"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

bence henüz yumurtlamamışsın canım. gitgide koyulaşan çizgi LH ın artmakta olduğunu gösteriyor. Muhtemel 1-2 güne kadar aynı koyulukta çıkacaktır

nagişş hadii cnmm müjdeli hbaerlerii verr :)))))
Kızlar inanamıyorum net çift çizgi gördüm kan testi yaptırmaya gidiyorum...........

Süpersiniz walla aylarca sessiz bi izleyici olarak takip ettim sizi ama dayanamadım artık benide ekleyin pls bat:24/10 :)))

kızlar kasıma kalanlardanım.bat 10 kasım

şu simgeyi yapmak istiyoruuuum artııııık

HOŞGELDİNİZZ kızlarrr dilerimm en kısa zamanda müjdeli haberler verirsiniz......

Kızlar inanamıyorum net çift çizgi gördüm kan testi yaptırmaya gidiyorum...........

süper birşey buuuu
ya bizde bekleyebilsek BATa kadar da şöyle net çift çizgiler görebilsek
Tebrik ederim canım, muhtemelen kan değerinde 100 ün üstünde çıkacaktır.

Uğurlu ekim-kasım topiğimizinn güncell listesii :)))

anne ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
keeperr

sevdee
cankız50
10 ekim
16 ekim
gvn1907
eğlenceli
deneyim-paylaş

15 ekim
15 kasım
23 ekim
elma kurdu
mucize ge.
nuysima
6 kasım
8 kasım
10 kasım
jobberfor
izel
Kevok
ilktos
11 kasımm
12 kasım
13 kasım
13 kasım
plstgc
asiselcan

2 kasım
11 kasım
naz1969
yxliz
5 kasım
5 kasım
sengelen
minikkelebekk
mrl3673
sonsuz
yağmursis

5 kasım
7 kasım
7 kasım
10 kasım

mrvb
cankız
21 ekim
16 ekim
yrn3
çiğdem25d
sedbor

23 ekim
25 ekim
24 ekim
missyaman
izmirantalya
16 ekim
16 ekim
zeynpe
zeynep0355
5 kasım
18 ekim
desperato205 kasım
helena8310 ekim
burchecan
yandew
13 ekim
19 ekim
brsn615 kasım
topraksk
zerbaş
4 kasım
4 kasım
perakedisi
15 ekim
nevalee3 kasım
Lipaka3 kasım
alya-taha
atlanta

4 kasım
10 kasım

melek2828
swetee
umut81
20 ekim
30 ekim
30 ekim
1907
vişnesu
tılsım 7888
11 kasım
9 kasım
sıcakşarap20 ekim
missyaman5 kasım
pepeninteyzesi
shummir
2 kasım
1 kasım
ekinci179
nisanbu
nagihan14

21 ekim
30 ekim
31 ekim

Uğurlu ekim-kasım topiğimizinn güncell listesii :)))) sengelenn ilk hamiişimizz...1907 İKİNCİİ HAMİŞİMİZZ

üçüncü hamişimizz KEEPERRRR....

Günü değişenler güncellermisiniz.....YOKSA GÜNLER GEÇTİKÇE SİLMEK ZORUNDA KALACAĞIM...

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip

nazcım benıde ekle barı bu uğurlu topik lıstesıne... umutluyum bu ay inşaallah ama daha adet olmadığım ıcın bısonrakını söleyemıcem

28 say bence sen canım....yani ben bazen 28 bazen 30 ben yine en geci 30 u diye düşünüyorum hep gecikmeyii ondan sonea sayıyorum
benim de leke başlayınca adet başlar ama ilk gebeliğimde aynı anlattığın gibi olmuştuu.....
haydii kan testi sonucun da pozitiff çıkacak inşşş....bekliyoruz güzel haberini...darısı başımıza...sağlıklı hamilelikler....gözün aydın..

benim eşş kaynar su ile yıkanıyo resmenn pufffffsaol verdiğin bilgi içinn....eşin geliyomuşş gözün aydın...hadiii kasım ayı mutlu haberlerin ayı olur inş.

hoşgeLdin vilmacım..det tarıhın ne zaman umarım bu ay hiç gelmezde bebiş geLir

cnm ben bu ay adet olamadım zaten hamıleyım sandım ama değilmişim. suan ade sokturucu ılac verdı adet olayım ondan sonra söylerım kasım ayında ne zaman olacağımı

cnm ben bu ay adet olamadım zaten hamıleyım sandım ama değilmişim. suan ade sokturucu ılac verdı adet olayım ondan sonra söylerım kasım ayında ne zaman olacağımı

ne kadar gecikmişti kiii...söktürmeseydin kendisi gelseydiii....

cnımm yaa senı ağustos topiğinden hatırlıyorum ozamanda adetın böyle geç gelmişti..doktora gittin mi neden oluyor acabaa ?

nazcım benıde ekle barı bu uğurlu topik lıstesıne... umutluyum bu ay inşaallah ama daha adet olmadığım ıcın bısonrakını söleyemıcem

oooooo topiğimizdee kimlerii görüyoruz :)) şereflendirdin şekerim topiğimizii :)))

yeni batıı beklyrm sabrsszlklaa :)) ikiz gelcek yaa :=))

ne kadar gecikmişti kiii...söktürmeseydin kendisi gelseydiii....
cnm 36. gunum oldu gelmeyınce gıttm. bu gun 38. gunum hala gelmedı ıkı gundur ıleç ıcıyorum. bu ay kıst olustuğu ıcın sanırm gecıktı. gercı bazı varsayımlara gore rahım kendını gebelığe hazırlıyomuş ve ben buna ınanmayı tercıh edıyom
cnımm yaa senı ağustos topiğinden hatırlıyorum ozamanda adetın böyle geç gelmişti..doktora gittin mi neden oluyor acabaa ?

evet cnm ordaydım ama benım en fazla 3 gun gecıktı adetım oda bıkereye mahsus oldu. normalde 27-28. gun mutlaka gelırdi. ama mevsım gecıslerınde de öyle bır durum yasadığım ıcın sorun olmuyodu. ama bu sefer 2 haftaya yakın gecıktı. bu omru hayatımda ılk kez basıma gelıyo:18::18::18: doktorum bu ay adetten sonra gel asılama hakkında goruselım dedı. cok heycanlıyım ınşallah ılk denemede tutatcak.. en azından buna ınanmayı ıstıyorum

oooooo topiğimizdee kimlerii görüyoruz :)) şereflendirdin şekerim topiğimizii :)))

yeni batıı beklyrm sabrsszlklaa :)) ikiz gelcek yaa :=))

nazım benım kader arkadasım allahın ıznıyle gelcek bu ay ıkızler.. bak bı aldığın hedıyeden bıtane daha al yeğen arası ayrım olmasın bu arada kızlar evrenden torpılım var adında bı kıtap var mutlak alın okuyun derım.. negatıf test sonucunu gorunce moral bozukluğuyla kıtapcıya gıttım. ben cok okuyan bırıyımdır ayıptır sölemesı.. sonra gozume o kıtap ılıştı.. okuduğumdan berı baska bakıyorum hayata moralım duzeldı.. bebeğim yolda elı kulağında bugun yarın gelecek ınanıyorum

Canımm ben orda 9-10 gün fLn geciktigini stresten dolayı hatırlıyorum belkıde başkasıyla karıştırıyorum
hmm herzaman oLmuyorsa sorun yok ozaman...
Canımm yaa bende aşılama yaptırmayı düşünüyorum senın ne kadar zamandır olmuyordu ve bı sorununmu vardı aşılama olucaksın ?

yok cnm benım hıç o kadar uzun sure gecıkmedı.. baskasıyla karıstırdın sanırım:26::26::26: valla esasen bende yada esımde cok buyuk problemler yok. bende hormon sorunu vardı troid ve prolaktın onlarda ılaçla tedavı edıldı cok sukur.. prolaktınımın ıkı ayda bır kontrol ettırıyorum emın olmak ıcın. yumurtlama sorunumda yoktu ama doktor yumurta sayımı arttırmak ıcın klomen ve bır ayda bır defalık ığne vermıştı. esımın sperm durumuda gebe kalmama engel değil. ama ben cok ıstedığım ıcın doktor asılamayı denemeye karar verdı. ben bır senedır ıstıyorum bu arada. senın hıkayen neydı

bizde 1 senedir deniyoruz oLmuyor..bende de prolaktın yuksektı ılaçla duzeldi..daha sonra rahım filmi çektirdim ve sol tüpüm tıkalı çıktı..normal ınsanlara göre sansım %50 daha düşük yani...banada klomen verdı geçen ay kullandım işe yaramadı ıkı yumurtam oldu ıstenılen buyuklukte ama bırı çatladı dıgerı çatlamadı kist oldu..bu ay kist nedenıyle ilaç kullanamadık..banada 6 ay deneyelım klomenı sonra aşılama demişti..bilmiyorum 6 ay beklemesem mı dıyorm..onda da şansım çok fazla deıl..bakalım allah buyuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…