"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

amin canım inşallah olucak olucak heycan yapmayın benımgibide sapıtmayın yeter

biz de bu ay baktırıcaz değerlere..5 ay sonunda doktorumuz önerdi zaten.her şey normal.bu kadar bekledik.bir de değerlere bakalım dedi.

canım benim inşallah hepimize benim bebişim oluyo sorun ya kalbi duruyo ya düşüyo ya tutunamıyo 2 kimyasal geb elik oldu 3 zorunlu kürtaj oldu benim

ayy cnm yaa baya bişeyler olmuş sende,neyse bundan sonrası için hayırlısı inşallah,,burda hepberaber güzel haberler verelim bbirbirimizee :)

Canim onu biliyorum ama gebelik testlerim negatif cikiyor maalesef Neyse ben calismalarada devam ediyim ayni zamanda ne olur ne olmaz
Ne gelirse gelsin artik hamilelikten umidi kestim

ben hastalandım canım kasım 25 olarak tekrar eklermisin beni.her kesin bayramı kutlu olsun kazasız belasız bir bayram gerçirmenizi diliyorum.

Kizlar hepinizin bayrami mubarek olsun.
Rabbim insallah nice saglikli bayramlar nasip etsin bizlere
insallah onumuzdeki bayrami saglikli ve mutlu sekilde bebislerimizle geciririz

Hayırlı bayramlar kızlaar
Çalışmayı bıraktım ben,şu an beklemedeyim
Dün ve önceki gün kasıklarımda ağrılar oldu neyin nesi bilemedim.:18:
Şimdi yok ama.
bat 4 kasım bibuçuk hafta nası geççek bilemeyong

Kizlar hepinizin bayrami mubarek olsun.
Rabbim insallah nice saglikli bayramlar nasip etsin bizlere
insallah onumuzdeki bayrami saglikli ve mutlu sekilde bebislerimizle geciririz
amin canım bidahaki bayrama bebecikler gelicek inşallah hayırlısıyla
aynen canım yaa psikopata bağladık
aşılamaya karar verdiniz demek hayırlısı olsun inşallah gerek kalmadan güzel bi haber geliyomu ooo ne süper olur

owwww çok karışık be güzelim ben de bişey anlamadım valla kafam karıştı
daha yeni yumurtluyo olabilir misin diye düşündüm
çok çalıştın bu ay inşallah 5 pekiyiyle geçersin

hanımlar güncel liste nerede ya göremedim konu sahibi arkadaş ilk sayfda güncellese olmaz mıı ulaşım daha koly olur

herkese merhaba.benim de bu aya ait umutum kalmadı.bi daha ki bat muhtemelen 21 kasım inş kasım ayı hepimize uğurlu gelir.

merhaba hanımlar..bayramınız kutlu olsunn.ben bayram şekerimi beklerken kırmızı kartı yedim.umudum kasımdan..şimde de dogum günü hediyemi bekliyorum bat 19kasım.
bu denemede 4. ayımız.eşim ptesi spermiyogram yaptiracak.reglimin 10.gününde de doktora gidicez.6ay demisti ama ben dayanamiyorum şöyle komple kontroller yapılsın istiyorum.insallah kasım ayı bereketli geçer hepimiz için.Rabbim göbüşlerimize bebislerimizi gönderir insallah

Son düzenleme:

canım bence adet gecikmesini bekle hatta bu sözüm hepinize şimdi siz bat tarihinden sonraki gecikmeyi bekliyosunuz ya aslında bir önceki ay hangi tarihte olduysanız onu bekleyin.yani idrar için diyorum.ben mesela 3 gün gecikmişti bir önceki adet tarihimden ona rağmen negatif çıkmıştı ama 4 gün sonra yeniden yaptım pozitif çıkmıştı hem de daha idrar teste damlamasıyla 2 kalın çizgi çıkmıştı.sana da aynısı olur inşaaallllaaahhh

kızlar hepinizin bayramı kutlu olsun göbüşleri bebek dolsun göbüşünde bebiş olanlar sağlıkla kucaklarına alsın

Benim adetim 3 gun gecikti ama sanirim ben yeniden yumurtladim, bugun ovulasyon test 1 haftadan sonra hele sukur normale dondu
Cok umutsuzum oyle cok cok calismadim (gun asiri diyelim ) bakalim onumuzdeki 1-2 haftada belli olucak insallah olmadi benim is araliga kalicak heralde
Ayy keske hamile olsaaakkkkk

Merhaba kizlar araniza yeni katildim.Benimde adetim 3 gun gecikti cok umutlanmistik esimle ama bu sabah umularimiz yikildi kasim ayina insallah

Kizlar size bisey sorucam doktorum yumurtlama testlerinden falan alma daha yasin genc gun falan tutma dedi bana fakat ben alip yapmak istiyorum iyi sonuc veriyor mu bu yontemle hamile kalan arkadasiniz var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…