"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

ay aneeemmm kimyasal olmaa grçek olada minik sevgilim gele yanceğzime ahhhh ahhhhh efkarlandım sigarada kullanmıom yakam bitane dicekdim :KK70::KK52::KK52::KK52:
Ben kimyasal yasadigim icin dedim hamisligi o kadar anliyom ,allahim kimseye yasatmasin o daga zor bisey ben 3 hafta boyunca ne hamis gibi hissetim kendimi ne degil gibi cogunluk ilk hafta icinde dusuk yasiyo bazisi batin bikac gun sonrasi ben3 hafta boyunca ha duzeldi ha duzelecek diye kendimi yedim insallah zevk aldigimiz saglikli hamilelikler yasariz

kuzum sen testlerini fln yaptırdın mı fsh lh prolaktin th falan bnlara baktırdın mı kadın milletiyiz sorunlu oluos anacım iltihabı zartı zurtu bi ufacık bişi engellio ben 4 ayıma giricem bu ay olmzsa teste gidicem en azından problem varsa ilacını kullanırım die

canım o ddiklerinin hepsi yapıldı rahim filmi falan da çekildi eşimden test istendi hepsi gayet normal çıktı çok şükür öyle etkili bi problemimizde yok hiç kist iltahap falandad yok herşey temiz ama kısmet olmadı hala

Ben kimyasal yasadigim icin dedim hamisligi o kadar anliyom ,allahim kimseye yasatmasin o daga zor bisey ben 3 hafta boyunca ne hamis gibi hissetim kendimi ne degil gibi cogunluk ilk hafta icinde dusuk yasiyo bazisi batin bikac gun sonrasi ben3 hafta boyunca ha duzeldi ha duzelecek diye kendimi yedim insallah zevk aldigimiz saglikli hamilelikler yasariz

canım allah bi daha yaşatmasın inşallah sağlıklı hamişlikler sağlıklı evlatlar nasip etsin inşalah:KK49::emir_bebek:

canım o ddiklerinin hepsi yapıldı rahim filmi falan da çekildi eşimden test istendi hepsi gayet normal çıktı çok şükür öyle etkili bi problemimizde yok hiç kist iltahap falandad yok herşey temiz ama kısmet olmadı hala

o zaman naz yapıo sıpa :)

kimyasal normal gebelikten çok farklı dimi nasıl oluo yaşayanda görmedim çevremde dış gebelk fln biliomda
Kese olussa bile bebek olusamiyo benim beta degerim normalde 2 gune bir 2 ye katlamasi gerekirken hem dusuk basladi hemde yari artti her bayan her yil bir kere yasarmis bunu adetingecikiyo mesela aslinda kimyasal gebelikten olabilir genelde bat tan sonraki hafta dusuyo oyle olursa ama benimki biraz uzun surdu

Kese olussa bile bebek olusamiyo benim beta degerim normalde 2 gune bir 2 ye katlamasi gerekirken hem dusuk basladi hemde yari artti her bayan her yil bir kere yasarmis bunu adetingecikiyo mesela aslinda kimyasal gebelikten olabilir genelde bat tan sonraki hafta dusuyo oyle olursa ama benimki biraz uzun surdu

aaa evet duydum kimisi farkına varmıomuş bile dimi

canım bugün adetin 33. günü bat 2 gün geçti test yaptım sabah negatifti.. öğlen şeffaf bi akıntım oldu uzayan hala da gelmedi ne kırmızı ne kahverengi leke ağrı sızı hiç bi hisde yok anlamadım yaa gelecekse gelsin bende önüme bakayım ne gizemlilik

canim bende bekliyorum bak hala ne oldugunu anlamadan hic bir agrim yok adetim 5 gun gecikti ve testimde negatifti...

Merhaba kizlar benim sat 3 eyluldu hala adet olmadi ama test yaptim negatif cikti hic bir adet agrim sancim da yok 4-5 aydir duzenede girdi adetlerim arada gerildigimde kramp giriyo sadece kasiklarima.. bende kasima mi kaldim yoksa :SS

geç döllenmede idrar da daha uzun sürede çıkabiliyormuş canım, herşey olabilir :)))) gelsinnnn bebişşşleeerrr

:KK1::KK1: temam kuzucumm benımde umudum var artık bende hamıle kalcam inanıyorummmm :KK9:
hepimiz hamile kalcaazz burası hamıle dolcak taşcakkk :KK9::KK9:
evt ali ağaoğlu gıbı yaptım olacak bızde ypcazz olacakk işteee o kadaaaarrrrrr :KK20:

o bebek buraya gelecek arkadaşşş:))))

geç döllenmede idrar da daha uzun sürede çıkabiliyormuş canım, herşey olabilir :)))) gelsinnnn bebişşşleeerrr

umarim oyledir cok tesekkurler ama kasiklarimin daha asagisi agriyo gibi ama cok hissedemiyorum adet agrisi gibi degil bugun 5. gun yeni basladi agrim

Kızlar ben de kk ye üye olduğumda ilk bu topiğe gelmiştim ve bu topik bana uğur getirmişti, belki beni hatırlayanlar vardır. Eminim ki benim gibi isteyen tüm arkadaşlarıma bu topik er ya da geç uğurlu gelecek. Hayatta her şey bizler için. Allah daha kötüsünü yaşatmasın dilerim kimseye. Herkese sevgiler...

kaçıncı ayında hamiş kaldın canım :)

kizlar bisey sorucam ben test yaptim tek cizgi cok belirgin bi sekilde belliydi ama diger cizgi testi gozume sokarak bi cizgi vardi ama rengi belli fln degildi ama cizgi oldugu gorunuyodu ama cok yakindan bakildiginda nasil bisey bu ya..

hcg düşük olduğunda silik çıkıyo gün gün koyulaşıyor o çizgi, hatta nette araştırırsan gün gün koyuluğunu gösteren siteler var :))) hayırlı olsun diyebiliriz yani bence :)))

kizlar bisey sorucam ben test yaptim tek cizgi cok belirgin bi sekilde belliydi ama diger cizgi testi gozume sokarak bi cizgi vardi ama rengi belli fln degildi ama cizgi oldugu gorunuyodu ama cok yakindan bakildiginda nasil bisey bu ya..

hcg düşük olduğunda silik çıkıyo gün gün koyulaşıyor o çizgi, hatta nette araştırırsan gün gün koyuluğunu gösteren siteler var :))) hayırlı olsun diyebiliriz yani bence :)))

Günaydın kızlar mutlu ve müjdeli pazarlar hepinize :KK16:

canım eğer silik de olsa pembe bi çizgi varsa hamilelik hormonu var demektir,bu döllenme olduğuna işarettir.
ama o çizginin koyulaşması lazım ve değerinin düzenli artması lazım.kandan baktır adet geçince.
kimyasal gebelikte adet gelmeden pozitif çıkıyo ama adet oluyosun ve gebelik sonlanıyo,düşüğün en hafif versiyonu diyebiliriz sanırım :KK6:
inanılmaz tuvalete çıkıorum 4 gündür 15 dk da bir gibi bi süre normal mi ya :s inş bebişin etkisidir bu :KK43:
gvncim o da bi belirti,ama suyla üşütmekle falan da oluyo.
inşallah senin yaramaz minik yapıyodur ama :KK1:

Tabiii kızım anasına bak kızın al demiolar mı önce annelere bakıom ben de burda ona göre kız beğencem artık:KK1::KK1: İş güç okul vs. bunlar kolay iş de canım bizim oğlan anasına çok bağlı... Ben diyim halatla sen de kordonla:KK1::KK1: anası nereye bizim paşa oraya ayrılmaz hiç anasından:KK52::KK52:
ooowww anasına çok bağlı :KK1: çok sert :KK52:
benim ilk kız evden kaçtı biliyosun :26:
ikinci napar bilemem :KK53:

sağol minişimm :) e kendisi istedi biri sağ koluma biri sol koluma biri dizime aha da biri de burama (göğsünü gösteriyor) dedi ...e say bakem 4 :KK53: benden 4 tane görüyorda ne istiyorlar :KK23: şaka bir yana ben kaynanacığımı seviyorum :KK16: e kadının çok istemesi de normal 8 çocuğu var :26:
o zaman kayınvaliden senin de 8 tane olsun istemiştir,4 tane az geldiği için kadına kal gelmiştir :KK52:
tavşan gibi doğuracaz :KK9:
benim ananem de geçen gün,dedem ona her yanaştığında hamile kaldığını söylediydi keşke sorsaydım nası denk getiriyon nası oluyo taktik ver diye :KK52: hep kendilerine saklıyolar,sanırım bu iş psikolojik çünkü 8 taneyi arka arkaya bilerek ve isteyerek yaptığını sanmıyorum :KK52:

şekerim bana kız doğuyor içimee napabilrim lady okuluda fena dğl kzı :)) hamişkende sana öle diyordum neden blmyrm :)) hayırlısı olsn :))

ohh sponsorlarda hazırr bi bebek lazım şekerim :))

bende naza hamişkenn lady okuluna göndercm diyrdm :))) beckhamın oğluyla beşik kertmesi diyrdm kimseye vermem felan :)) oda kızım kadr işde :))
bechamın oğluya kerteydin iyiydi 7 sülaleniz kurtulurdu ingiltere kraliyet ailesinin kankileri olurdunuz kız :KK60:

merhaba kızlar bu uğurlu topikte bende olmak istiyorum gerçi hala adet olmadım 2 gün geçti ama bu sabah test negatif çıktı ekim umudum bitti inşallah kasımda güzel haberi alırım. tahmini bat 7 kasım... bu arada topik de hayırlı ve de bol hamişli olsun inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16::KK49::KK49::KK49::KK49:
valla bebek düşüneli ben eskisi gibi değilim tek odak noktam bebek olmuşş sanki hiç bişey yok onun dışında çok düşünüyorum düşünmeyin strese girmeyin diyorlar... yaaa hayatta en çok istediğim bişey nasıl kafamdan çıksın ki o da olmuyor böyle strez üzüntü ayları bitirip gidiyorum.. rabbim yardımcımız olsun tez zamanda bizleri bebişlerimize kavuştursun inşallah
hoşgeldin kelam ne güzel bi sorun çıkmamış
demek ki senin durumunun stresle alakalı olması kuvvetle muhtemel
ağustos topiğinde arkadaşlar toplanıp meryem suresini okumuşlardı,ayetel kürsi ye de katılmıştık
içini rahatlatır belki dua etmek.bu da naçizane bi öneri tatlım.
geç bile olsa hayırlısıyla olsun tabi inşallah tez zamanda da sağlıkla gelir bebişin.
ama örnek olarak ben ilk denemede hamile kaldım ağustos topiğinde ama 8 haftalıkken bebeğimi kaybettim.
2 hafta çok zor günler geçirdim kanamalar,el kadar parçalar döktüm gece yarıları acillere taşındım psikolojim altüst oldu.
keşke bebeğim sağlıklı olsaydı şimdi 3,5 aylık olacaktı :KK43: yada geç olsaydı biraz ama yaşamasaydım bunları.
şimdi korkular da var çünkü,nası üstesinden gelirim şimdilik bilmiyorum.
sen de kendi kendini telkin edeceksin canım,elbet vardır onun da geleceği vakit
bi arkadaşım 1 sene uğraştı baktı olmuyo,artık düşünmicem uğraşmicam kpss ye çalışçam dedi.deli gibi ders çalışıyodu.
kız 1 ay sonra hamile kaldığını öğrendi kpss yalan oldu tabi ama bikaç haftaya doğuruyo :KK52:

ay aneeemmm kimyasal olmaa grçek olada minik sevgilim gele yanceğzime ahhhh ahhhhh efkarlandım sigarada kullanmıom yakam bitane dicekdim :KK70::KK52::KK52::KK52:

ben de geçenlerde ilk defa keşke kullansaydım da yaksaydım bi tane dedim :KK1:
ki normalde kül tablası bile asla yıkamayan biriyimdir nefret ederim sigaradan yani.
adet olacağım için ve bebek düşüncesinden dolayı hormonlar tavan yaptı
şu hormonların iyi yaptığı tek şey bebek yani yoksa insanı altüst ediyolar :KK53:

Son düzenleme:
tşkler cnm senin kendi topiğin var cnmmm orası devam edyr diye düşünyrdm ben :))

TABİİ eklerim...merak etme bu diğernden daha uğurlu olck diye düşünyrm :))):nazar:

Canım benim yeni topiğin hayırlı uğurlu olsun, hayırlara vesile olsun bu topikteki herkez bir birrrr hamile kalsın, kızlarr hadi bakalım hepinizden hamile haberleri bekliyoruz :nazar:

ne güzel bütün ekip burda yeni topiğimiz hayırlı uğurlu olsun Nazcım ne iyi ettin kız değişiklik her zaman iyidir ben bunu bekarlara söylerdim şimdi kendime de söylüyorum Allahım tez zamanda göbüşlerimizi bebişle doldursun inş.

hayırlı olsun yeni topiğin canım
benim ekim ayı umudum bitmedi daha
16 ekim gibi beklenmeyen adet tarihim :)
hadi bakalım bereketli olsun hepimiz için inşallahh:KK1:

X