"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

ben zaten hayırlsıı ne zmansa öle olsun dıe dua edıyorum canımmm hayrılsııı tabıkı herzamnn gec olsun güç olmasınnn acelemiz yok bizimmm tabıkı hemncecık olsa cok sveınırz ama dedıgım gıbı önce hayırlısıı
kızlar ben bu ay soğan kürü yapıcamm çok faydalıymışşş :)

evet canım ben de yaşadıklarımdan sonra en önemli şey sağlık diye düşünüyorum
sağlıklı bi hamilelik olsun,sağlıklı bebeklerimiz olsun en başta önemli olan o
inşallah çok da beklemeyelim tabi

Günaydın arkadaşlar, yeni bir gün daha başladı... kırmızılar hala gelmedi ama umutlanmamaya çalışıyorum...
Eğer 24 Eylüle kadar gelmezse test yaptıracağım.
Enterasan olan dün gece rüyamda doktorumu aradım hala adet olmadığımı ve sıkıntılarımı anlattım bana oğlunun adını ne koyacaksın diye sordu :) oğlan olacağını nerden biliyorsunuz dedim burdan gözüküyor dedi :)
Eğer bu ayda kırmızılar gelirse bende önce incir ve havuç kürü denemeyi düşünüyorum, bu arada artık şirkette adaçayı içiyorum akşamlarıda 1-2 adet karanfil yutuyorum sanırım bunlar doğurganlık şansını arttırıyormuş ...
Baktık bir işe yaramıyor soğan kürünüde deneriz...:) İlaç kullanmadan bu tip bitkisel kürleri denemek istiyorum...

canım oğlan çocuğu iyi derler rüyada :KK1: hadi hayırlısı

bu ara surekli kotu ruyalar gordum... gebe kalamayacagimi cok inanmiştim ruyalardan sonra ve yine olmadim :KK43: adet başladi bugun.... şu kürlerden hic denemedim, onlarami başvursam artik bilemiyorum... inşalla kasim anneleri oluruz biz de...

slm kızlar nasılsınız doktordan geldim şimdi kesemizi gördük ama daha bebişi göremedik 2 hafta sonra dedi benim bu ay karışıklık oldugu için haftasını da hesaplamadı bebeği görünce hesaplarız dedi
Canim benim ya ins bizde yasariz o gunleri ne guzel :) canim yaa ben dun ogleden sonra ovulasyon testi yaptim iki cizgide koyu cikti bu sabah yaptim busefer diger cizgidende koyu cikti simdi yumurtluyomuyum cok sevindim 2 cizgi gorunce :)) bide yumurtlama bittince cizgi silinmeyemi baslicak?? Dunu degerlendirdik bugunude degerlendirelimmi yoksa bi gun arami vermek gerekir? Cok soru sordum canim ama kusura.bakmiyosun dimi.
inş. canım valla ben o koyu çizgiyi görünce ertesi gün daha koyu oldu ondan sonraki gün normal koyulukta oldu yani ben 3 günü değerlendirdim ara vermeden sende öle yap istersen daha koyu oldugundan bide sonraki gün önemli tabi 2 gün sonra koyuluk azalmaya başlar
Sengelencim hadi gözün aydın :KK49:
çok çabuk büyücek annesi 2 hafta sonra kendisi,bikaç hafta sonra da pıtpıtları gelir :KK1:
8 ay sonra da kendi gelir :KK16:
amin canım inşalllah ama gerildim doktor 31 ekim gel kalp atışalarına bakarız dedi sanırım 7 haftalık falan olucak o zamn korkmaya başladım bi duysaydık pıtpıtları rahatlıcam

bu ara surekli kotu ruyalar gordum... gebe kalamayacagimi cok inanmiştim ruyalardan sonra ve yine olmadim :KK43: adet başladi bugun.... şu kürlerden hic denemedim, onlarami başvursam artik bilemiyorum... inşalla kasim anneleri oluruz biz de...

canım benimde 2 gün gecikmeyle dün kırmızı kartı gördüm bugün bal tarçın ve çörek otuna başlıycam üstüne birde ovulasyon mikroskopu almayı düşünüyorum çünkü bir tavuk kadar olamadığımı zannediyorum :))) o hergün 1 tane yumurtlarken ben sanırım ayda 1 tane bile yapamıyorum

inş. canım valla ben o koyu çizgiyi görünce ertesi gün daha koyu oldu ondan sonraki gün normal koyulukta oldu yani ben 3 günü değerlendirdim ara vermeden sende öle yap istersen daha koyu oldugundan bide sonraki gün önemli tabi 2 gün sonra koyuluk azalmaya başlar

amin canım inşalllah ama gerildim doktor 31 ekim gel kalp atışalarına bakarız dedi sanırım 7 haftalık falan olucak o zamn korkmaya başladım bi duysaydık pıtpıtları rahatlıcam

Cok saol canim. Dunude degerlendirdik ozaman bugunude degerlendirelim :) cunku cizgi hala koyu ama dunki gibi c cizgisinden koyu deil biraz daha acildi .. İns olur bu ay yaaa bide goguslerim simdiden agirmaya basladi normalde 1 hafta once baslar daha adetime 13 gun var senin oyle olmusmuydu??

kızlar yaaa...test kullanmıyorum ama ovulasyon günlerim bitti galibaa adetime 11 gün kaldıı...o günleri iyi değerlendirdik ve o günden sonra hala yumurtalıklarımdakii ağrım devam ediyor yaniii çok çok hafif ama neden böylee olduu...umutlanmak istemiyorum...ilişkiden sonraki gün başladı...bu kadar çabuk hamileleik belirtisi başlamaz kiii...başka bir sorun yoktur umarımm.....bugüün bayram stresii başladııı...eşimin ailesine gidecez benimkine gidemeyeceğiz....offff düşündükçe içim sıkılıyoorrr....

kızlar yaaa...test kullanmıyorum ama ovulasyon günlerim bitti galibaa adetime 11 gün kaldıı...o günleri iyi değerlendirdik ve o günden sonra hala yumurtalıklarımdakii ağrım devam ediyor yaniii çok çok hafif ama neden böylee olduu...umutlanmak istemiyorum...ilişkiden sonraki gün başladı...bu kadar çabuk hamileleik belirtisi başlamaz kiii...başka bir sorun yoktur umarımm.....bugüün bayram stresii başladııı...eşimin ailesine gidecez benimkine gidemeyeceğiz....offff düşündükçe içim sıkılıyoorrr....

aaaaa kız sen burdamısın :))) ben senin ekim ayı çıkmadan müjdeni vercen diye düşünüyorum. kuşum hem sıkılma arada bir böyle gıcık durumlar olabiliyo :))) şimdi senin rahat olman lazım boşver şimdi eşinin ailesini :))) ya valla bak bu iş sıkıntıya gelince olmuyomuş

Cok saol canim. Dunude degerlendirdik ozaman bugunude degerlendirelim :) cunku cizgi hala koyu ama dunki gibi c cizgisinden koyu deil biraz daha acildi .. İns olur bu ay yaaa bide goguslerim simdiden agirmaya basladi normalde 1 hafta once baslar daha adetime 13 gun var senin oyle olmusmuydu??
benim gögüs uçlarım acıdı ama yumurtlamadan dolayı sonra geçti hamile kaldıgımda da hiç gögüsüm de ne agrı ne şişme hiç bişey yoktu ki normalde acayip şişer

Düşükten sonra 2 ay korunma yeter diye düşünmeye başladım. Rabbim gebelik duygusunu tattırınca gebe kalmayı hemen korunmadan istedim.

Kasım ayında Rabbim inşallah isteyen herkese sağlıklı gebelik nasip eder ve kucağımıza sağlıklı uzun ömürlü bebeğimizi almayı nasip eder.

Merhaba arkadaşlar... Ben de ortalama 27 güne bir adet oluyorum özellikle yumurtlama günü ve sonraki günlerde çalışma yapıyoruz :) Ama 3 aydır gelen giden yok. O yüzden yumurtlama gününü tam taspit etmek için ovulasyon kiti aldım netten dün elime geçti. Sanırım 11. günden sonra teste başlıyormuşum. Testi yapan arkadaşlar nasıl yapıyorsunuz kaç saat önceden yemeyi içmeyi kesiyorsunuz. Su içilebilir değil mi? Isı takibini de denedim ben ama yataktan kalkmadan önce koltukaltından ölçtüm bi işe yaramadı dil altı ölçmek gerekiyormuş. Bi de bazen yorgansız uyanıyor insan üşüyerek bazen sıcaktan bunalmış vs... vücut sıcaklığını sabah yataktan kalkmadan ölçmek saçma bence....

cnm ovulasyon testini sabah 11 öğledn sonra 2, 3 ,4 ,6 saatleri hangisi uygunsa o zamn yap ve hergün aynı saatte yap...ben mesela geçen ay saat 4 gibi öğledn sonra yaptım.. 4 saat öncedn su içme ve tuvalete gitme...

bende bugün başladım test yapmaya...saat 3 de yapıyorm öğledn sonra...

bide arkadaşlar ikinci çizgisi koyu gördükten sonra 24 ve 36 saat sonra yumurtlama oluyo ve o yumurta da bi gün yaşıyor...yani çizgi silikleşmeye başladığı günü de değerlendirelim...silikleşmeye başladığı günde önemli..

bu gün başladım inş bu ay tutar bekletmez beni bebişim..herkesin en kısa zamanda bebişi gelir inş...

Nazzcım Batım 10 Kasım.
Listeye eklermisin beni de
Geçen yıl 10 Kasım benim için kabus gibi bir gündü, İnşallah bu yıl çokk mutlu bir gün olur benim içinn. Aminn

aaaaa kız sen burdamısın :))) ben senin ekim ayı çıkmadan müjdeni vercen diye düşünüyorum. kuşum hem sıkılma arada bir böyle gıcık durumlar olabiliyo :))) şimdi senin rahat olman lazım boşver şimdi eşinin ailesini :))) ya valla bak bu iş sıkıntıya gelince olmuyomuş

evet tatlım ekim-kasımm birlikte takılıyorum ben malum ekim sonu kasım başııı:)evet yaaa stresss en büyük düşmanı sağlıklı gebeliğin....boş verdim ben dee...bayram değil de birkaç günn görev misali yapıp gelcezzz inşş ...kasımda hamilee olalım inşşşş....hep mutlu olalım inş...eşimizz bizz ve bir de tatlı şirinnn mis kokulu bebğimiz....

Düşükten sonra 2 ay korunma yeter diye düşünmeye başladım. Rabbim gebelik duygusunu tattırınca gebe kalmayı hemen korunmadan istedim.

Kasım ayında Rabbim inşallah isteyen herkese sağlıklı gebelik nasip eder ve kucağımıza sağlıklı uzun ömürlü bebeğimizi almayı nasip eder.

ben de kürtaj olmuştum ilk gebeliğimdii...doktor 3 ayy dedi ama iki ay sonra çalışmaya başladık bixzzz...seni anlıyorum beklemek çok zor geliyor bir an önce yeniden o güzel duyguyu yaşamak istiyor insan...kaybettiği hayallerinin gerçekleşebileceğine bir an önce inanmak istiyor...inş bu kez çok beklemeden hamile kalırız ve sağlıklı bebeklerimizi kucaklarımıza alırız.

evet tatlım ekim-kasımm birlikte takılıyorum ben malum ekim sonu kasım başııı:)evet yaaa stresss en büyük düşmanı sağlıklı gebeliğin....boş verdim ben dee...bayram değil de birkaç günn görev misali yapıp gelcezzz inşş ...kasımda hamilee olalım inşşşş....hep mutlu olalım inş...eşimizz bizz ve bir de tatlı şirinnn mis kokulu bebğimiz....

inşallah canım ya benim sana bi sorum olcak ben normalde 26 günde bir regli oluyorum bu ay malum 28. gün oldum geriye dönük takvimime baktım 6 ay önce yine böyle 28. gün olmuşum sonrasında 26 şimdi bat günümü ben yine 26 diyerek sayıyorum doğrumu yapıyorum diyerinde öyle olmuş çünki

benim gögüs uçlarım acıdı ama yumurtlamadan dolayı sonra geçti hamile kaldıgımda da hiç gögüsüm de ne agrı ne şişme hiç bişey yoktu ki normalde acayip şişer

Benimde yumurtlamadan dolayi agriyo herhalde neyse bekleyip gorcez artik canm ins. Bu ay bos bekleyiş olmaz :KK43:

Gerilme tatlım senin en gevşek olman gereken vakit bu vakit.
Sağlıkla bu günleri geçirip bebeğine kavuşçan inşallah hiç merak etme.
Her saniyenin tadını çıkar ve kötü hiçbişey düşünme :103:
canım belki üşüttün korkma.sabretcez başka yolu yok maalesef beklicez sonucu görmek için :KK31:
çiğdem hoşgeldin doktorun 2 ay bekle mi dedi canım?Valla bu kısmet işi beklemezsin olur beklersin yine düşer annemden biliyorum düşükleri arasında 2 sene vardı ama düşüyodu.adet olmadan hamile kalıp doğuran çoook.
inşallah kasım ayında göbişin tekrar dolar:KK49:
valla baklaım benımden aklımdan gecıo gıtmak ama inş gidicemmm :KK17:
ben de düşük zamanı hep acillere gittiğim için hastanede bi gördüğüm doktoru bidaha görmüyodum :KK52:
bütün hastaneye gösterdim yani.hatta k.validem bile dalga geçti herkeşler gördü diye :KK1:
ben bile bu utangaçlıkla gittiysem herkes gider canım ihmal etme :94:

minikkelebek hayirlisi bakalim dersime bu ay cok iyi calismistim halbuki, sogan kuru geceli gunduzlu ice ice herkesi sogan gibi gormeye baslamistim :) apartmanda sogan kokusu gelince artik icim bulaniyor sanki onlarda mi sogan kuru yapiyolar diye geciriyom icimden, bidaki aya da zor gibi, bayramdan sonra 4-5 gun istanbulda olacagiz bu kadar detayli calismam imkansiz o zaman. Gerci doktorlar kendinizi kasmayin diyolar, caniniz ne zaman isterse oyle birlikte olun yoksa zaten o stressle cocuk tutmazmis
alemsin kız :111: ben de sürekli rüyalarımda test ultrason hcg göbek bebek görmeye başladım oynatıyorum sanırım :111:
cankız denk geleceği vakit hiç belli olmaz ki herşey 1 kereye bakıyo işte :KK9:
adet sonrası 1 kere ilişkiyle hamile kalanlar bile varmış baksana yaa.Allah yazmış olsun yeter ki :KK16:
inşallah da öyle olur
Merhaba Kizlar
Adetime daha 6 gun filan var, bugun seffaf/kahverengimsi akintim oldu ama sadece sildigimde
Kafam karisti acaba eski kan filanmi kaldi, cunku yumurtlama zamani olan akinti gibiydi ama kahverengi iykkk :KK17:
Hayirlisi olsun insallah hepimiz icin bebislerimiz bekletmesin bizleri insallahh
:emir_bebek:

oyyy oyyy :124: bebecik kendine yatak yapıyo olmasın canım senin böle ara kanaman olur muydu?

anne ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
umaynur14 EKİM
sevdee
cankız50
10 ekim
16 ekim
gvn1907
eğlenceli
deneyim-paylaş

15 ekim
15 kasım
23 ekim
elma kurdu
mucize ge.
nuysima
6 kasım
8 kasım
10 kasım
jobberfor
izel
Kevok
ilktos
11 kasımm
12 kasım
13 kasım
13 kasım
plstgc
asiselcan

2 kasım
11 kasım
naz1969
yxliz
5 kasım
5 kasım
sengelen:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar:
minikkelebekk
mrl3673
5 kasım
7 kasım
mrvb
cankız
21 ekim
16 ekim
yrn323 ekim
missyaman
izmirantalya
16 ekim
16 ekim
zeynpe
zeynep0355
5 kasım
18 ekim
desperato205 kasım
helena8310 ekim
burchecan
yandew
13 ekim
19 ekim
brsn615 kasım
topraksk
zerbaş
4 kasım
4 kasım
perakedisi
15 ekim
nevalee3 kasım
Lipaka3 kasım
alya-taha
atlanta

4 kasım
10 kasım

melek2828
swetee
umut81
20 ekim
30 ekim
30 ekim
1907:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar:
vişnesu
tılsım 7888
11 kasım
9 kasım
sıcakşarap20 ekim
missyaman5 kasım
pepeninteyzesi
shummir
2 kasım
1 kasım
ekinci179
nisanbu
21 ekim
30 ekim

Uğurlu ekim-kasım topiğimizinn güncell listesii :)))) sengelenn ilk hamiişimizz...1907 İKİNCİİ HAMİŞİMİZZ

Günü değişenler güncellermisiniz.....YOKSA GÜNLER GEÇTİKÇE SİLMEK ZORUNDA KALACAĞIM...

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn :nazar::nazar::nazar::nazar: Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip

Kızlaaaaar test sonuçlarını bekliyozzzz :124:
Günü geçen hatunlar ses verin hadi :126:

X