"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Aslında geçti benim normalde 26 ile 28 günde bir oluyorum 26 güne göre 3 gün 28 güne göre 1 gün geciktim ama ne biliyim umutlanmak istemiyorum doktor 14. gün yumurta göremedi yumurtlamamışsın bu ay dedi ... yumurtlamadan nasıl hamile kalmış olabilirim ki of ya

nıe test yapmıosunkıı cnaım yaaa kendı bosu bosuna strese sokuyosunnnnn hamılseysen sevınırzz ne guzel degılsendeeeee bakk onumuzdekı aylarr varrrrr sabırla olucak elbet bence testını yappp kurtar kendını bu sıkıntıdan

Bazi doktorlar sirf konusmak icin konusuyor canim
Ya daha once yumurtladiysan nasil bu kadar emin oluyor. Hayirlisi insallah cok stres yapma

Ne biliyim aslında saçma test yapmamam ama işte negatif görmeye hazır değilim sanırım :) neyse dur fena gaza geldim ..... gidip alıp geleyim bir test ....... anya konya çıksın meydana

En iyisi test yap canim kurtul suphelerinden bence

ben bu ay kullandım ovulasyon testini ve seninkiyle ay sonuç hiç bir zamanda o çizgi koyulaşmadı tekrar açılarak ilerledi ne anlama geliyor bilmiyırum kimsede bilmiyor

Ne biliyim aslında saçma test yapmamam ama işte negatif görmeye hazır değilim sanırım :) neyse dur fena gaza geldim ..... gidip alıp geleyim bir test ....... anya konya çıksın meydana

Ayyy heyecanlandimmm simdii yapinca hemen haber ver pozitif yada negatif hayirlisi olsun ama insallah hamile olursun

ay bugün sattan sonraki 15. günüm. acayip akıntım var ama ovu. testinde koyu çizgiyi yakalayamadı gitti. yoksa o akıntı iltihap falanmı yaa ben nasıl ayırtedeceğim yoksa üşüttümmü. yok yok kesin ben delirdim bu hamişlik meselesi yüzünden

ben bu ay kullandım ovulasyon testini ve seninkiyle ay sonuç hiç bir zamanda o çizgi koyulaşmadı tekrar açılarak ilerledi ne anlama geliyor bilmiyırum kimsede bilmiyor

valla canım bugün 15. gün bende koyulaşmasını bekliyorum sanırım çizgiler hep aynı siliklikte. acaba 2 saat su içmiyorum o mu yeterli gelmiyor. bazıları saat diyor ya. dün de sabah ilk idrarla denedim onda daha koyuydu ama öyle yapmayın diyorlar ya

Ovulasyon testi kullananlar genelde hamileliğini bundan öğreniyorlar canım SENGELEN arkadaşımızda bu şekilde olmuştu oku istersen, adetine az kala yine koyu çıkıyosa bu hamileliğe işaret oluyor inşallah seninde öyledir :))) Birde gebelik testi yap bence

bencede canım yaaaaaa bosu bousna stres yapma atmm ınsan uzluyo ama umdumunu kaybetmek yokkkk olucak ıns bu ay dgeılse obur ay olmazsa obur ay rabbım verıcek hayırlı zamndaaa

yakında tek tek sıyırcazzz kendımızı dınlmekten once yumurtlama belırtılerı sonra hamılelık belırtılerını anlycaz dıeeeeee neler nelr cıkartıyoruzzzzz vall az kaldııı delırmemizeee:) her gun kkdan bısy ogrenıyorum esıme anlatıyorum gıdınce bole yapınca dha ıı oluyomus dıeee artık ben anltmadan o suryo bugun ne ogrendın söle baklaım diee

bende senin gibi çizgi koyulaşmayınca sabah ilk idrarla yaptım ve düzenimi bu şekilde değiştirdim bütün testleri bu şekilde yaptım ama sonuç umarım seninki ilerki günlerde koyulaşır canım ama benim hiç koyulaşmadı. Yalnız ben adet düzenime göre 12. gün yapmmaya başlamıştım, bu ay tutmadı muhtemelen adet sancılarım var. Önümüzdeki ay sekizinci günden itibaren yapmaya başlayacağım bakalım hayırlsı :)))

Bazi doktorlar sirf konusmak icin konusuyor canim
Ya daha once yumurtladiysan nasil bu kadar emin oluyor. Hayirlisi insallah cok stres yapma

canım vllaha ben de bu ay gittiğimde yumurta yok dedi ama nerden bilsinki eğer öncesinde olmuş ve bitmiişse ya da ne ilim belki onan sonra oldu yumurta çünkü ben pko luyum düzensiz yumurtluyorum belki de hamileyimdir:))))))))

Kızlar inanamıyorum net çift çizgi gördüm kan testi yaptırmaya gidiyorum...........

Kızlar inanamıyorum net çift çizgi gördüm kan testi yaptırmaya gidiyorum...........

ayy cnaım cok sveındım bak bıde bvosu bosuna test yapmıodunnnn hayırlı olsun tebrık ederım cnımmmmmmm saglıklı bı bebek ve sgalıklı bı hamılelık olur ınssssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…