"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

vallaha ben de o durumu yaşıyorum ne olduğumu hala çözemedim yarın doktora gidecem bakalım ne diyecek

ayyyyy canım benım yaaaaaaaaa bu guzell hebrıı ögrenmene sebeb olmak bile güzellllllll :) dilerimmm saglıklıı bı hamıleıkkk gecırırsın saglıcakla alırsısn ebbegını kucagına sımdııı banada dua et olurmuuu:)

Sevgili Eğlenceli, tüm dualarım seninle umarım önümüzde ki ay senin ve diğer tüm bebek arzusu olan arkadaşların güzel haberlerini alırız... Ben inanıyorum ve bol bol hepiniz için dua ediyorum...... Bana verdiğiniz destek ve moral için çok teşekkür ediyorum.
Bu arada kızlar bir tavsiye kesinlikle adet günü ile birlikte 12. 13. günü beklemeyin, ben adet olduğum günle birlikte 10. gün yada 11. gün hamile kalmışım, o yüzden adet sonrası düzenli olarak eşinizle birlikte olun ...

Canımmm hyırLı olsun rabbım guzel hamılelık geçirtsin ve sag salım kucagına aldırsın inş.

allah ıyılık versın tatlım...arada ses verr sensiz olmuyorr
en guzelı ahh bende kafamdan cocuk düşüncesini çıkarabılsem bi...psikiyatristemı gıtsem napsamm

kızlarrr bata 1 hafta kaldııı ben de öylesine test yapayım dedim daha önceden vardı evde.....sonuç negatifff.....amaa moralim bozumaldı değil...uffff benn hamile değilim galibaaaama belki de adet gecikmesini bekleyince çıkar...keşke yapmasaydım.

canım acele etme ben regl günümde birinde gördüm diğerinde görmedim 2. çizgiyi 3.gün ancak 2sindede çıktı

canım acele etme ben regl günümde birinde gördüm diğerinde görmedim 2. çizgiyi 3.gün ancak 2sindede çıktı

haklısın canım ben acelecii sabırsız.....aslında biliyorum bu kadar erken çıkmayacağını ama iştee.....dayanamıyorummm son bir haftaaa.....

Çok erken test için daha. Benim adetime 4 gün kala negatifti. Adet günümde pozitifi gördüm.

güzelim erken gebelik testi için doğru bişey yapmamışsın yapmakla çünkü moralinide bozmuşsun ikinci bir yanlış olarak.

lütfen moralini bozma..inş tez zamanda gelir bebişin

Merhaba kızlar nasılsınız?
Midem bulanıyo,canım turşu istiyo benim
şaka şaka ama aslında midem de bulanıyo canım turşu da istiyo ama daha 2 gün oldu yumurtlayalı

inşallah meleğime bi kardeş gelir bu ay
hepimiz hayırlısıyla bu ay göbekleri dolduralım inşallah

bence sen hamilesin bak gör

bence deee sen hamilesin gibi geliyo bana canım
ahan da buraya yazıyorum yazdım bile

Çok erken test için daha. Benim adetime 4 gün kala negatifti. Adet günümde pozitifi gördüm.
saol canım aslında ben de biliyorum olsa bile bu kadar erken göremeyeceğimi ama kendimi tutamadımmm.....inşş sen de sorunsuz güzel bir hamilelik geçirip alırsın bebişini kucağına hamile kalmakla bitmiyor sıkıntı acaba bir sorunu olacak mı diye yiyip bitiriyor insan kendini..
güzelim erken gebelik testi için doğru bişey yapmamışsın yapmakla çünkü moralinide bozmuşsun ikinci bir yanlış olarak.

lütfen moralini bozma..inş tez zamanda gelir bebişin

:)ben de kızıyorum kendime....zaten yaparken negatif olacağını biliyordum üzülmem sandım ama üzüldim yine de....çok istiyorumm yaaa bildiğiniz gibi değil....gerçi beni sizden başka da kimse anlayamaz eşim bileee olsa olur olmasa da olur havalarında.....rabbim içimizdeki bu isteğe karşılık verir bebeklerimizi inş...

allah ıyılık versın tatlım...arada ses verr sensiz olmuyorr
en guzelı ahh bende kafamdan cocuk düşüncesini çıkarabılsem bi...psikiyatristemı gıtsem napsamm
bence biz kendimizi örgü nakış dikişe verelim ben akşamları atkı örmeyi düşünüyorum en kolay ve hızlısı o
zaten okula giderken sıkıntıdan o kadar çok atkı ördüm ki renk renk en az 20 tane vardır
evde koycak yer bulamıyorum beeee:84:

sivitim daha çoook erken canım sakın bunu testten sayma ve kafaya takma
ben 5 gün kala yapmıştım sonuç koskoca bi :111: negatiff
ama ben zaten öyle olacağını biliyodum çünkü adet geçmeden çoğu kadının çıkmıyo hatta kanda bile geç çıkanlar oluyo
4 gün kala hayali bi çizgi gördüm ve gittikçe koyulaştı.test yapma daha bekle şekerim
kırmızıyı görene kadar potansiyel hamilesin sen :124:

hmm doğru söylüyon balım yaff geçen sene bende battanıyeye başlamıştım böyle renk renk motif motif yapıyon bırleştiriyon...annemı kaybettıkten sonra elıme almamıştım hiç..iyi hatırlattın kış kapıda battanıyemı bıtıreyım bendee
becerıklı kız cnm gunduz işte akşa örgü nakışttaaa maaşallah sana kuzummm...bi tanede bana yap ben yer bulurummm :124:

ayy sağol yavrukuşum sabah akşam vee gece çalış çalış nereye kadar
yaparım tabisi de ama öle değişik motifler bekleme benden yeniliğe açık değilim
sen favori rengini söle bana hadi söle söle,hazır almicam kendim örücem
bu kış en geç öbür kış hazır ederim :124:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…