Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

inşallah benm içimden bir ses bu ay çok bereketli olacak diyor BAT:10 MAYIS

iyakşmalr kızalr nabersdinmizzzzzyenii bir siürüü ane adayları gelkmişş myıssss pek kısmetli gelcek sankii inşalahh jadecimm nedesinn ?

iyakşmalr kızalr nabersdinmizzzzzyenii bir siürüü ane adayları gelkmişş myıssss pek kısmetli gelcek sankii inşalahh jadecimm nedesinn ?

geldim canımmm.... ewet dolmuş vallahi buralar süper... inşallah bol bol güzel haberler alırızz yaaa... bizde veriirriz böle haberlerrrr heyyy sen nasılsın melisdenizzz???

beliyorum bebişimm söz vermiştin :)))

Selüşümm, kayınvalidemler yemekte bizdeydi akşam, "acele etme kızım daha adet günün 1-2 gün geçmiş, idrarda çıkmaz 1 hafta dolmadan kan testi kesindir, bekle bakıyım Cumaya kadar bişey olmazsa kan testine gideriz" dedi.

Kayınvalidemde eşime hamile kalmış ama bilmemiş, 2 kere idrar testi yaptırmış onda da negatif çıkmış, bide 2 hafta antibiyotik kullanmış. Antibiyotikten gecikiyo sanmış, bidekan testine girmişki hamile, ebe bir muayene etmişki nerdeyse 2 aylık hamile
"Babasına çektiyse idrar da çıkmaz annesi" dedi bana
O yüzden haklısın acele etmiyorum. Bu gece inanılmaz sancı var kasıklarımda şuan zor oturuyorum koltukta laptop ağır geliyo resmen.Ama sanki hastalanıcam gibide. Yine de çok ümitlenmiyim ben gene totomda patlayacak sanırım çünküü

Bu arada kocam da bizim lisanı çözmüş "Kırmızı kart gördün mü" diyo bana, deşifree oldukkkkk
Öpüyorum hepinizi bebeklerim. Tatlı rüyalar.

Dipnot: Selin şu anda öğütlerim izinden gittiğini umud ediyorum bebekim

.

geldim canımmm.... ewet dolmuş vallahi buralar süper... inşallah bol bol güzel haberler alırızz yaaa... bizde veriirriz böle haberlerrrr heyyy sen nasılsın melisdenizzz???

bebeğimm benim iyim bende napaımmmm kursum varsı buğünn akaşm aüzeriii ordanda arkdşalar program yaptıalr bende katıldımmm inşşş topiğimizz doollduu wlaaa

Kızlarrrrr acil bişeylerr söyleyinnn!!! Adetime 6 gün var kahverengi leke geldi bendenn ayrıca sadece sol kasığım ağrıyorr hastalancak mıyımm yoksa yerleşme dedikleri şey mi oluyorr alhhımm yardım etttt eşime de bişey diyemiyorummm

inşalah yerleşme dir amaa adettden sonraa oluyor rbenimm biiilğim günü geçince yanii

3 ay oldu ama yapmadığm kalmadı artık popumun altna yastk koydum saatlerce yatakdan çıkmadım vs. vs....

bende ılk gebelığımde öyle yaptım ve hamıle kaldım 2 bucuk ay sonra , malesef bebeğimin 8 haftalıkklen öldü karnımda, mayısın 17sınde 3 ay bıtecek kurtaj olalı , bu ay tekrar başlayacaz calışmalara hayırlısı olur ınş

arkadaşım bu bi hamilellik belirtisi olabilir yerleşme lekesi gibi o yüzden sen birkaç gün daha bekle ve idrar testi yap hayorlısı olsun inşallah senin için:^)

Olabilir canım reglin devam etmediyse yani sökülmediysen yerleşme kanamasıdır :))

Kızlar akşamda çok az geldi günlük ped kullanıyorum net kahverengi ve adetime 6 gün var daha inşallah yerleşme lekesidir inş. devam edecek mi bakacağım

Kızlar akşamda çok az geldi günlük ped kullanıyorum net kahverengi ve adetime 6 gün var daha inşallah yerleşme lekesidir inş. devam edecek mi bakacağım

inşallah canım.. bende adetmin 10 gün öncesinde 21 inde böyle birşey yaşadım. benim sadece 1 kez oldu bugünde adet günüm ama henüz olmadım bende beklemedeyim..

kizlar yerlesme kanamasi dedikleri oluyosa nezaman gerceklesiyo

genelde adetten birkaç gün önce başlıyo

İmplantasyon ("yerleşme") gerçekleştiğinde bazı anne adayları lekelenme tarzında bir kanama görürler. Buna implantasyon kanaması adı verilir ve döllenmeden sonraki 3-7. günler arasında ortaya çıkar. Kanamanın nedeni aynen bir inşaat yapılmadan önce temel kazılması gibi, rahim iç tabakasında da "temel kazılması" ve bu esnada burada bulunan bir kılcal damara denk gelinmesidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…