Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

seni merak etmiştim gerçekten...adet olmadığına çook sevindim.ben bahse girerim hamilesin. biraz sabret bebem ya stres yapma.hemen çıkmıo testte die herkes sölüyo...)

Bilmiyorum ümitlenmek istemiyorum artık. Vallahi. Yoruluyorum her BAT döneminde. Sanırım stressten gecikti. Şimdi Tek çizgiyi gördüm ya, kesin akşama arzular şelale olur, kartı görürüm en kırmızısından!!!

sen idrar testini ne zaman yapmıştında negatif çıkmıştı canm ne kadar geçmişti benmde adetim 3 -4 gün geçti de çıkmadı negatif bende ümitlenmek istemyrm çünkü belirti yok hala olmayı beklyrm

Aynen işte BAT geçti, test negatif ama gelen giden yok. Ay vallahi artık ruhum yoruluyor hissediyorum...

yaa git bi kan testi ver üzme kendini.. herkesin farklı bir derdi var işte bende yumurtlama günümdeyim çok istiyorum bebek ama çok korkmaya başladım nedense.. saçam sapan bir baş ağrısı isteksizlik..bu süreç bölle acayip işte ama sen sona yaklaştın bence....git bi kan ver yaa hemen çıkar sonucun..aklında orda olmaz en azından

Çok mu stres ettin kendine? Neden bu isteksizlik.? Kendini çok sıkmış olmalısın ki vücudun tepki veriyo. Yapma. Bak ne güzel yumurtlama gününmüş, güzel bir yemek yiyin, biraz vakit geçirin, sonra da güzel bir gece geçirmeye çalışın Selinciim. Bunu bugün yumurtlama günün olduğu için değil, kocanla zevkli bir akşam geçirmek için yaparsan daha faydalı oluyor emin ol. Sen kocanı özlediğin onla olmak istediğin için yaşa bu geceyi,keza oda öyle.
İnan çok faydası var..
Sakın motivasyonunu bozma nolur.İyi değerlendir bugünü.
Bende yarını beklicem yarın da bir sey olmazsa, Çarşamba günü kan testine gidicem. Belki güzel haber alırım :)

.

Çok mu stres ettin kendine? Neden bu isteksizlik.? Kendini çok sıkmış olmalısın ki vücudun tepki veriyo. Yapma. Bak ne güzel yumurtlama gününmüş, güzel bir yemek yiyin, biraz vakit geçirin, sonra da güzel bir gece geçirmeye çalışın Selinciim. Bunu bugün yumurtlama günün olduğu için değil, kocanla zevkli bir akşam geçirmek için yaparsan daha faydalı oluyor emin ol. Sen kocanı özlediğin onla olmak istediğin için yaşa bu geceyi,keza oda öyle.
İnan çok faydası var..
Bende yarını beklicem yarın da bir sey olmazsa, Çarşamba günü kan testine gidicem. Belki güzel haber alırım :)

.

İnan çok faydası var..

.

yemin ederim gözlerim doldu okurken bilmiorum neden gerildim bu kadar...eşiminde üstüne gittim gece saçma sapan bir hal aldım...sana gelince... lütfen kan testi hayatımda 4 kişiyi böyle zorladım ve sonuç mükemml oldu :)) neden bilmiorum seninde sonucunu çok merak ediyorum

Tatlım yapma, damı da bunaltma. O da seni idare etmeye çaktırmamaya çalışıyo eminim. Ben de dün gece tv izlerken eşimin kucağında oturuyodum, hastalanırsam kızar mısın dedim. Salak mısın Elif sen dedi.Olursa olur olmazsa olmaz,verende Allah vermeyende,delirme,canımızı sıkamayız bunun için dedi.Ama bugün negatif diye msaj atınca çok üzüldü eminim. Yine de gayet normal davranıyo yarım saatte bir evi arıyo napıyosun diye.Sesi buruk ben hissediyorum ama hiç belli etmiyo. O yüzde kocanı da bunaltma eminim onunda üzerinde çok stress vardır.

Bak ben seni dinliyip kan testine gidicem,sende beni dinle, bu akşam kendini rahat bırak.Hissiyatlarından kurtul. Bebeği 2.plana bırak ve bebekten önce bi kocam var ve ben onu çokkkk seviyorum de kendine. Ona da kendine de bu geceyi armağan et.Uzun uzun dokun eşine, öp,sarıl,göğsüne yat. Ama mecburiyetten değil. Farzetki bugün ovulasyon günün değil. İste adamı ya. Bırak o da seni istesin.
Emin ol çok verimli geçicek bu gece..

.

:))) çok tatlısın kuzum saol :)) öperim kojaman yapıcam dediklerini :)

bayanlar merhaba... henüz altıncı sayfaya kadar okuyabildim ama hepsini okuyacağım inşallah. ben kendi durumumu şöyle özetleyeyim 23 yaşındayım 7 aylık evliyim.. Aralık 14 te düşük nedeniyle kürtaj oldum ocak 20 de,şubat 23, de mart 28 de adet gördüm..adetlerim düzensiz gibi görünüyor kürtajdan sonra fakat hesapladığımda hep 35. güne denk geliyor ve böyle hesapladığımda benim nisan boş geçti ve mayıs 1 adet tarihim..önceden hep ayın 25 i gibi olurdum evlenmeden öncede.. diyeceğim ben nisan 21 de bi kahverengi kanamam oldu o zaman çok korktum ama okudum yerleşme kanaması diye birşey varmış ilk gebeliğimde böyle bişey yaşamadım ama bunu ona yordum ve sol tarafımda batmalarım oluyor ve karnımda.. ayrıca adet olduğum zamanki gibi bel ağrılarımda oluyordu.. sözün kısası yarın adet olmayı bekliyorum.. kaç defa test yaptıysam hiçbirşey çıkmadı bende beklemedeyim şuan.. Allah hepinizin gönlüne göre hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin inşallah..

kızlar kendinizi kasmayın lütfen bakın bu ay ben deniyorum 0 stress yemin ederim :) eğer kalırsam hamiş demek ki stresten kalamıyormusum benim hiç bir sorunum da yok doktor öyle söyledi bıraktım akışına eğer istersek birlikte oluyoruz doğal naturalll :) bu arada kaçiboynuzu pekmezi hem bana hem kocama devam ediyorum ekstrada bişey yapmıyorum şuan için geçen ay o kadar kendimi kastım ki akıntım bile gelmedi bu suan yumurtlama dönemimdeyim şeffaf akıntımı bile gördüm demek ki takmayınca oluyor kızlar gerilmeyin rahat olun ki bebişlerimize çabuk kavuşalım ki herkezin dileği bu olduğuna eminim yoksa bizi birleştiren şey bu burda olmamızıı sağladı ufak tefek takıpler yapın ama takıntıya dönüşmesin kızlar bana inanın bebişlerimiz hemde hiç ummadığımız anda gelicekk mercimeğimiz konuvericek göbüşlerimizeeee :) pozitifff olunnn ok ben çıkıyorum öptüm kocaman hepiniziii kızlarrrr allaha emanet olun

Tatlım genç yaşında zor bir şey yaşamışsın ama umutsuzluğa kapılma. Kürtajdan sonra adet döngünün düzene girmesi 4-5 ayı bulur her zaman. Hatta o yüzden derler ya Kürtajdan sonra 3 ay gebelikten kaçının diye.Sisteminin kendini toplaması için belli bir zaman gerek.
Umarım sende bu ay bize güzel haberler verenlerden olursun.
Hoşgeldin aramıza.

Evet baskalarina destek olabilmekte Guzel valla hepimizin gonlune Gore verir Allahim ins. Sende bu arada stress yapmamaya calis dene en azindan

çok teşekkür ederim benimde üç ayım geçti bu dördüncü ayım zaten.. biliyorum genç olduğumu yani belki çoğu insan için erken bi yaş çocuk için ama biz eşimle tanışalı 8 yıl oldu. ve çok istiyoruz bi bebek sahibi olmak.. evet gerçekten çok zor bişey yaşadığım ama gençken daha çabuk atlatılıyor sanırım.. iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.. Allah herkesin gönlüne göre versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…