"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

pazartesiye kadar gelmesse kesin kanda baktıracam inşallah gelmez bebiş gelir aylar geçtikçe beklemekte o kadar zorlaşıyor rabbim sabrımızı versin... inşallah seninki de gelmez canım lekeler yerleşmeden de olabilir inşallah inşallah öyledir

nie karamsarsın cnm belki gelmicek kırmızılar geç döllenme oldu belki bellimi olur umudunu kaybetme

nie karamsarsın cnm belki gelmicek kırmızılar geç döllenme oldu belki bellimi olur umudunu kaybetme

inşallah canım yaa bu ay yumoşlar da geç büyüdü belki dediğin gibidir kırmızı gelmeyin ce tam olarak ümidimi kesmeyeceğim inş.

Yok canim bende umut yok psikoloji bozuldugundan oluyo galiba gecen ayda 2-3gun kahverengi lekelenmistim sonra gelmisti normalde olmayan seyler oluyo vucudumu tanimiyom artik test negatif gunum yarin buyuk ihtimal benim bat 1 kasimi bekliycem bari bu ay tutsa

inşallah canım yaa bu ay yumoşlar da geç büyüdü belki dediğin gibidir kırmızı gelmeyin ce tam olarak ümidimi kesmeyeceğim inş.

yumoşlar geç büyüdüyse geç çatlamıştır ve geç döllenmiştir böyle düşün cnm her zaman 2 adetin ortasında büyüyüp çatlıcak die bişi yok bnm çatlamıodu bu ay çatladı kendinden mesela

valla bebek düşüneli ben eskisi gibi değilim tek odak noktam bebek olmuşş sanki hiç bişey yok onun dışında çok düşünüyorum düşünmeyin strese girmeyin diyorlar... yaaa hayatta en çok istediğim bişey nasıl kafamdan çıksın ki o da olmuyor böyle strez üzüntü ayları bitirip gidiyorum.. rabbim yardımcımız olsun tez zamanda bizleri bebişlerimize kavuştursun inşallah

inanılmaz tuvalete çıkıorum 4 gündür 15 dk da bir gibi bi süre normal mi ya :s inş bebişin etkisidir bu

inşallah öyle olmuştur öyle düşünüyorum artık rabbim hayırlısını versin hepimiz için

KAfaya takmamayi nasil basaracaz bi bilsem planli hamilelik ne zormus keske bi sene daha bekleseydikte surpriz olarak gelseydi

Çok hevesleniyorum :) böyle yazılanları görünce bi bebeğimin olmasını düşünmek beni çok mutlu ederdi Anneliği yaşayamadan anlamam mümkün değil :) inşallah benimde sağlıklı güzel bi bebeğim olur.

olucak canım rabbimin izniyle nie olmasın hg aramıza :)

Normal degil canim ben kimyasalda bi bardak su iciyodum bes dk bunyede durmuyodu

ay aneeemmm kimyasal olmaa grçek olada minik sevgilim gele yanceğzime ahhhh ahhhhh efkarlandım sigarada kullanmıom yakam bitane dicekdim

Son düzenleme:
inanılmaz tuvalete çıkıorum 4 gündür 15 dk da bir gibi bi süre normal mi ya :s inş bebişin etkisidir bu
canım gebelik belirtilerinde sık idarara çıkmakd da var inşallah bebişdendir
KAfaya takmamayi nasil basaracaz bi bilsem planli hamilelik ne zormus keske bi sene daha bekleseydikte surpriz olarak gelseydi
valla keşke planlı olmasaymış korunsaydık belki de olurdu bi çok arkadaşım ve ablam korunurken hamile kaldı yaa biz olsun diye uğraşıyoruz gelmiyorlar nazlı bebişler
inşallah canım rabbim çok aratmadan gönderir bebişini
cnm gebeliğe kaç aydır hazırlanıosunuz irem ve sen

canım ben 13 aydır istiyorum ama hala gelen giden yok inşallah bu ay gelmiştir

canım ben 13 aydır istiyorum ama hala gelen giden yok inşallah bu ay gelmiştir

kuzum sen testlerini fln yaptırdın mı fsh lh prolaktin th falan bnlara baktırdın mı kadın milletiyiz sorunlu oluos anacım iltihabı zartı zurtu bi ufacık bişi engellio ben 4 ayıma giricem bu ay olmzsa teste gidicem en azından problem varsa ilacını kullanırım die

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…