"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmaya geldim:KK1: bat 15 ekim beni de eklerseniz sevinirim :KK1:

iyi akşamlar kızlar benim kırmızılar hala gelmediiiiiii gelmedikce de iyice umutlanıyorum rabbim umutlarımı boşa çıkarmasın inşalah bebiş gelmiştir:KK49::KK49::KK16::KK16:

hoşgeldin kelam ne güzel bi sorun çıkmamış
demek ki senin durumunun stresle alakalı olması kuvvetle muhtemel
ağustos topiğinde arkadaşlar toplanıp meryem suresini okumuşlardı,ayetel kürsi ye de katılmıştık
içini rahatlatır belki dua etmek.bu da naçizane bi öneri tatlım.
geç bile olsa hayırlısıyla olsun tabi inşallah tez zamanda da sağlıkla gelir bebişin.
ama örnek olarak ben ilk denemede hamile kaldım ağustos topiğinde ama 8 haftalıkken bebeğimi kaybettim.
2 hafta çok zor günler geçirdim kanamalar,el kadar parçalar döktüm gece yarıları acillere taşındım psikolojim altüst oldu.
keşke bebeğim sağlıklı olsaydı şimdi 3,5 aylık olacaktı :KK43: yada geç olsaydı biraz ama yaşamasaydım bunları.
şimdi korkular da var çünkü,nası üstesinden gelirim şimdilik bilmiyorum.
sen de kendi kendini telkin edeceksin canım,elbet vardır onun da geleceği vakit
bi arkadaşım 1 sene uğraştı baktı olmuyo,artık düşünmicem uğraşmicam kpss ye çalışçam dedi.deli gibi ders çalışıyodu.
kız 1 ay sonra hamile kaldığını öğrendi kpss yalan oldu tabi ama bikaç haftaya doğuruyo :KK52:
sağol canım inşallah tez zamanda sağlıklı bebişlerimiz olur. sana da çok geçmiş olsun rabbim bi daha yaşatmasın inşallah.
canim bende bekliyorum bak hala ne oldugunu anlamadan hic bir agrim yok adetim 5 gun gecikti ve testimde negatifti...
canım inşallah bu bekleyişimiz müjdeler le son bulur bebişlerimiz gelmiştir saklanıyorlardır inşallah:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

iyi akşamlar kızlar benim kırmızılar hala gelmediiiiiii gelmedikce de iyice umutlanıyorum rabbim umutlarımı boşa çıkarmasın inşalah bebiş gelmiştir:KK49::KK49::KK16::KK16:

Amin canim aynen senin durumdayim bende hala beklemede? senin agrin fln varmi? benim hic yok sadece oturup kalkarken kasiklarimda bi batma hisediyorum sadece bu oda bugun olmaya basladi. :KK17:

Amin canim aynen senin durumdayim bende hala beklemede? senin agrin fln varmi? benim hic yok sadece oturup kalkarken kasiklarimda bi batma hisediyorum sadece bu oda bugun olmaya basladi. :KK17:

yok canım hiç bi his yok ne ağrı ne sızı gögüslerde de hiç bi değişiklik yok gibi benim de 3 gün geçti inşallah gelemez olurlar

merhabalar...ben de yeni üyeyim bat 30ekim beni de listeye ekleyebilirmisiniz:)umarım her şey gönlümüzce olur.

slm kılar ekleyin benide listeye kürtaj oldum bi kere ve pcoluyum hamile kalmaya çaba gösteriyorum bu ay klomen denedik çok şükür yumoşlar büyüdü çatltma iğnesi kullandım ama hiç umudum yok bakalım bat 24 ekim

Son düzenleme:
merhaba kızlar yeni topiciniz hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda mucizelerinizin haberini alırsınız:KK16:

merhaba arkadaşlar. ben de ağusta hamilekalanlar topiğini takip edenlerdenim. kimyasal gebelik geçirmiştim. şimdi yavaş yavaş yeniden istiyoruz. minik kelebek düşük yapmana çok üzüldüm. inşallah hemen hamile kalırsın da unutursun yaşadıklarını.

Canım benim yeni topiğin hayırlı uğurlu olsun, hayırlara vesile olsun bu topikteki herkez bir birrrr hamile kalsın, kızlarr hadi bakalım hepinizden hamile haberleri bekliyoruz :nazar:

aminn cnmmmm bnmm teşk ederim..
QUOTE=SSEVDE;26783631]ne güzel bütün ekip burda yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun Nazcım ne iyi ettin kız değişiklik her zaman iyidir ben bunu bekarlara söylerdim şimdi kendime de söylüyorum Allahım tez zamanda göbüşlerimizi bebişle doldursun inş.[/QUOTE]

hayırlı olsun yeni topiğin canım
benim ekim ayı umudum bitmedi daha
16 ekim gibi beklenmeyen adet tarihim :)
hadi bakalım bereketli olsun hepimiz için inşallahh:KK1:

merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmaya geldim:KK1: bat 15 ekim beni de eklerseniz sevinirim :KK1:

merhabalar...ben de yeni üyeyim bat 30ekim beni de listeye ekleyebilirmisiniz:)umarım her şey gönlümüzce olur.

slm kılar ekleyin benide listeye kürtaj oldum bi kere ve pcoluyum hamile kalmaya çaba gösteriyorum bu ay klomen denedik çok şükür yumoşlar büyüdü çatltma iğnesi kullandım ama hiç umudum yok bakalım bat 24 ekim

merhaba kızlar yeni topiciniz hayırlı olsun inşallah en kısa zamanda mucizelerinizin haberini alırsınız:KK16:

naz seni takip ediyorummm.20 ekim :KK1:

hoşgeldinizzzzz canlarrrrr dilerimmm yeni topiğimizdee ağustos ayı kadarrr şanslıı gelirr hepimizee ve hamişşş haberlerimizii burdann verebiliriz...

listemizi hemen güncelliyorum...

[/QUOTE] hoşgeldinizzzzz canlarrrrr dilerimmm yeni topiğimizdee ağustos ayı kadarrr şanslıı gelirr hepimizee ve hamişşş haberlerimizii burdann verebiliriz...

listemizi hemen güncelliyorum...[/QUOTE]
HOŞBULDUK CANIM İNŞALLAH BAKALIM

günaydın kızlar benim kırmızılar hala gelmedi sabah tekrar test yaptım malesef negatih offf yaaaa offffffff:KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43: inşallah kasımda gelir bebişim

Hani bana hoşgeldin yok mu?:KK3: kendimi oyuna alınmamış kenarda surup izleyen mahsun kız çocuğu gibi hissettim.:KK1:

Bu arada benim bat 16 ekim ama pek umudum yok o yüzden kasımdakini listeye ekletmek istiyorum. kasımdan çok ümütliyim nedense. içimde bi his var. Herkes kendini alıştırma sonra hayal kırıklığı çok oluyor diyor ama napıyım öyle hissediyorum.

Günaydın kızlaarrrrrr
izinliyim cumaya kadar evdeyim temizlik yapçam yatçam uyuycam falan filan :KK1:
adetin 3. günü ama şakır şakır kanamam var :KK53:
neyse en azından zamanında geldi,bu da bişey :KK1:

ne güzel bütün ekip burda yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun Nazcım ne iyi ettin kız değişiklik her zaman iyidir ben bunu bekarlara söylerdim şimdi kendime de söylüyorum Allahım tez zamanda göbüşlerimizi bebişle doldursun inş.
hoşgeldin canım inşallah ekipçe hamile kalırız :KK1:
hayırlı olsun yeni topiğin canım
benim ekim ayı umudum bitmedi daha
16 ekim gibi beklenmeyen adet tarihim :)
hadi bakalım bereketli olsun hepimiz için inşallahh:KK1:
atlanta kasıma kalmazsın canım inşallah,,ekimde patlatırsın bombayı
sağol canım inşallah tez zamanda sağlıklı bebişlerimiz olur. sana da çok geçmiş olsun rabbim bi daha yaşatmasın inşallah.
amin inşallah :KK43:
pericim sağol naber yaa göbeği doldurdun gittin merak ediyom seni
bittimi bulantılar,iyisin dimi?

merhaba arkadaşlar. ben de ağusta hamilekalanlar topiğini takip edenlerdenim. kimyasal gebelik geçirmiştim. şimdi yavaş yavaş yeniden istiyoruz. minik kelebek düşük yapmana çok üzüldüm. inşallah hemen hamile kalırsın da unutursun yaşadıklarını.
Hani bana hoşgeldin yok mu?:KK3: kendimi oyuna alınmamış kenarda surup izleyen mahsun kız çocuğu gibi hissettim.:KK1:
hoşgeldin canım olmazmı hoşgeldin tabiki :KK54:
gel beraber oynayalım :KK1:
teşekkür ederim tatlım inşallah bu ay da beraber bekleriz bebecikleri.
allahım bi daha yaşatmasın hiçbirimize
günaydın kızlar benim kırmızılar hala gelmedi sabah tekrar test yaptım malesef negatih offf yaaaa offffffff:KK14::KK14::KK14::KK43::KK43::KK43: inşallah kasımda gelir bebişim
canım kaç gün geçti?kan versen de rahat etsen en azından kesin bi sonuç alırsın ya
ağrın sızın var mı adet belirtilerin?

Canlarrr yeni ay yeni umutlarr ve tertemiz yeni bir sayfa açalım dedik minikkelebeğimin fikriydi nedense banada çok hooş geldi bu fikir :))

Rabbim en kısa zamanda Müjdeli haberler vermeyi burdan nasip etsin...RABBİMM sağlıklı gebelikler nasip etsin...

EKİM-KASIM olarak burdan devam edelimmm.....

Ağustos topiğindeki son listeyi ekliyorummmm...

Yeni bat tarihlerinizi söylerseniz değiştirebilirim ve Yeni gelenlerr sizlerde son adet tarihinizii söylersenizz ekleyebliriz...

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN....GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN...

ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
umaynur
14 EKİM
sevdee
10 ekim
gvn1907
15 ekim
elma kurdu
11 ekim
jobberfor
15 ekim
plstgc
1 ekim
naz1969
5 kasım
nevalee
7 ekim
minikkelebekk
4 kasım.

Rabbim müjdelii hayırlıı evlatlarr ve sağlıklıı gebelikler nasipp etsinn

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: AMİNNNNNN

nazcımm yeni topikk hayırlara vesile olur inşşşşşşşş o muhtesem agustos topıgınde bende vardımmmmm veee shalara geri dönmekk istedimm bu topiği gorunceeeee benizde aranıza alın yenidennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:)))

X