"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

bu günde olmazsam yarın inşallah test yapıcam.sonucu burdan hemen paylaşıcam inşallah hamileyim...

Kızlar merhabalar ovulasyon testim hala pozitif telefondan girdiğim için suan yükleyemiyorum dün gebelik testi vardı dedim nasılsa birşey çıkmaz neyse testi yaptım yaparken ikinci çizgi gözüktü ve o an kayboldu saatler sonra beliren gölge şeklinde ikinci çizgi var bu sabah dayanamayıp bir tane daha gebelik testi oda aynı şekilde oldu kafam karıştı belirti olarak bulanti ve inci inci belimin ortası bir sızı var kızlar şimdi bugün yola çıkıyoruz ist dışındayız doktora gitme şansım çok az bu konu için ne yapsam bilemedim kızlarrrr

canım sen hamilesinnnn :KK9: :KK1:
sen de benim gibi 20 tane test mi yapçaksın inanmak için :KK52:
ben de senin gibi günde 3 tane yapıyodum inanamadığım için :KK1:

iyi aksamlar arkadaslar,

yeni bat 21 kasim regl oldum tam tarihim belli degil ama 21 kasim yazin

bu günde olmazsam yarın inşallah test yapıcam.sonucu burdan hemen paylaşıcam inşallah hamileyim...
inşallah yarın pozitiff çıkarrr da buradan müjde verirsin hepimize
Kızlar merhabalar ovulasyon testim hala pozitif telefondan girdiğim için suan yükleyemiyorum dün gebelik testi vardı dedim nasılsa birşey çıkmaz neyse testi yaptım yaparken ikinci çizgi gözüktü ve o an kayboldu saatler sonra beliren gölge şeklinde ikinci çizgi var bu sabah dayanamayıp bir tane daha gebelik testi oda aynı şekilde oldu kafam karıştı belirti olarak bulanti ve inci inci belimin ortası bir sızı var kızlar şimdi bugün yola çıkıyoruz ist dışındayız doktora gitme şansım çok az bu konu için ne yapsam bilemedim kızlarrrr
canım benim daha adet günün çok geçmediyse çok çok silik çıkması normaldir..ama kan testi verme fırsatı bulursan kesin sonucu oradan alırsın.eğer hastahaneye gidemiyosan.testi tekrarla gün den güne 2 .çizgi daha da koyulaşıyosa hamilesin iştee.....hadii güzel haberler verecekmişsin gibiiii....şimdiden hayırlı olsun
inşşş o günn adet olmazsın ve testinde güzel sonuçlar alırsın...

TEŞEKKÜR EDERİM SWEETEE AMA OLDUM BİTTİ ADETİM KLOMEN VERDİ DOKTOR EN SON YUMURTAM 16'YA ULAŞTI.. Bİ PROBLEM GÖRMEDİ AMA FAYDASI OLACAĞINI SÖYLEDİ BAKALIM 3.GÜNÜM KOLEMENE BAŞLAYALI UMARIM FAYDASI OLURDA KASIMDA HERKESLE BİRLİKTE BNDE BU GÜZEL DUYGUYU YAŞARIM..RABBİM GÖNLÜMÜZDEN GEÇENİ BİLİYOR HAYIRLISI NE ZAMANSA O ZAMAN GELSİN,ARATMASIN YÜCE RABBİMM...
amiiiiin.......madem ekim bitti kasımda alırsın inşş güzel haberii..bak bu ay ilaç da kullanacaksın büyük ihtimalle olurrr....
bende çok hevesliyim bu ay. umudum çok. inşallah olacak olacak:21:
ben de çok umutluyum bu ay ama hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum...olumsuza hazırlmaya çalışıyorum kendimi ama yine de bu ay adet olduğumda çok üzüleceğim kesin
Ayni durum bendede devam ediyor canim kac gundur pozitif ovulasyon testleri, ne adet var nede gebelik testte pozitif, golge gibi biseyler cikiyor ama emin olamiyorum offff bekleyip gorucez aglicam artik yaaaa :KK43:

bakkk nagihan arkadaşın da ovulasyon testleri pozitifff ama o gebelik testinde de çok silik olsa da görmüş 2. çizgiyii bence sen de hamilesin geç döllenme falan oldu heralde testte tam çıkmıyoo bikaç güne çıkasr inş...

kızlar ya bayrama hiç sevinemiyorum çünkü yumurtlamama denkgeldi üfff memlekette olucaz yarın yola çıkıyoruz ve çalışma olamıycak tabi zaten kociş de grip oldu öncesinde accık çalışalım dedim o da yattı yani :KK25:

kızlar ya bayrama hiç sevinemiyorum çünkü yumurtlamama denkgeldi üfff memlekette olucaz yarın yola çıkıyoruz ve çalışma olamıycak tabi zaten kociş de grip oldu öncesinde accık çalışalım dedim o da yattı yani :KK25:

moral bozma yaaa....arada kaçamak yaparsınız yine de:)tutacaksaa tutarrr....allahım nasip eder inşş..

canım sen hamilesinnnn :KK9: :KK1:
sen de benim gibi 20 tane test mi yapçaksın inanmak için :KK52:
ben de senin gibi günde 3 tane yapıyodum inanamadığım için :KK1:

Canım benim umarım hamileyimdir 3 ay önce 3aylık bebeğimi kaybettim kürtaj oldum bu ay yumurtladımı hissettim hemde ovu.testi kullandım hiç bir günü kaçırmadık çalıştık şimdi Reglime 1 hafta var diğer gebeliğimi Reglime 10 kala öğrenmiştim şimdi kan testi yapma şansım olsa bile cesaret edemem herhalde inşa Rabbim şu arafe günü yüzü hürmetine kucaklarımızı boş bırakmaz âmin.

inşallah yarın pozitiff çıkarrr da buradan müjde verirsin hepimize

canım benim daha adet günün çok geçmediyse çok çok silik çıkması normaldir..ama kan testi verme fırsatı bulursan kesin sonucu oradan alırsın.eğer hastahaneye gidemiyosan.testi tekrarla gün den güne 2 .çizgi daha da koyulaşıyosa hamilesin iştee.....hadii güzel haberler verecekmişsin gibiiii....şimdiden hayırlı olsun
amiiiiin.......madem ekim bitti kasımda alırsın inşş güzel haberii..bak bu ay ilaç da kullanacaksın büyük ihtimalle olurrr....

ben de çok umutluyum bu ay ama hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum...olumsuza hazırlmaya çalışıyorum kendimi ama yine de bu ay adet olduğumda çok üzüleceğim kesin

bakkk nagihan arkadaşın da ovulasyon testleri pozitifff ama o gebelik testinde de çok silik olsa da görmüş 2. çizgiyii bence sen de hamilesin geç döllenme falan oldu heralde testte tam çıkmıyoo bikaç güne çıkasr inş...

İnş canım büyük bir heyecanla bekliyorum ilk olarak yine yeniden burda paylaşacağım Allah gönlümüze göre versin inş. Canlar amin

Kızlar merhaba benimde bat 12 kasım benide listeye ekleyebilir misiniz? İnşallah bu ay istediğimiz gibi olur.

naptın şekerim varmı gelişme?
test yaptın mı?

Sekerim adetim 2 gun gecikti, bugun gebelik testi yaptim kafamda hayali 2. cizgi yaratmadigim surece negatif gorunuyor :44:
Ovulasyon testinin 7.gunundeyim ve hala test cizgisi daha koyu :KK53: oda ayri bir konu

Kafamdaki olasiliklar soyle:

1 olasilik: Bu ay ovulasyon testinde pozitifi 19-20. gunde yakalamistim benim icin baya gec normalde 15-17. gun arasi.. Eger hamilelik varsa daha yumurtladigim dunden beri 14 gun gecmedi, 12. gun filan. Eger hamileysem haftasonuna cikar testte.

2. 1 haftadir cok koyu cikar ovulasyon testleri kafami bulandirdi :KK37: belkide ilk seferde yumurtlayamadim bu aralar cok gec yumurtluycam

3. Stresten gelmiyor belkide yada adetim gelecegi icin ovulasyonda pozitifler cikiyor. Ahh cok kararsizim ama idrarde pozitif gormedende kan testi olmaya gitmiycem

Hayirlisi olsun insallah hamis olalim hepimiz yaa :KK49: bu stres cok baska, butun ay bitmeye calismalar hala devam ediyor off yoruldum beeeeee :KK23::KK1:

kızlar ovulasyon testi kullanan varsa yardım etsin bugun adetimin 8. günü teste başladım 2. çizgi çıktı fekat diğeri kadar koyu değil ilk defa kullanıyorum şimdi bu 2. çizgi yumurtlama olduğu zaman mı koyu oluyo yoksa hepmi boyle çıkıyo :)))) kullanım talimatını okudum fekat :) böyle bişeyden bahsetmiyo cahillik başa bela :KK52: yardım kızlar

kızlar ovulasyon testi kullanan varsa yardım etsin bugun adetimin 8. günü teste başladım 2. çizgi çıktı fekat diğeri kadar koyu değil ilk defa kullanıyorum şimdi bu 2. çizgi yumurtlama olduğu zaman mı koyu oluyo yoksa hepmi boyle çıkıyo :)))) kullanım talimatını okudum fekat :) böyle bişeyden bahsetmiyo cahillik başa bela :KK52: yardım kızlar

ben hiç kullanmadım bu ay olmazsa belki diğerinde alırım ama burada yazılanlardan anladığım kadarıyla 2 çizgi de aynı koyulukta olacak.....koyulaşmasını bekleee..

cnm her iki çizgi de aynı koyulukta olmalı..aynı koyulukta gördüğün zaman yumurtlamanın 24 veya 36 saat içinde gerçekleşeceği anlamına geliyor. iki çizgiyi aynı koyulukta görene kadar yap testleri...ve gün aşırı ilişkiye devam et..

bazı arkadaşlar tam olarak ikisini aynı koyulukta göremeyip ikinci çizginin tamamen silikleştiğini sölüyo...bundn dolayı çalışmaya günaşırı devam et:KK1::KK1:

Sekerim adetim 2 gun gecikti, bugun gebelik testi yaptim kafamda hayali 2. cizgi yaratmadigim surece negatif gorunuyor :44:
Ovulasyon testinin 7.gunundeyim ve hala test cizgisi daha koyu :KK53: oda ayri bir konu

Kafamdaki olasiliklar soyle:

1 olasilik: Bu ay ovulasyon testinde pozitifi 19-20. gunde yakalamistim benim icin baya gec normalde 15-17. gun arasi.. Eger hamilelik varsa daha yumurtladigim dunden beri 14 gun gecmedi, 12. gun filan. Eger hamileysem haftasonuna cikar testte.

2. 1 haftadir cok koyu cikar ovulasyon testleri kafami bulandirdi :KK37: belkide ilk seferde yumurtlayamadim bu aralar cok gec yumurtluycam

3. Stresten gelmiyor belkide yada adetim gelecegi icin ovulasyonda pozitifler cikiyor. Ahh cok kararsizim ama idrarde pozitif gormedende kan testi olmaya gitmiycem

Hayirlisi olsun insallah hamis olalim hepimiz yaa :KK49: bu stres cok baska, butun ay bitmeye calismalar hala devam ediyor off yoruldum beeeeee :KK23::KK1:

Canım sana kısa bikaç bişey söyliycem, yorumu da sana bırakıcam :)
LH (ovulasyonu gösteren hormon) , yumurtladığın günden yaklaşık 12 saat önce fazlaca artar ve yaklaşık 1 veya 2 gün daha böyle yüksek seyreder. Sonra hızla düşer.
HCG (gebelik hormonu) kimyasal olarak LH ile çok benzediğinden testlerde çapraz reaksiyon vererek yanlış pozitif sonuç verebilir.
Elindeki LH testi olduğuna göre..
ben daha da bişey demiyorum:KK1:

sevgili kasım ayı anne adayları bayramınız şimdiden kutlu olsun..mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle...sevgiler...

merhaba kızlarrr herkese şimdiden iyi bayramlar....bayram dönüşünde adet olmamam gerek:)ogün sizee güzel haberler vermem gerek....

test yaptım ama sonuç malesef olumsuz ama doktora gittiyimde doktorum sen son hafta yumurtluyorsun demişti,belkide doktorun dediyi gibi geç yumurtlamış olabilirim.biraz daha beklicem zaten olmazsa üzülmek yok ALLAH hayırlısını versin ...

merhaba kızlar..benim batım 27 ekim.3 gün var.dün test yaptım.hemen tek çizgi çıktı.:KK14: siliklik falan yok.üzgünüm.kasıma kaldım sanırım.henüz adet olmadığım için batımı bilmiyorum.ama muhtemelen 26 kasım falan olur.görüşürüzzz:KK3:

X