"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Kızlar bütün gün yazamadım yoğunluktan
bugün bildiğiniz adet ağrıları ve sızı şeklinde batmalar oldu sürekli :KK53:
şimdi hala devam ediyo sol tarafımda,idrarım bulanık hala ve uyuklamaya başladım
allahım inşallah psikolojik değildir bunlar
ağustosta da aynı belirtiler vardı ama :KK43:

bu topiğin uğurlu olduğuna inanıyorum hemde çokkkk ...hamileyimmmm bugün öğrendimmm ....kasımdaydı ümidim ama kısmet işte

beta hcg :9627,12.. 10 gün sonra kalp atışını duyacakmışımmm :KK9:
tebrikleeer :KK9:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım:KK16:
ooww maşallah canım ya o nası hcg kaç gün gecikti adetin :KK1:

al bi diye bi gebelik tsti var eczanede bir o kalmış bir de 5 minutes diye ikisini de aldım. al bi 'yi yaptım çok silik çıktı çizgi ama farkediliyor yine de .zamin beyaz değil en azından :KK52:
kuzum bende de ufaktan aynı belirtiler oldu :) batmalar gaz sancısı az< biraz ve sık idrar çıkma :)bence ayın 1 inde başla :)
al bi :KK52: o ne kızz koptum
al be yaaaa :KK52:
neyse ki sonuç güzel tatlım çok sevindim senin için,allah hep birlikte temmuz topiğini basmayı nasip etsin :KK1:
bugün bu batmalar bana silik çizgi görmüş etkisi yaptı,birebir ilk gebeliğimin belirtilerini yaşıyorum sanki
ben adet olacağım zaman kanamayı görmeden ağrım olmaz bi de
bakalım yarın laboquıcklerim gelir yaparım bi tane belki :KK52:
hahahahah kuzucumm dur yaa hemen gaza gelme cumaya kadar sabret en azından bebiş varsa bıle bellı olmıycak kız boşuna kendını nıye uzuceksın ay bu kızz benı öldürecekk :KK1::KK1::KK1: evet bır an önce gelsin şu 5 kasımda bende aşılama için doktorumla konışiyimmmm ..
kuzucum beni tutabilene aşkolsun :KK52: ben sana ilaç kullanma dedim sen beni dinledin mi ben senden inatçıyım kızıııım:KK1:
ben negatifi göze alıyorum mazoşist oldum ben böle hoşuma gidiyo psikoya bağladım 2 aydır:KK53:
İnşallah aşılamaya gerek kalmaz canikkom:KK76:

napıosun şekerim valla aklım sizde kızlar senin batmalar falan başlamış hadi inş. meleğin bekletmesin seni canım çok merak ediyorum ya bende sizle beraber gün sayıyorum pek yazamasamda naz da 5 kasımdı deme inş. o da bu ay alır müjdeyi :KK16::KK16:

sağol sengelencim valla sokuşturup duruyo bişeyler bilmiyorum canım yanıyo bazen :KK1:
yarın başlicam test yapmaya ya çıkar ya çıkmaz meraktan çatlicam yoksa :KK52:
sen nasılsın neler yaptın doktora gittin mi kese için ne zaman gidicen canım?:KK49:

BAT 5 Kasım, akşam prodüktör aldım, yapsam mı ki o_O
Ay ölcem meraktan...

3f7643 Ovulation charts on FertilityFriend.com

yorumlarınızı alabilir miyim?
benim bat 4 kasım ben yarın laboquick yapçam
predictor erken gebelik testi sanırım ben sormuştum 25 tl demişti :KK1:
onda sonuç yarın sabah idrarınla çıkar benceee

merhaba kızlar cok ozledım sızı telden gırıyorumYAzmk zor oluyor nasılsınz

İyiyiz canım sen nasılsın yeğen nasıl ve kız mı erkek miii hadi sölee hadiii :KK1:

batmalar belirti mi ya çok sevindim çünkü bende de batmalar var şuan ama inşallah üşütmekten değildir... :KK43:

canım benim henüz gitmedim aslında biraz zaman geçsin istiyorumm....dayanabilirsem ve olumsuz bir durum olmazsa yani..zaten şimdi kese bile zar zor görünür...dünden beri bir garibim çok istiyodum ama nedense kendimi mutsuz hissediyorum sanki bunun da sonu gelmeyecekmiş gibii

bu arada hamile haberleri hizla geliyor plstgc ve iclal sizleri tebrik ediyorum

test yapmaya 4 gün öncesinden başlamıştım negatifti ve üzülmüştüm bayaaa....dün yaparken de çok umutsuzdum zaten ama baktım silik de olsa var bişeyy...hala adet olmadığıma göre hamileyim heralde:)

hamile kalmak iiçin test kullanmadım gün aşırı ilişki ile ilk aydan tuttu çok şükürr.....
şimdi temmuz anneleri topiğine bakıyorum hepinizi oraya bekliyorum

tebrikler swetee:KK9::KK9::KK9:
sağlıkla kucağına alırsın inşallah..bizlere de dua et.maşallah ilk aydan mutlu haberi verdin bizlere:nazar:

iyiyiz canim dr buyuk ihtimalle kiZ demisti 3 hafta kadar once ctesi evimde olacagim ptesi dr a gidecem tekrar net olarak belli olacak

batmalar belirti mi ya çok sevindim çünkü bende de batmalar var şuan ama inşallah üşütmekten değildir... :KK43:

Evet canım batmalar belirti hem de çok kuvvetli belirti
ilk belirtilerden hatta :KK1:
ben ilk hamileliğimde neye uğradığımı şaşırmıştım bat 5 gün kala şiddetlenmişti ağrılarım,şimdi de aynısını yaşıyorum.
o zamanlar ben de üşüttüm sandım senin gibi hatta:KK9:
inşallah hamilesindir:KK49:
bat ne zaman

ben ilk hamileliğimde neye uğradığımı şaşırmıştım bat 5 gün kala şiddetlenmişti ağrılarım,şimdi de aynısını yaşıyorum.
bat ne zaman

7-8-9 kasım olabilir.. inşallah.. ama bu sabah uyandığımda hiçbirşeyim yoktu ne ağrı ne batma .. normaldim yani heralde hamile değilim diye düşündm ama akşam yeniden başladı..

hayırlısıyla olur inşallahh yaaaa ....

7-8-9 kasım olabilir.. inşallah.. ama bu sabah uyandığımda hiçbirşeyim yoktu ne ağrı ne batma .. normaldim yani heralde hamile değilim diye düşündm ama akşam yeniden başladı..

hayırlısıyla olur inşallahh yaaaa ....

Amiiiin inşallah :KK8:
Ben batma başlar başlamaz şüphelenmeye başladım.
Yanılmayız inşallah şunun şuraasında 1 hafta bile yok kesin sonucu almaya:18:

canım benim henüz gitmedim aslında biraz zaman geçsin istiyorumm....dayanabilirsem ve olumsuz bir durum olmazsa yani..zaten şimdi kese bile zar zor görünür...dünden beri bir garibim çok istiyodum ama nedense kendimi mutsuz hissediyorum sanki bunun da sonu gelmeyecekmiş gibii

bu arada hamile haberleri hizla geliyor plstgc ve iclal sizleri tebrik ediyorum

test yapmaya 4 gün öncesinden başlamıştım negatifti ve üzülmüştüm bayaaa....dün yaparken de çok umutsuzdum zaten ama baktım silik de olsa var bişeyy...hala adet olmadığıma göre hamileyim heralde:)

hamile kalmak iiçin test kullanmadım gün aşırı ilişki ile ilk aydan tuttu çok şükürr.....
şimdi temmuz anneleri topiğine bakıyorum hepinizi oraya bekliyorum

kuzum benimya korkma bak sen öyle yaparsan herkeze kötü örnek olursun az bi neşelen bizide neşelendir bak burdaki herkez kasım ayında toplanıp peşinden gelcez inşallah :KK1: bak kızım hatta hızımı alamadım kızayım sana azcık rahat ol keyfini çıkar herşeyinbir sebebi vardır bak bana daha evim bile yok kocam gitti şantiyeye 3 ay gelmiycek doktorbana kasımda olmazsa ilaç tedavisi yapalımdedi yani nedemek oluyo bu ben once bi evime geceyim acele etme oluyo tabiki heycanlıyım istiyorum ama güzel rabbim herseyi bizden iyi biliyo

Hamile kalan arkadaslara tebrikler... :KK9::KK9:

Olanlara masallah :nazar: ve olmayanlara insallah.. :emir_bebek:

Kizlar bi sorum olacak:
Eylülde düsük yapmistim 5- 6 haftalikti.. Adet'lerim genelde düzenlidir (28-29 gün)
Bu ayin 24'de adet oldum ve 27'de bitti.. Ayin 28'de kasik agrisi cektim, sanki adet olacakmisim gibi..
Dünde belim baya agridi.. Sizce ben yumurtluyormuyum :KK53:

Yani demek istedigim, genelde bi sonraki adet'tin 14. gün öncesinde yumurtlama dönemi olur, bende bi anormal'lilikmi var acaba :KK53:

ôpüyorum sizi :KK54:

Kizlar .... :KK14: Bi zahmet parmaklari oynatsak tuslarda...:KK55:

Bat bu cumartesi veya pazar,hatta ben yanlış hesaplamışım
4 kasım sanıyodum 3 kasıma geliyo 29 gün hesaplayınca
o yüzden bugün bi test yapayım diyorum :KK24:

Test Test Test YAP :KK52:
Benim adetim bugun itibariyle 8 gun gecikmis bulunmaktadir ve dun yine negatif.. Eger gecen haftaki pozitif ovulasyon testlerinden sonra yumurtladiysam bende bu haftasonu olmadi haftaya ya bebis :emir_bebek: yada gelmesini hic istemedigim kirmizilari bekliyorum :KK50:
Sanirim bu ay coooookkk gec yumurtladim

bat ne zaman

tatlım bu batmalar kasık kısmında adet sancısı gibimi ? benimde BAT : 7-10 KASIM bekliyorum inş. şimdilik bişey yok,folik asit kullandığım için sanırım çok iştahım açık sadece bide sanki mide bulantısı oluyo az buz yemekelrden sonra ama burayı çok okuyorum pişikojikmi bilemiyorumm.. dualarınızı bekliyorum ilk ayımız denemede hemen kavuşturur bizi meleğe.. Amin..

Merhaba arkadaşlar herkesin geçmiş bayramını kutluyorum öncelikle... Ben de lobuquick ovulasyon testi almıştım bu ay belki hatırlayanlar vardır.
27 günde bir adet oluyorum. Prespektüse göre 11. gün teste başlamam gerekiyordu ben de başladım kurban bayramı ilk güne geliyordu 11. gün) neyse öyle 4 saat falan yemeyi içmeyi kesmedim yazılana uyayım dedim testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını azalttım yani. Hergün aynı saatte yapamadım maalesef misafir aldım misafirliğie gittim annemlerde kaldım için... bi kaç gün vs. ama 4 kez yaptım ben hiç net iki çizgi görmedim başlarda T çizgisi silikti iki çizgi koyu olana kadar duralım dedim... en son yaptığımda sadece C çizgisi net belirdi. çok canım sıkıldı göz göre göre yapmadım bi de sırf yumurtlama günü olsun diye. Eşim kızdı, senin yöntemlerin saçma sapan boşuna vakit kaybı dedi. Sanırım adet biter bitmez başlamak lazım bir de daha uzun süre sıvı alımını durdurmak... Bat kasımın 10'unda ama sadece bir defa deneme yaptım o da muhtemel yumurtlamadan 2 gün sonraki tarih hiç ümit yok sanırım.
İşin tuhafı yumurtlama ihtimali olan günlerde eşime hiç tahammül edemiyorum. Uygun ortam oluşmuyor, görev gibi de olmasın diye umursamıyorum. Hİç birşey düşünmeden beraber olun eşinizle stres ve hesap işin büyüsünü kaçırıyor kesinlikle...
BİR DE aynı marka test ile iki koyu çizgiyi görenler nasıl yapıyorsunuz testi? Hangi saatlerde ve kaç saat önce yeme içmeyi kesiyorsunuz? Acaba ben yumurtlamıyormuyum merak ettim. Yoksa silik çizgide de yumurtlama olmuş mu oluyor?

Bende aynı testi kullanıyorum testin içinde yazana göre 15. gün başlamam gerekiyordu ve geçen ay 15. gün başladım çizgi hep silik çıktı adetime yakın kayboldu, hiç koyu çizgi göremedim. Bu ayda 8. gün başladım bakalım ne olacak? Geçen ay sabah ilk idrarla yaptım herkes onun doğru olmadığını söledi bu ay akşam beşte-altı işten çıkınca yapıyorum. Çizginin hiç bir zaman koyu çıkmaması ne demek sorusuna epeydir hiç bir topicten (ovulasyon testi kullanımı topiği dahil) cevap alamadım canım sen cevap alırsan benide aydınlat lütfen :)

X