"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

canım 4gun klaaa cok sılık bı cızgının olması normall benceeee adetın gunun yaklastıkca koyulasacakkkk yınede sen bılrısın amaa bence sen hamılesınnnnnnn :)

tammdır canım anladımmmm uyguluycam bırebır dedıklerınııı önerdıgın bı marka varmı pekii sen hanıgısını kullanıyosunnn:) çok soru sordum bılıyorum ama ılk def akullanıcammm

laboguick diye bir marka ben cok memnunum o gebelik testleri bile adete 5 gün kala gösteriyor ınternetten sıparıs verıyorum ben benım aldıgım kısı bana ozellıkle 1 ay onceden uretılmıs urunlerı gonderıyor dıger kullananlar hıc begenmıyor yanlı dıyor ama son kullanma tarıhıne yakın hepsı oyle gosterıyor o yuzden yenı uretılmıs urun ve kesın sonuccccc tavsıye ederım bu ayda hamıle kalırsam bunu ona borcluyum tabiki takdır ALLAHINDIR.

önemli değil istedigin soruyu sorabılırsın bu konuda doktorumu bıle gectım 2 kez gebelık gecırdım bırını aldırmak zorunda kaldım bırıde karnım oldu meleklerım 3 ay once konuda ustayımmm ayıptır solemesi

canım 4gun klaaa cok sılık bı cızgının olması normall benceeee adetın gunun yaklastıkca koyulasacakkkk yınede sen bılrısın amaa bence sen hamılesınnnnnnn :)

Ahh gulum agzindan bal damliyor keske hepimiz hamile olsak
Dusuk yaptigim hamileligimde daha 1 hafta onceden goguslerim acaip agriyordu simdi yok onun icin pek umitlenmek istemiyorum..
Bide kahverengi lekelenmeyle birlikte seffaf akinti oldu 2 gun once ilk basta belki yerlesme filan dedim ama seffaf akinti ayni yumurtlama zamanindaki gibi oldugu icin simdide bu pozitifi gorunce ben calismalara devam ediyim diyorum. Bu ay bu pozitifi gereginden fazla gordum ovulasyon testinde. son pozitiften beri 9-10 gun gecti anlamadim ben bu isi delircemmm

canım ben bir yıllık evliyim evlenmeden 2 yıl öncesine kadar düzensizdi adetlerim ama çok şükür şimdi öyle bi sorun yok yani mutlaka adet oluyorum ama sanırım yumurtlamam düzensiz anlayamadım yani bakalım kısmet artık allahtan ümit kesilmez pek çok pko hastalarının hamile kalıp bebeklerini kucaklarını aldıklarını biliyorum :)

kötüde olsa tecrübeler ustalastıryoo maleseff. saol cnımm bende netten verıyım en ıysı sıparısııııııı sen hanı sıteden alıyosunn lin flann verebılrısen sevınırım aslındaaaa

tabıkı sen kendını dha ıyı bılrısın sonuctaaaaaaaa ama ınss ben haklı cıkarımmmmmmmmmmmm:))

rabbim istesın yeterki...

Günaydın Kızlar!!!!

Oooooooo baya baya kaynatmışsınız bakıyorum. Benim dün kırmızılar geldi. çok sevindim. Stresliyim diye yine gecikecek sandım. 30 günde oldu bu sefer. Bu ay tutturamassam ben de ovulasyon testini denemek istiyorum gelecek sefer. Bakalım hayırlısı... Bat 15 Kasım. Gelmez İnşallah. Hadi bakalım beni de ekleyin listeye.

Bu arada yok mu hamiş olan? hadi hadi gelsin şu tatlı bebekler artık. Güzel haberler duyup mutlu olalım. Stresli bir dönem geçiriyorum. Mutlu güzel haberler duymaya ihtiyacım var.

canım hiçç riske atıp zamn kaybetme bende sneın gıbı ertledım heppp ama bence al bu ay ovulasyon testınııı :)hızlandıralım ama dımıııı bebişlerimizn gelme zamanınıı:)

canım hiçç riske atıp zamn kaybetme bende sneın gıbı ertledım heppp ama bence al bu ay ovulasyon testınııı :)hızlandıralım ama dımıııı bebişlerimizn gelme zamanınıı:)

kızlarrrrr 66. syafayıı goremıyorum bennnn yaaaa bısey olduuuu benımmmm syfalarımaaaa:)

Hadi bakalim sekerim gorucezz
Sen ne durumdasin canim yumurtlama gunun geldimi ovulasyondaki pozitifi yakaladin mi?

düzeldi galibaaaa artık goruyorumm:) canımmm ben reglın 3. gunundeyım normalde bugunduu bat ama 3gun erken oldum bu ayyy normalde 1gun faln oynardı ama stresten galıba bu ay 3gun erken oldummm belkıyoru canımmm yumurtla gunlerımı ınss ıyı degrlendırebılrım bu ayy malum bayrama dnek gelıcekk mısafır flann olur mutlka amaaa her fırsatı degrlendırmemız lazımm

günaydın hanımlaaar, bugün yeni bir gün. ya bişey soracağım bn laboquik marka ovu. testini kullanıyorum. neden sabah ilk idrarla yapmayın diyorlar bir bilginiz var mı? bakalım ben bugün yarın koyu çizgiyi bekliyorum

Misafire kapiyi acmazsin haha yumurtulari bekletmek olmaz
Hayirlisiyla insallah degerlendirirsin/degerlendiririz canimmm

Az önce eşimle telefonda görüştüm Eğer bu ay hamile değilsem Kasım ayı benim için çok riskli bir ay olacak ... Eşim 6 Kasımda iş seyahatine çıkıyor ve 16 Kasımda dönüyor .........Bu durumda en iyi günler de burada olamayacak offfffffffffffffffffffffffffffffff sinir oldum

inşşş hiç gerek kalmaz cnımmm bu ayy gelmıstır belkıde bbeişinnnn:)

Insallah bu ay tutmustur canim Allahin izniyle, bat ne zamndi senin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…