"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

merhaba kızlar... tebrik ederim hamile olma ihtimali olan arkadaşı.
Bakalım bu ay ben de ovulasyon kitlerini kullanmaya başlayacağım. Benim de adetim vu sefer 5 gün sürdü geçen ay 7 gündü. Bi de adet sonunda kahverengi bazen daha daha koyu renkte az miktarda akıntılar geldi bunlar olası kistlerin vücut tarafından atılmasından da oluyormuş. Sizde de oluyor mu? Bir de tsh guatr hormonlarınıza baktırın normal değerlerden faklıysa yüksek veya düşük o da gebe kalmanıza engel. Ben hergün bir tane hap kullanıyorum minik nodül var. Bugün de kan verdim bakalım ne halde diye. Bir de sigara içiyor musunuz. Gebe kalmayı düşünen arkadaşlar sigara da tabiki zararlı ama insan strese girinci ve üzülünce ister istemez içiyor. Ben de günde 3-4 bazen 2 tane içiyorum. Kendimi de bu yüzden suçlu hissediyorum. Hamile kalınca zaten tiksinip bırakırım 8. haftadan sonra bulantılar başlar nasıl olsa diyorum kendimi kandırıyorum sanırm.

merhaba kızlar... tebrik ederim hamile olma ihtimali olan arkadaşı.
Bakalım bu ay ben de ovulasyon kitlerini kullanmaya başlayacağım. Benim de adetim vu sefer 5 gün sürdü geçen ay 7 gündü. Bi de adet sonunda kahverengi bazen daha daha koyu renkte az miktarda akıntılar geldi bunlar olası kistlerin vücut tarafından atılmasından da oluyormuş. Sizde de oluyor mu? Bir de tsh guatr hormonlarınıza baktırın normal değerlerden faklıysa yüksek veya düşük o da gebe kalmanıza engel. Ben hergün bir tane hap kullanıyorum minik nodül var. Bugün de kan verdim bakalım ne halde diye. Bir de sigara içiyor musunuz. Gebe kalmayı düşünen arkadaşlar sigara da tabiki zararlı ama insan strese girinci ve üzülünce ister istemez içiyor. Ben de günde 3-4 bazen 2 tane içiyorum. Kendimi de bu yüzden suçlu hissediyorum. Hamile kalınca zaten tiksinip bırakırım 8. haftadan sonra bulantılar başlar nasıl olsa diyorum kendimi kandırıyorum sanırm.

bence mümkünse hemen bırak canım zağten az içiyomuşsun çünki sigaranın kokusu ve tadı özellikle hamileyken daha çok içiyo insan nikotin tadı bana hep demir gibi gelirdi canım daha çok isterdi arkadaşımın biride :)))) sigaranın külünü yerdi:))))))))) hamileyken miğde bulantısı 8. haftada değilde 5. haftada belirgin şekilde başlıyo genelde hep oyle canım tiroit çok gıcık bi hastalık canım geçmiş olsun inşallah değerlerin normale döner sende hemen hamile kalırsın

canım sen ovulasyonda ikinciye pozitif görüyosan değerlendirmeden test yap bende değerlendireyim dedim meğer hamileymişim

günaydın hanımlaaar, bugün yeni bir gün. ya bişey soracağım bn laboquik marka ovu. testini kullanıyorum. neden sabah ilk idrarla yapmayın diyorlar bir bilginiz var mı? bakalım ben bugün yarın koyu çizgiyi bekliyorum :KK14:
çünkü sabah idrarında hormonlar fazla oluyo canım o yüzden yanlışlık olabilir diye testen önce çok su içmene falan gerek yok yumurtlama olunca her şekilde gösteriyo zaten
Kızlar inanamıyorum net çift çizgi gördüm kan testi yaptırmaya gidiyorum...........
ayyy çok sevindim canım ya inşallah pozitif çıkar günlere falan aldanmıcan zaten doktora da inanma ben yumurtlama tarihimden bi2 hafta sonra yumurrtlamışım kanamam da adet değilmiş yumurtlama kanmasıymış doktor anlmadı

Süpersiniz walla aylarca sessiz bi izleyici olarak takip ettim sizi ama dayanamadım artık benide ekleyin pls bat:24/10 :)))
Canlarrr yeni ay yeni umutlarr ve tertemiz yeni bir sayfa açalım dedik minikkelebeğimin fikriydi nedense banada çok hooş geldi bu fikir :))

Rabbim en kısa zamanda Müjdeli haberler vermeyi burdan nasip etsin...RABBİMM sağlıklı gebelikler nasip etsin...

EKİM-KASIM olarak burdan devam edelimmm.....

Ağustos topiğindeki son listeyi ekliyorummmm...

Yeni bat tarihlerinizi söylerseniz değiştirebilirim ve Yeni gelenlerr sizlerde son adet tarihinizii söylersenizz ekleyebliriz...

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN....GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN...

ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
umaynur
14 EKİM
sevdee
10 ekim
gvn1907
15 ekim
elma kurdu
11 ekim
jobberfor
15 ekim
plstgc
1 ekim
naz1969
5 kasım
nevalee
7 ekim
minikkelebekk
4 kasım.

Rabbim müjdelii hayırlıı evlatlarr ve sağlıklıı gebelikler nasipp etsinn

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: AMİNNNNNN

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)) ay ben bugun cok enerjiğim tatil balsıyo ya ondan galibaa:))10 gun evde yatmakk super olucakkkk:)

merhaba arkadaşlar bat 7 kasım 4. denememiz olacak.Rabbim dileyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah.peki size birşey sorcağım ovulasyon döneminde günaşırı ilişki mi hergün ilişki mi farklı görüşler var hep.hergün ilişki ile gebe kalan arkadaşlarım var burda hep günaşırı yazıyo anlamadım bir türlü

merhaba arkadaşlar bat 7 kasım 4. denememiz olacak.Rabbim dileyen herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah.peki size birşey sorcağım ovulasyon döneminde günaşırı ilişki mi hergün ilişki mi farklı görüşler var hep.hergün ilişki ile gebe kalan arkadaşlarım var burda hep günaşırı yazıyo anlamadım bir türlü

canım o erkeğin siperm leriyle ve vücut sıcaklığıyla alakalı bi durum :))

nasıl yani vucut sıcaklığı benim mi eşimin mi?

canım eşinin vücut sıcaklığı nekadar düşük olursa daha çok siperm üretir malum sipermin üretildiği yer dışarda :))))))) aşırı sıcaktan rorumak için rabbim işte nasıl ince düşünüp yaratmış bizleri :))) benim eşim mesela çok sıcak bi adam kaynıyo resmen :))))) ben hep son baharda yada kışın hamile kalmışımdır doktor çok sıcak sudan kaçının diyor mesela hamile kalmayı planladığınız ay sizde sıcak suyla duş almayın çünki vucut kasları genleştiği için embriyo yerleşse bile geri düşüyo yada tutunamıyo tıpkı bende olduğu gibi bunuda far edemiyosunuz kadınlar erkeklere nazaran birazdaha sıcak olması gerekiyo ama çokta fazla değil umarım aydınlatmışımdır seni bazı doktorlar bundan bahsetmiyor lar neden bilmiyorum ama planlı gebelik isteyenler için çok önemli bir konu

eşinizin vucut sıcaklığı genelde 36.5 civarında ise canınız nezaman isterse ozaman beraber olun kızlar ama sıcaksa ona biraz zaman verin :))) üretim yapabilmesi için kendi sıcaklığınızı 36.5 ve 37 derecede tutmaya calışın yumurtanın ömrü 12 saat ten fazla oluyo ozaman doktorum öyle demişti kasım ayı inşallah hepimiz için eteşli gecer kızlar

eşinizin vucut sıcaklığı genelde 36.5 civarında ise canınız nezaman isterse ozaman beraber olun kızlar ama sıcaksa ona biraz zaman verin :))) üretim yapabilmesi için kendi sıcaklığınızı 36.5 ve 37 derecede tutmaya calışın yumurtanın ömrü 12 saat ten fazla oluyo ozaman doktorum öyle demişti kasım ayı inşallah hepimiz için eteşli gecer kızlar

evett çok mantıklı anladım çok teşekkür ederim eşim soğuğa yakın su ile duş alır o yönden şanslıyız ama ben sıcak su ile alırım bu alışkanlığı bırakmanın zamanı geldi anlaşılan :))

evett çok mantıklı anladım çok teşekkür ederim eşim soğuğa yakın su ile duş alır o yönden şanslıyız ama ben sıcak su ile alırım bu alışkanlığı bırakmanın zamanı geldi anlaşılan :))

bırak vücudun kendi sıcaklığında olsun hem sıcak suyla yıkanmanın daha bir sürü zararı var kırışırsınız kızlar :))) göğüsleriniz sarkar :))))) böyle şeyler yazıyorum kızmayın sakın eşim pazartesi gelicek çok sevinçliyim bugün bütün muzipliğim üstümde yine sonsuzum yada bu ay hayal kırıklığı yaşadım 2 gün gecikmeli canımın acısındanmı böyleyim bilmiyorum piskolojim bozulduuu :))))

X