"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

mide bulantısı iyiye işaret....ne zamandı senin bat...inş hamilesindir yeniden yap bakalım testi....senden de mutlu haber alacak gibiyizzz

Piskolojikmi diyorum ama mide bulantisi hos bi duygu degilki zorlada midem bulansin istemem, havalardan mi diyorum o olabilir belki, bi de sogan kuru uyguladigim icin nedense icimden tutmus gibi gelyo ne kadar inandiysam bu sogana. Etrafimdaki insanlar sogan kuruyle hamile kaldilar galiba guvenim bu yuzden cok tabi Allah bilir o istemezse hic bisey olmaz. 3gunu de gecirseydik hayirlisiyla insallah.

canm bende bu ay ovulasyon testi kullanmak istiyorum
gg. dan sipariş vericem bakalım hayırlısı olsun

cnm hadi hayırlısı inş..bu ay inşşşşşşşşş yüce yaradan bizede güleck..

bende cnm gg aldım laboq... markası...bazıları iyi diyo bazıları kötü..

ben geçen ay kullandım ilk defa ve çok iyi değerlendiremedm günlerimi test gösterdi halbuki..

ben memnun kaldım bu ay hayırlısı..

salıdn itibaren kullanmaya başlayacm cnm ben...

sende bir an önce sipariş ver

hoşgeldinn ttabiikii eklrimm cnmmm[/QUOTE]

hoşbulduk cnm..saolasın..

bu ay hayırlı olur herkese inş..

ekim ayı da uğur getirir inş bekleyenlere...

Bende bu ay ovulasyon testi aldim g.g dan hergun yapmak gerekiyomu bunu kizlar bide benim adetim yeni bitti 12. Gunu bekliyimmi sizce yoksa hemen basliyimmi. Kasik agrilarim basladi bile.

bende güvenemiyodum canım o markaya ama hem ovulasyonundan hem gebelik testlerinden memnun kaldım
olabilir canım çogu kişi mide bulantısıyla anlıyo batına kaç gün var
Bat. 1 kasim ins. Bu ay bize ugurlu gelir hadi hayrlisi bakalim..
hoş geldin arkadaşım inşallah bu ay hayırlı haber vericeksin

Bende bu ay ovulasyon testi aldim g.g dan hergun yapmak gerekiyomu bunu kizlar bide benim adetim yeni bitti 12. Gunu bekliyimmi sizce yoksa hemen basliyimmi. Kasik agrilarim basladi bile.
başla canım belli olmaz ben hep 16. gün yumurtlardım bu ay tesadüfen yaptım testi 7. günde yakaladım bebeişi

Son düzenleme:

bende kararsızdım laboquick konusunda. strip şeklinde olunca güvenilir gelmemişti. madem bende ondan alayım, fiyatıda çok uygun diğerlerine göre.
benim daha adetim yeni başladı canım yaa, daha bi 10 günüm var
sengelen de o markadan kullanmış baksana yakalamış yumurtlama gününü

ben güveniyorum canım artık o markaya hm perilous ve minik kelebek te onayladılar
ama kaset tipiydi benimkiler

başla canım belli olmaz ben hep 16. gün yumurtlardım bu ay tesadüfen yaptım testi 7. günde yakaladım bebeişi

Zaten senin memnun kaldigini gorunce hemen aldim testi canim :) hatrliyomusun ins. Birlikte hamile kaliriz demistik .. Simdi ins bende senden soraki ay hamile kalirim cok uzamasin ins. senin nasil gidiyo hamilelik canim mide bulantisi falan olmuyo dimi degerin ne durumda..

ben güveniyorum canım artık o markaya hm perilous ve minik kelebek te onayladılar
ama kaset tipiydi benimkiler

haklısın canım, hamişlerden tam onay almış
bi de baktımda şimdi kaset tipiymiş testler. 20 ovulasyon testi 20 tl, yanında sanırım 2-3 tanede gebelik testi var. daha ne olsun :))

evet canım hatırlıyorum inş. bu ay olucaktır içini ferah tut
benimde mide bulantım falan yok ama kasıklarımda agrı oluyo bide sanırım üşüttüm grip oluyorum yorgan döşek yatoyorum valla

haklısın canım, hamişlerden tam onay almış
bi de baktımda şimdi kaset tipiymiş testler. 20 ovulasyon testi 20 tl, yanında sanırım 2-3 tanede gebelik testi var. daha ne olsun :))
aynen canım bende 20 ovulasyon + 6 gebelik testi 20 tl ye almıştım

Canim kendine cok dikkat et ozellikle ayaklarini üşütme yat dinlen kalkma hic.. Bende aynisindan aldim cnm 20 ovulasyon 6 gebelik simdi test yaptim cnm silik bi cizgi cikti ama cokta silik deil yani ne demek simdi bu.?

cnm bence başla..ben ilk geçen ay kullandım..ondan dolayı erken başlamıştım belki adet bitiminde hemen yumurtluyorm diye..fakat 12.gün iki çizgiyi de koyu gördüm..

aklına takılacaksa başla derim ben...

ben geçen ay öğleden sonra tam dörtte yapıyodum testi ve öğle onikiden sonra su içmiyodm ve tuvalete gitmedim net çıksın diye..

en uygun saatler sabh 11 öğleden sonra saat 3, 4, 6, cnm..öncesinde üç saat önceden sıvı alımını bırakıyosn.. ben her gün yaptım cnm aynı saatte..6 yada 7 test harcadım...

sabah yapan arkadaşlr var ilk idrarıyla çok yanlış..

ben memnun kaldım fakat o günleri maalesef değerlendiremedm((

ben 10.gün başlayacm test yapmaya 12.gün geçen ay yakalamıştım koyu çizgileri...

hadi inş bu ay uğurlu gelir bize inşşşşşşşşşş....

evt cnm diyenler var dandik felan ama önemli olan bence doğru kullanım...

benim yarın biter regim...10.gün başlayacm test yapmaya..inş cnm çok dua ediyorm tutar bu ay bebişlerimiz..

fiyatı uygun 20 ovu. testi ve 6 gebelik testine 19.90 tl verdim cnm..

bencede çok uygun..cuma günü sipariş verdim pztesi geldi cnm..

hadi hayırlısı...

inşallah canım bu ay olursa çooookkkk mutlu olucammm. bi de çift çizgiyi net olarak görebildiğim bi test olduğu çin ovulasyon testlerini seviyorum malum gebelik testleri hep negatif veya çoooookkk silik bi çizgi (gözüme sokarak baktığımda görünen cinsten )
İnşallah birbirimize güzel haberler veririz ilerleyen haftalarda
bizim 4. ayda tutmadı.
sizin kaçıncı ayınız?

Canim kendine cok dikkat et ozellikle ayaklarini üşütme yat dinlen kalkma hic.. Bende aynisindan aldim cnm 20 ovulasyon 6 gebelik simdi test yaptim cnm silik bi cizgi cikti ama cokta silik deil yani ne demek simdi bu.?
sorma canım ayaklarım beton gibi ısınmak bilmiyo millete hamileyken ateş basar ben üşüyorum
canım ovulasyon testinin 2. çizgisi birinciden koyu olcak ondan sonra 24 saat içinde yumurtlama gerçekleşiyomuş ben bu ay koyuluğu gördüğüm gün bide sonraki gün ilişki oldu o kadarlıkla hamile kaldım çok ilşki önemli değil zamanı çok önemli canım testler hep silik çıkar önemli olan koyulaşmaya başlamsı

kızlarrr bişey soracam..daha ilk ayım gebelik için ama okuduğum kadarıyla siz hep test falan almışsınız....ben almadım...gün aşırır ilişki oluyor...yani yine de bu testlere gerek var mı bu ay olmazsa bi dahaki ay ben de alayım madem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…