"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

13.gün oluo sanırım die düşünüyorum senin nasıll

canım ben ilkdefa ovul testi kullandım 8. gün başladım 2. çizgi çok belliydi ama açık rekteydi 11. gün yaptığımda birden koyulaşmıştı ogün ama değerlendiremedim 12. günü değerlendirdik :KK1: ama olurmu bilmiyorum bu testlerdende bişey anlamadım açıkcası ben yavaş yavaş koyulaşır diyodum ama birden oldu benimde 13. gün felansa olmaz zağten 13. gün eşim yola çıktı :KK43:

benmde anlamadığım yumurtlama gününden sonra birliktelik olsada gebelik olmuomu...tek gün mü önemlii

bu topiğin uğurlu olduğuna inanıyorum hemde çokkkk ...hamileyimmmm bugün öğrendimmm ....kasımdaydı ümidim ama kısmet işte

beta hcg :9627,12.. 10 gün sonra kalp atışını duyacakmışımmm :KK9:

bir yanlışlık yok tatlım bayağı hamilesin....ilk tebrik eden ben olayım...tebriklerr...:KK52::KK52:
sağol canım benim :) ama daha yarın kesinleşecek kan testi bi yapayım da :)

Allahımmm ya şükürler olsuuun :KK8::KK8::KK16: pilistigcim switim tebrikler kızlar çok sevindim
pilistigcim gece gece insanı zıplatıyon yaa :KK52:
llaboquicke ben de güvenmemiştim ama en erken sonuç veren testlerden biri bence
1 test daha yap ve kesinlikle güven canım :KK1:
swetee canım allah kısmet ettiyse hiçbişeycik olmaz.bunun örnekleri çok
tanıdıklar var adet olmadan hamile kalıp doğuran
hiç takma kafana sen.
ben de 1 adet bekledim inşallah şimdi yine hamile kalırım,beklemenin çok da anlamı yok bence ağır bişey geçirmediysen.

bak eşinin rüyası hayra alametmiş :KK1:

ahh şu 5 kasım bi gelse :KK52:
gaza geldim kuzum ben de yarın test yapmaya başlicam :KK52:

al bi diye bi gebelik tsti var eczanede bir o kalmış bir de 5 minutes diye ikisini de aldım. al bi 'yi yaptım çok silik çıktı çizgi ama farkediliyor yine de .zamin beyaz değil en azından :KK52:

Kızlar dün yine kasıklarımda batmalar oldu,belim de ağrıdı,gaz sancılarım oluyo bi de
ve geçen hamileliğimde de çook belirgin şekilde değişen idrar yine bulanık bulanık :KK25:
psikolojik olarak da görüyo olabilirim inşallah öyle değildir :KK43:
bugün test sipariş vereyim ben en iyisi
geçen defa sipariş verdiğim 20 tane laboquıck bitti de...:KK52:
kuzum bende de ufaktan aynı belirtiler oldu :) batmalar gaz sancısı az< biraz ve sık idrar çıkma :)bence ayın 1 inde başla :)

hayırlı olsun bariz hamilesin şekerim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK64::KK64::KK64::KK64:
sağol tatlım inşallah yaa :):)

tebrikler şekerim son haftanın son hamişi sen sin sanırım hislerimde hiç yanılmam asla keşke insan kendisi içinde bişeyleri görebilseydi diyorum ama kasım olmasada şubat ayının ilk hamişide ben olucam :KK1: inşallah canım allah kucağına almayı nasip etsin inşallah
yok canım iki ikişyiz galiba iclal diye bir arkadaşta var :):) sağol canım darısı tüm isteyenlerin başına inşallah :)
bu topiğin uğurlu olduğuna inanıyorum hemde çokkkk ...hamileyimmmm bugün öğrendimmm ....kasımdaydı ümidim ama kısmet işte

Gözün aydın canım ebnde yarın değer ölçtüreceğim bakalım inşallh bir sorun çıkmaz :26:

cnm yaa bende aldım bu ay ovulasyon testii hatta san asormustum nasıl kullanıyosun dıeeeeee bende pek dikkat edemedım ama satıne zamnına sıvı alımına faln ama 9. gunden basladım yapmaya hergun bıtaneeee yaptım hep çizgi vardı ama diğer çizgiden kalın olmadı hıc bızaman yda onun kadr koyu olmadııı bugun 15 gun daha ypamadım 15. gundede olabılrımıkı acaba yaaaaa ayada ben yumurtlamadımmıkı acabaaa
kaç günde bir adet olyodun cnaım ona göre değişebilr belli olmaz mesela ben 16.gü yumurtluyodum

sağol canım benim :) ama daha yarın kesinleşecek kan testi bi yapayım da :)

al bi diye bi gebelik tsti var eczanede bir o kalmış bir de 5 minutes diye ikisini de aldım. al bi 'yi yaptım çok silik çıktı çizgi ama farkediliyor yine de .zamin beyaz değil en azından :KK52:

kuzum bende de ufaktan aynı belirtiler oldu :) batmalar gaz sancısı az< biraz ve sık idrar çıkma :)bence ayın 1 inde başla :)

sağol tatlım inşallah yaa :):)

yok canım iki ikişyiz galiba iclal diye bir arkadaşta var :):) sağol canım darısı tüm isteyenlerin başına inşallah :)

Gözün aydın canım ebnde yarın değer ölçtüreceğim bakalım inşallh bir sorun çıkmaz :26:

teşekkür ederimmm inşallah sende güzel haberrler alırsınnnn :)))))

benmde anlamadığım yumurtlama gününden sonra birliktelik olsada gebelik olmuomu...tek gün mü önemlii

anladım kadarıyla mesele yumurtlamadan önceki ogün ve ertesiymiş ama nasip meselesi ya ben eşimin yüzünü ayda bir 3. gün görüyorum yani benim birazda ondan olmuyor bir hafta sıkı çalışsak olur yani benim öyle bir özelliğim var :KK1: yani günü tutturduğum ay kalırım ben ondan yana bi korkum yok mesele o zağten canım biraz karışık bi durum öncesi sonrası yani gün tutmaktan saatleri saymaktan piskolojık miğdem bulanıyo :KK1:

ahh şu 5 kasım bi gelse :KK52:
gaza geldim kuzum ben de yarın test yapmaya başlicam :KK52:

hahahahah kuzucumm dur yaa hemen gaza gelme cumaya kadar sabret en azından bebiş varsa bıle bellı olmıycak kız boşuna kendını nıye uzuceksın ay bu kızz benı öldürecekk :KK1::KK1::KK1: evet bır an önce gelsin şu 5 kasımda bende aşılama için doktorumla konışiyimmmm ..

hayırlı olsunnnn:KK9::KK9:darısı hepimize inşallahhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

SWEETEE doktora gittinmi canım herşey yolundadır inşallah

canım benim henüz gitmedim aslında biraz zaman geçsin istiyorumm....dayanabilirsem ve olumsuz bir durum olmazsa yani..zaten şimdi kese bile zar zor görünür...dünden beri bir garibim çok istiyodum ama nedense kendimi mutsuz hissediyorum sanki bunun da sonu gelmeyecekmiş gibii

bu arada hamile haberleri hizla geliyor plstgc ve iclal sizleri tebrik ediyorum

test yapmaya 4 gün öncesinden başlamıştım negatifti ve üzülmüştüm bayaaa....dün yaparken de çok umutsuzdum zaten ama baktım silik de olsa var bişeyy...hala adet olmadığıma göre hamileyim heralde:)

hamile kalmak iiçin test kullanmadım gün aşırı ilişki ile ilk aydan tuttu çok şükürr.....
şimdi temmuz anneleri topiğine bakıyorum hepinizi oraya bekliyorum

waaay be biz hala hamillelik belirtileri topiğine takılalıım,Sweetee de "temmuz anneleri " topiğine terfi etsin....bravooooo :)))
şaka bi yana tebrik ederim canım...dua et bize de :))

Bu ayda olmadı ve o kadar ümitliyken,resmen hıçkırıklara boğularak ağladım nerde yanış yapıyorum anlamadım ki benim adetim 25 günde bir oluyo ben yumurtaların çatladığı zamanı kestiremiyorum galiba :KK43: dün akşam hemen bi labguick ovülasyon testi sipariş ettim bu ay birde onunla denicem bakalım :KK43:

üzülme cnm,hayırlısı olsun inşallah bidahaki sefere ..

canım benim henüz gitmedim aslında biraz zaman geçsin istiyorumm....dayanabilirsem ve olumsuz bir durum olmazsa yani..zaten şimdi kese bile zar zor görünür...dünden beri bir garibim çok istiyodum ama nedense kendimi mutsuz hissediyorum sanki bunun da sonu gelmeyecekmiş gibii

bu arada hamile haberleri hizla geliyor plstgc ve iclal sizleri tebrik ediyorum

test yapmaya 4 gün öncesinden başlamıştım negatifti ve üzülmüştüm bayaaa....dün yaparken de çok umutsuzdum zaten ama baktım silik de olsa var bişeyy...hala adet olmadığıma göre hamileyim heralde:)

hamile kalmak iiçin test kullanmadım gün aşırı ilişki ile ilk aydan tuttu çok şükürr.....

sweete sanada tebrikler ,darısı başımızaa inşallaahh..bende yarın bi test yapıcam bakalım...
şimdi temmuz anneleri topiğine bakıyorum hepinizi oraya bekliyorum

merhaba kızlar cok ozledım sızı telden gırıyorumYAzmk zor oluyor nasılsınz

X