"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Kızlar bütün gün yazamadım yoğunluktan
bugün bildiğiniz adet ağrıları ve sızı şeklinde batmalar oldu sürekli
şimdi hala devam ediyo sol tarafımda,idrarım bulanık hala ve uyuklamaya başladım
allahım inşallah psikolojik değildir bunlar
ağustosta da aynı belirtiler vardı ama

bu topiğin uğurlu olduğuna inanıyorum hemde çokkkk ...hamileyimmmm bugün öğrendimmm ....kasımdaydı ümidim ama kısmet işte

beta hcg :9627,12.. 10 gün sonra kalp atışını duyacakmışımmm
tebrikleeer
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
ooww maşallah canım ya o nası hcg kaç gün gecikti adetin

al bi o ne kızz koptum
al be yaaaa
neyse ki sonuç güzel tatlım çok sevindim senin için,allah hep birlikte temmuz topiğini basmayı nasip etsin
bugün bu batmalar bana silik çizgi görmüş etkisi yaptı,birebir ilk gebeliğimin belirtilerini yaşıyorum sanki
ben adet olacağım zaman kanamayı görmeden ağrım olmaz bi de
bakalım yarın laboquıcklerim gelir yaparım bi tane belki
kuzucum beni tutabilene aşkolsun ben sana ilaç kullanma dedim sen beni dinledin mi ben senden inatçıyım kızıııım
ben negatifi göze alıyorum mazoşist oldum ben böle hoşuma gidiyo psikoya bağladım 2 aydır
İnşallah aşılamaya gerek kalmaz canikkom

sağol sengelencim valla sokuşturup duruyo bişeyler bilmiyorum canım yanıyo bazen
yarın başlicam test yapmaya ya çıkar ya çıkmaz meraktan çatlicam yoksa
sen nasılsın neler yaptın doktora gittin mi kese için ne zaman gidicen canım?

BAT 5 Kasım, akşam prodüktör aldım, yapsam mı ki
Ay ölcem meraktan...

3f7643 Ovulation charts on FertilityFriend.com

yorumlarınızı alabilir miyim?
benim bat 4 kasım ben yarın laboquick yapçam
predictor erken gebelik testi sanırım ben sormuştum 25 tl demişti
onda sonuç yarın sabah idrarınla çıkar benceee

merhaba kızlar cok ozledım sızı telden gırıyorumYAzmk zor oluyor nasılsınz

İyiyiz canım sen nasılsın yeğen nasıl ve kız mı erkek miii hadi sölee hadiii

batmalar belirti mi ya çok sevindim çünkü bende de batmalar var şuan ama inşallah üşütmekten değildir...

tebrikler swetee
sağlıkla kucağına alırsın inşallah..bizlere de dua et.maşallah ilk aydan mutlu haberi verdin bizlere

iyiyiz canim dr buyuk ihtimalle kiZ demisti 3 hafta kadar once ctesi evimde olacagim ptesi dr a gidecem tekrar net olarak belli olacak

batmalar belirti mi ya çok sevindim çünkü bende de batmalar var şuan ama inşallah üşütmekten değildir...

Evet canım batmalar belirti hem de çok kuvvetli belirti
ilk belirtilerden hatta
ben ilk hamileliğimde neye uğradığımı şaşırmıştım bat 5 gün kala şiddetlenmişti ağrılarım,şimdi de aynısını yaşıyorum.
o zamanlar ben de üşüttüm sandım senin gibi hatta
inşallah hamilesindir
bat ne zaman

7-8-9 kasım olabilir.. inşallah.. ama bu sabah uyandığımda hiçbirşeyim yoktu ne ağrı ne batma .. normaldim yani heralde hamile değilim diye düşündm ama akşam yeniden başladı..

hayırlısıyla olur inşallahh yaaaa ....

Amiiiin inşallah
Ben batma başlar başlamaz şüphelenmeye başladım.
Yanılmayız inşallah şunun şuraasında 1 hafta bile yok kesin sonucu almaya:18:

kuzum benimya korkma bak sen öyle yaparsan herkeze kötü örnek olursun az bi neşelen bizide neşelendir bak burdaki herkez kasım ayında toplanıp peşinden gelcez inşallah bak kızım hatta hızımı alamadım kızayım sana azcık rahat ol keyfini çıkar herşeyinbir sebebi vardır bak bana daha evim bile yok kocam gitti şantiyeye 3 ay gelmiycek doktorbana kasımda olmazsa ilaç tedavisi yapalımdedi yani nedemek oluyo bu ben once bi evime geceyim acele etme oluyo tabiki heycanlıyım istiyorum ama güzel rabbim herseyi bizden iyi biliyo

bu topiğin uğurlu olduğuna inanıyorum hemde çokkkk ...hamileyimmmm bugün öğrendimmm ....kasımdaydı ümidim ama kısmet işte

beta hcg :9627,12.. 10 gün sonra kalp atışını duyacakmışımmm

Tebrikk... Bizim icin'de dua et canim..

Kizlar .... Bi zahmet parmaklari oynatsak tuslarda...

Bat bu cumartesi veya pazar,hatta ben yanlış hesaplamışım
4 kasım sanıyodum 3 kasıma geliyo 29 gün hesaplayınca
o yüzden bugün bi test yapayım diyorum

Test Test Test YAP
Benim adetim bugun itibariyle 8 gun gecikmis bulunmaktadir ve dun yine negatif.. Eger gecen haftaki pozitif ovulasyon testlerinden sonra yumurtladiysam bende bu haftasonu olmadi haftaya ya bebis yada gelmesini hic istemedigim kirmizilari bekliyorum
Sanirim bu ay coooookkk gec yumurtladim

tatlım bu batmalar kasık kısmında adet sancısı gibimi ? benimde BAT : 7-10 KASIM bekliyorum inş. şimdilik bişey yok,folik asit kullandığım için sanırım çok iştahım açık sadece bide sanki mide bulantısı oluyo az buz yemekelrden sonra ama burayı çok okuyorum pişikojikmi bilemiyorumm.. dualarınızı bekliyorum ilk ayımız denemede hemen kavuşturur bizi meleğe.. Amin..

Bende aynı testi kullanıyorum testin içinde yazana göre 15. gün başlamam gerekiyordu ve geçen ay 15. gün başladım çizgi hep silik çıktı adetime yakın kayboldu, hiç koyu çizgi göremedim. Bu ayda 8. gün başladım bakalım ne olacak? Geçen ay sabah ilk idrarla yaptım herkes onun doğru olmadığını söledi bu ay akşam beşte-altı işten çıkınca yapıyorum. Çizginin hiç bir zaman koyu çıkmaması ne demek sorusuna epeydir hiç bir topicten (ovulasyon testi kullanımı topiği dahil) cevap alamadım canım sen cevap alırsan benide aydınlat lütfen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…