"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

madem burasının uguru bi başkkaaa o zaman bi tanecık UĞURda ben istiyorummm ekim topiğindede warım amma welakınnn burayada el atyımm şimdidennn :-) Ekim hamişi olursakkkk uğuru sziden bilirimmmm...ben isimleri gördükçe dua ediyorummm heppp sizde bat yazanları gördükçe dua edin lütfenn..bnm bat 16 ekimmmm...

Kızlaaaaaaar haberiniz var mı bilmiyorum ama lilyumun oğluşuu oluyoooo :KK52:
Şimdi ona gelin de lazım :KK60:

Geldi lilişim geldi kırmızılar bugün çok şükür :KK1:
05/10/2012 inşallah son adet tarihim olur dua et benim için emiii

Etmem mi canım ederim tabiii...:KK16::KK16: Dur ben bu haftasonu senin için bi yasin bir de meryem suresi okuyayım canım ... okuyunca sana haber veririm:KK16::KK16: Rabbim hayırlısıyla tez zamanda bebişini versin minişin diyim:KK16::KK16::KK16: ve bekleyen herkesin...

Yaaa evet kızlar oğluş geliyo bize Rabbim nasip ederse:KK16:

madem burasının uguru bi başkkaaa o zaman bi tanecık UĞURda ben istiyorummm ekim topiğindede warım amma welakınnn burayada el atyımm şimdidennn :-) Ekim hamişi olursakkkk uğuru sziden bilirimmmm...ben isimleri gördükçe dua ediyorummm heppp sizde bat yazanları gördükçe dua edin lütfenn..bnm bat 16 ekimmmm...

bebeiş getirenlere kışlıklar benden dogum masrafları naz dan oooh miss gibi oldu buu topik :KK1::KK1:

Ben inşallah yazın doğuracam sengelen şekerim bana pişik kremi isilik için de krem ve bebek küveti çıpıçıpı yapçaz :KK49:
Canım senin bat ekim dimi,anammm hadi göreyim inşallah bu ay hamilesindir

Etmem mi canım ederim tabiii...:KK16::KK16: Dur ben bu haftasonu senin için bi yasin bir de meryem suresi okuyayım canım ... okuyunca sana haber veririm:KK16::KK16: Rabbim hayırlısıyla tez zamanda bebişini versin minişin diyim:KK16::KK16::KK16: ve bekleyen herkesin...

allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım ne güzel erkenden ögrenmişsin cinsiyetini
Ben inşallah yazın doğuracam sengelen şekerim bana pişik kremi isilik için de krem ve bebek küveti çıpıçıpı yapçaz :KK49:
Canım senin bat ekim dimi,anammm hadi göreyim inşallah bu ay hamilesindir
tamma canım sen bebişi al göbişe pişik kremi benden :KK1:
ekim ama bu ay karışık benim canım o yüzden pek ümitli değilim

banada verirmisiniz uğurunuzdan çok ihtiyacım var bat 5 veya 8 kasım

beni de eklermisiniz..5 kasım...bende şuan düşük yapıyorum...idrarda ve kanda çıkmıştı ama değer düşüktü..ve bugün kanamam başladı...kasımda sağlıklı hayırlı bi hamileikl diliyorum herkese....

Ben de varımmmm 13 Ekimm bebiş gelmezse (pek ümitli değilim gelmicek gibi) 12 Kasımm

allah saglıkla kucagına almayı nasip etsin canım ne güzel erkenden ögrenmişsin cinsiyetini

tamma canım sen bebişi al göbişe pişik kremi benden :KK1:
ekim ama bu ay karışık benim canım o yüzden pek ümitli değilim

ne karıştırdın kız neyi karıştırdın :KK1:

Hoşgeldiniz kızlar inşallah bu ay güzel haberler alırız birbirimizden :KK16:

beni de eklermisiniz..5 kasım...bende şuan düşük yapıyorum...idrarda ve kanda çıkmıştı ama değer düşüktü..ve bugün kanamam başladı...kasımda sağlıklı hayırlı bi hamileikl diliyorum herkese....

geçmiş olsun canım,ben de geçen ay düşük yaptım ama hayırlısı böyleymiş.
inşallah bu defa güzel bi son yaşarız :KK54:

canlar bende geldim.iyileştim turp gibiyim :) Bu ay inşallah hepimize uğurlu gelecek:)leyleklerimiz bize yavrularımızı getirecek :emir_bebek: benim de bat 2 Kasım ... benim görümceler ve kayınvalideciğim artık sormaya başladı . eşim diyor anne daha erken ( yalancıktan .bebek istediğimizi bilmesin istedik kimse ) annem diyor yok oğlum ne erkeni bi tane olsun şimdi.(e 10 tane olacak değil zati ) Telefonu ben aldım ciddi bir konuşmadan sonra annecim dua et ne olur benim tek hayalim 4'üz doğurmak .hepsi de kız olsun .kadın rahat 1 dk cevap vermedi şok oldu :KK53: :KK1: bu kırmızıları görmek bana iyi gelmiyor :KK53:

canlar bende geldim.iyileştim turp gibiyim :) Bu ay inşallah hepimize uğurlu gelecek:)leyleklerimiz bize yavrularımızı getirecek :emir_bebek: benim de bat 2 Kasım ... benim görümceler ve kayınvalideciğim artık sormaya başladı . eşim diyor anne daha erken ( yalancıktan .bebek istediğimizi bilmesin istedik kimse ) annem diyor yok oğlum ne erkeni bi tane olsun şimdi.(e 10 tane olacak değil zati ) Telefonu ben aldım ciddi bir konuşmadan sonra annecim dua et ne olur benim tek hayalim 4'üz doğurmak .hepsi de kız olsun .kadın rahat 1 dk cevap vermedi şok oldu :KK53: :KK1: bu kırmızıları görmek bana iyi gelmiyor :KK53:

Geçmiş olsun hoşgeldin pilistigcim :KK1: topiğin turbu da var artık tadından yinmezz :KK52:
Ayyy geline bak seeeen bezdirme politikasıyla işleri yürütüyosun demiii seni gidi çok fenasın çok :KK1:
O an kadının gözünden film şeridi gibi senden 4 tane geçmiş :KK60:
Söylemeyin söylemeyin süpris olsun öölece :KK53: kalsınlar :KK52:

Ayyy ağzına sağlık lilişim çok sağol,aklından geçirmen bile yeter canım.
Dua et kız doğurayım beşik kertiği yaparız :KK60:

Ama yok yok ben temmuzdan beri sölüyorum şehzade doğurcam ben :KK52:

Ben de varımmmm 13 Ekimm bebiş gelmezse (pek ümitli değilim gelmicek gibi) 12 Kasımm

Kızlar hepimize yetecek uğur böcüğü var :KK1:
Ağustostan çok hamile çıktı ben de çıktım ama ben bebeğimi tutamadım düşürdüm maalesef :84:

Sen de hepimize yelek mi örücen canikkom :KK1:
soğuklarda da nası olacak bu iş bilmiyorum ben üstüste giyinip uyuyorum :KK52:
waaaaww nereye göndersem acaba çocuğu kız olursa leydi okuluna yollarım erkek olursa oksforda verecem :KK53:
promosyonlu topik burası :KK52:
şimdi reklam amaçlı üyelikten banlanacaz :KK52:
canım doktorum hoşgeldin,naz arkadaşın ağzı uğurlu ağustosta hepimizi okudu üfürdü baya hamile çıktık ordan :KK60:
şimdi inşallah müjdemizi burda vericez :KK1:

kızçem sen aynı bana benziyrsn bende nazı hep leydi okulna yollaycm dedim :)) tabisi yollayamadm :))

Nazcım canım yeni topiğiniz hayırlı olsun :KK16::KK16: Herkesten güzel güzel haberler alıcaz inşallah canım:KK16: Ben de ağustos topiği hamişi olarak ara ara yoklarım sizi... Ağustos toipiği muhabbetlerimizi çok özlüyorum valla:KK14::KK14:

Kasım topiğimiz tüm bekleyenlerin uğuru olur inşallahh:KK16::KK16:

Minikkelebekcim geldimi kırmızılar ??

tşklerr cnmm bnmm rabbim sağ salim kucğna almayı nasp etsin...erkekmişş...tosun paşaaa geliyorrr :))hadi hayrlısı şekerim miniğin zaten kızı olcak :))

Hosbulduk tatlim :) insallah bu ayda ugur getirsin bize Naz arkadasimiz bize. Hepimiz icin dua ediyorum kizlar insallah bu ay saglikli bebekler bereketiyle bizlere annislerine gelsinler insallah :nazar:

hoşgeldinn cnmm bnmm dilerimm bu ay müjdeli haberlerr verirsinn dualrm sizlerle..

bebeiş getirenlere kışlıklar benden dogum masrafları naz dan oooh miss gibi oldu buu topik :KK1::KK1:

evt cnm daha ne istyrsn :)) sabncının torununyum çok mu bellli ettim kendmi yaa :)):nazar:

ekim ayıda burdaa :)) hoşgeldiniz kızlarr ekim ayı için duamm buraya gelmedenn hamiş oldklrnı öğrensinler :))

lilyumm şekerimm yaa miniğime ederken aynı gün için bnada dua edermisin :))

10 Ekim İnşallah herkez için hayırlı olur..

hoşgeldinizz şekerlerrr topiğimizzzz sizleredee uğurluu gelsiinnnnnnnnnn

şekerimmmm turpp gibi olmanaa çokk sevindimm :)) kaynanana tepkine hayran kaldım :)) izindeyizz şekerim ...

Merhaba kızLArr bende geldım benımde 5 kasım bat..

şekerimm hoşgeldinnnn...

Kuzucum gelmiş hoşgelmiş :KK16:
inşallah 5 kasımda adet olmicaz yavru kuş :KK1:

inşallh bndee kızlarr yaa 5 ekim .....

bişe var yeminleee 5 ekim tarihindee çok heycanlandm bu kadarr mı tesadüf..

topiğin adını değiştircemm 5 ekim topiği :))10 tane hamile aynı anda çıkablrr :))

X