"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

canımmmm benimmm yaaa çok ama çok özlemişdim senii çok msjj atmşdmm özelineeeeeeee hoşgeldinnn aramızaa....bıraktığın yerdeyiz hiç merak etme :)))

bat ne sölede yazayım şekerim...

ben neden yokummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

eğlencelii walla şekeerimm son 10 sayfadakileri ekledim...güncell olmayanlardansn demekki o ndenlee eklememşimm görmemşimm...

bizi bırakpp gittiğindeee hala unutmmadım haa :)))

batınız tekrar yazz şekerimm yazayım :)))

19 buyuk bı ıhtımal ama 28 gunde olabılıyorum arda oyuzden sen 20 ekşim yazz şekerimmm :) ben sizii bırakmadımm kzuuucumm yanı sıızı bırakıpta baska topıkler egıtmedımkı sadce uzak duruyum bıraz kkdan dedım ama baktım duramıyorumm bişey degısmıyoo yenıdenn ugurlu topıgıne geleyım dedım nazcımmm

kızlar ben geldim 2.5 günde değerim 44.80 de 213 e yükselmiş doktor iyi ama takip etmemiz lazım dedi pazartesi tekrar test yaptırcam sizce nasıl iyi mi?

kızlar ben geldim 2.5 günde değerim 44.80 de 213 e yükselmiş doktor iyi ama takip etmemiz lazım dedi pazartesi tekrar test yaptırcam sizce nasıl iyi mi?

ayyy 3 haftalık ne kadar minikkk:)) rabbim kucağına almayıda nasib etsin

ağlamak istiyorum ya benim ovulasyon testim hiç koyu çizgi çıkmadı bat 21 ekim az kaldı bu saatten sonrada çıkmaz deil mi?

Canım gözün aydın maşallah bebişine :)) Doktoruna da takılma canım onlar öyle temkinli davranıyorlar benimki de öyleydi... Sen testletini düzenli yaptır ama içini de ferah tut artık

Canım gözün aydın maşallah bebişine :)) Doktoruna da takılma canım onlar öyle temkinli davranıyorlar benimki de öyleydi... Sen testletini düzenli yaptır ama içini de ferah tut artık
saolın canlarım ya iyiki varsınız içimi ferahlllattınız valla ne zormuş böle beklemek içi gidiyo insanın artcak mı artmıcak mı nolcak diye

benide eklememişsin naz:)))

kasıma kaldık dedik bırak bebişi topiğe almadılar bizi gördün mü(((

şaka tabiki bat 4 ekim...

inşallaha bu ay olacak Rabbim ol de...

kızlar ovulasyon testi kullanan var mı bşlayack olan ya da kullanmaya..

şuan regliyim pazar biter ve salıdan itibaren kullanmaya başlayacm...

varsa hepberaber kasım topiğinde hamiş kalalım...

benide eklememişsin naz:)))

kasıma kaldık dedik bırak bebişi topiğe almadılar bizi gördün mü(((

şaka tabiki bat 4kasım...

inşallaha bu ay olacak Rabbim ol de...

kızlar ovulasyon testi kullanan var mı bşlayack olan ya da kullanmaya..

şuan regliyim pazar biter ve salıdan itibaren kullanmaya başlayacm...

varsa hepberaber kasım topiğinde hamiş kalalım...

evet canım bende çok sevindim ama doktor hala inanmıyo pazartesi tekrarlıcaz testi

cnm ne güzel değerin yükslmş dert etme:))sağlıkca kucğna alcğn günlerin hayalıini kur :))

hoşgeldinn ttabiikii eklrimm cnmmm

Uğurlu ekim-kasım topiğimizinn güncell listesii :)))) sengelenn ilk hamiişimizz... Günü değişenler güncellermisiniz.....
anne ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
umaynur
14 EKİM
sevdee
10 ekim
gvn1907
eğlenceli

15 ekim
20ekim

elma kurdu
6 kasım
jobberfor
11 kasımm
plstgc
2 kasım
naz1969
5 kasım
sengelen

minikkelebekk
5 kasım
mrvb
cankız

21 ekim
16 ekim

yrn3
23 ekim
missyaman
izmirantalya

16 ekim
16 ekim

zeynpe
zeynep0355

5 kasım
18 ekim

desperato20
5 kasım
helena83
10 ekim
burchecan
13 ekim
brsn61
5 kasım
topraksk
zerbaş

4 kasım
4 kasım

perakedisi
15 ekim
nevalee
3 kasım
Lipaka
3 kasım
alya-taha
4 kasım
melek2828
20 ekim
1907
7 kasım
vişnesu
11 kasım
sıcakşarap
20 ekim
missyaman
5 kasım
pepeninteyzesi
2 kasım
ekinci179
nisanbu

21 ekim
30 ekim

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip etsinn...

ellerine sağlık canım 30 ekim beni de ekleyebilir misin....herkese sağlıklı hamilelikler....

Hayirli aksamlar kizlar, bugun mide bulantisiyla basladim gune ara ara halen hafif icim bulaniyor, dunku teste pek guvenmek istemiyorum. Cunku sengelen arkadasin 2gunde degerleri birden artmis Allah bizede nasip etsin :)

Hayirli aksamlar kizlar, bugun mide bulantisiyla basladim gune ara ara halen hafif icim bulaniyor, dunku teste pek guvenmek istemiyorum. Cunku sengelen arkadasin 2gunde degerleri birden artmis Allah bizede nasip etsin :)

mide bulantısı iyiye işaret....ne zamandı senin bat...inş hamilesindir yeniden yap bakalım testi....senden de mutlu haber alacak gibiyizzz

canm bende bu ay ovulasyon testi kullanmak istiyorum
gg. dan sipariş vericem bakalım hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…