme var dedim sonuç değişmez dedi üzüldüm...

bende dün adetime 5 gün kala kan testi yaptırdım 0.100 çıktı doktorumu aradım negatif dedi ama daha günüme var dedim sonuç değişmez dedi üzüldüm...

ADET DÖNGÜNE BAğlı cnm kaç günde bir adet oluyrsn ? yani yumurtlama bitimndn artı 12-13 de çıkıyo kanda bile.....
çıkmayadablr ...dilerim hamişsindr...

ADET DÖNGÜNE BAğlı cnm kaç günde bir adet oluyrsn ? yani yumurtlama bitimndn artı 12-13 de çıkıyo kanda bile.....
çıkmayadablr ...dilerim hamişsindr...[/QU

bu zamana kadar 28 günde adet oluyordum geçen ay 27 gün oldu...umudum yok bir dahaki aya beklicem olmadı doktora gidicem...keşke bu kadar erken öğrenmeseydim....kan tahlilini yapan yer sağlık ocağıydı ben yapılmasını istemedim doktor ilaç yazacaktı bir bakalım dedi ve ben 5 gün önce öğrenmiş oldum

çıkmayadablr ...dilerim hamişsindr...[/QU

bu zamana kadar 28 günde adet oluyordum geçen ay 27 gün oldu...umudum yok bir dahaki aya beklicem olmadı doktora gidicem...keşke bu kadar erken öğrenmeseydim....kan tahlilini yapan yer sağlık ocağıydı ben yapılmasını istemedim doktor ilaç yazacaktı bir bakalım dedi ve ben 5 gün önce öğrenmiş oldum

bende 10 gün kala idrarda 2 tane çizgi gördm kanda hiçbşe çıkmdı :)) adetm bi gün geçti ama şimdide idrarda saatler sonra silik çizgi var :))belirtilerm var ama blmyrm ynede adet olana kadr azda olsa umudum var sennde olsun :)) geç döllnme oluyo bnde 30 gnde adet oluyrm varsa adet geçtktn snra çıkar oda kanda dedi doktor nekdr uzun adetn varsa okdr geç oluyo yumrtlaman geç oldğu için 14-18 arası yumrtlamam ondan snra 14 eklersn anca çıkyr

dilerim hamişizdir :))

X