"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

doktor bana adet olduğun günden saymaya başla 10 ve 15. günler arası yumurtlama günleridir dedi ve bu günlerde zaten yoğun olarak şeffaf akıntım oluyor yumurtladığımı anlıyorum

Kizlar basima gelmez demeden bebek isteyen herkez esinin degerlerine baktirsin bence..
Ben bu yuzden 15 ay kaybettim
Ki bemim esim hayatta agzina sigara alkol koymamis sagliginda sporunda
Bir adam ama sayisi cok dusuk cikmisti..
Insallah guzel haberlerinizi alirsiniz..
Allahim bu mibarek afere gecesinde dualarla hicbirinizin gobusunu bos birakmasin..

bugün başladım şekerim ama tam kıvamı tutmamış arkadaşların söylediğine göre :KK1:

bende bu ay kullandım 14 gün önce çift çizgiyi görmüştüm bu gün dedim bir daha yapayım çift çizgi çıktı ne anlama geliyor bilmiyorum (bu arada adetim 1 gün gecikti)

28 günde bir mi adet oluyosun.

aslında düzensiz benimde bazen 35-40 günde bir oluyorum, ama ne biliyim tutar diye düşünüyorum,ben zaten daha bu ay başladım çalışmalara,bakalım eğer beceremessem o testten bende yaparım artık :))

doktor bana adet olduğun günden saymaya başla 10 ve 15. günler arası yumurtlama günleridir dedi ve bu günlerde zaten yoğun olarak şeffaf akıntım oluyor yumurtladığımı anlıyorum

aynen öle benimde bugünlerde akıntım war,hissediyorum yumurtluyorumm :)

bende bu ay kullandım 14 gün önce çift çizgiyi görmüştüm bu gün dedim bir daha yapayım çift çizgi çıktı ne anlama geliyor bilmiyorum (bu arada adetim 1 gün gecikti)

gebelik testimi çift çizgi çıktı :)) ovulasyon testimi 1 gün geciktiysen ovulasyon testi yaptıysan eğer bhcg hormonuna duyarlıymış otest yani sana hamile olduğunuda gösterebilir sen yarınbi gebelik testi yap :))) inşallah hamişsindir ( heyo dance dance )

aslında düzensiz benimde bazen 35-40 günde bir oluyorum, ama ne biliyim tutar diye düşünüyorum,ben zaten daha bu ay başladım çalışmalara,bakalım eğer beceremessem o testten bende yaparım artık :))

aynen öle benimde bugünlerde akıntım war,hissediyorum yumurtluyorumm :)

cnm ben yumurtlama gününü anlayamadığım için aldım testi ama faydası oluyor. Biz 7 aydır çalışıyoruz ama olmuyor sizin kaç ay oldu

gebelik testimi çift çizgi çıktı :)) ovulasyon testimi 1 gün geciktiysen ovulasyon testi yaptıysan eğer bhcg hormonuna duyarlıymış otest yani sana hamile olduğunuda gösterebilir sen yarınbi gebelik testi yap :))) inşallah hamişsindir ( heyo dance dance )

cnm ovulasyon testi çift çizgi çıktı benim fazla umudum yok 7 aydır olmuyor her ay hüsranla sonuçlanıyor gebelik testinede cesaret edemiyorum

cnm ben yumurtlama gününü anlayamadığım için aldım testi ama faydası oluyor. Biz 7 aydır çalışıyoruz ama olmuyor sizin kaç ay oldu

ya bide o varmış ovulasyon mikroskopu :KK1: allahım ya ben burdan varya ne ler öğrendim bu kızlar bir alem :KK1: tükürükle bakıyosun daha az maliyetli

ayy çok iyi yaaa bende öğreniyorum buradan :))) ayyy bu mikroskop olayınaa bayıldım ama :)
canım ben 2 yıllık evliyim buarada,ben çalışıyorum o yüzden yapmadık bebek,ama artık çok istiyoruz biranönce yapalım diyoruz,yani çalışmalar yeniiii
inşallah çok beklememm ve beklemeyiz tabikii
allah hepimizi bebişlerimize kavuuştursun..

Asiselcan inşallah Allahım nasip eder tatlım gerçekten o testle daha net anlayabilirsin yumurtlama zamanını

Son düzenleme:
X