"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Kızlar merhaba nasılsınız :103:

2 gündür uğrayamadım,dün öğleden sonra ani bi kararla işten izin alıp doktora gittim
veeeee haberler güzel:124:

canım doktorum kontrol etti,hem ultrasonla baktı,hem rahim ağzı kontrolü yaptı
hiçbi sorun yok rahim gayet iyi-ki zaten düşük yaptığında da iyiydi dedi.
şu an hamile kalmak için beklemeni gerektiricek hiçbişey yok dedi :119:

2 gündür uğrayamadım,dün öğleden sonra ani bi kararla işten izin alıp doktora gittim

süper bir haber canım...hemen başla çalışmalara...benim 2 ay önce bir kürtajım oldu doktor 3 ay korunma verdi ama ben 2 ay bekledim başladım....genelde düşüğe korunma vermiyolar ama kürtaja veriyolar ....senin adına çok sevindim ne zamandı bat

inşallah canım bu ay olursa çooookkkk mutlu olucammm. bi de çift çizgiyi net olarak görebildiğim bi test olduğu çin ovulasyon testlerini seviyorum:KK1: malum gebelik testleri hep negatif veya çoooookkk silik bi çizgi (gözüme sokarak baktığımda görünen cinsten:KK1: )
İnşallah birbirimize güzel haberler veririz ilerleyen haftalarda:KK8:
bizim 4. ayda tutmadı.
sizin kaçıncı ayınız?

ay cnm hiç sorma şu tekçizgiyi....sinir sinir sinir..Bebek isteyen hiç kimseye göstermesin yüce mevla onu diyorum başka bişey demiyorum...Allah'ım duy lütfen...

cnm bu ay benim 4.ayım...3 aydır deniyorz olmuyo...

doğrusu doktora felan da gitmedim..hani diyorlr gidin bir görünün hamilelik öncesi testleri yaptırın ama ben gitmedim..bu ay olmazsa eşimde geleck beraber kontrol olacaz...yapacak bişey yok..dr kontrolüne başlayacm..

gerek kalmaz inş tabikide inş bebişim gelir...folik asit aldım bu gün kullanmaya başladım evt bayağı geç kaldım almakta ama şimdi nasip oldu almak...

inş cnm güzel haberler veririz birbirimize ne güzel olur...beim bat 4 kasım ama bu ay 5 de olmam gerekirken 8 regl oldum..ovulasyonu kullanacm tekrar napalım..

nasip kısmet cnm Yüce Mevla Ol desin yeter...

süper bi haber canım zaten düşük yaptıgın da da iyiydi şimdi daha da iyi harika hemencecik gelicek bebişin inşallah :KK49::KK49:

hmmm walla ben ilk önce evimin yakınındakı doktora gidiyordum sonra bı kac kişinin tavsıyesı uzerıne doktorumu değiştirdim ve doktor ilk iş olarak rahim filmi verdi..eski gittigim doktorada kızdı nsl rahm filmi vermeden sana tedavi uyguladı diye..tüplerin ne durumda oldugunu bılmeden tedavı uygulayamayız demişti ki benimde tek tüp tıkalı çıktı...
yanii bence en bşından butun testlerını yaptırtmalı rahım filmi spermiogram istemeliki sorun nerde gorunsun ona gore yol alınsın..bu şekilde boşa zaman geçiyor bence en azından benım 5 ayım boşa geçmişti..uykusuzmu ne oluyor cnm normal yaptırttım ya aynı jınekolok muayene gıbı kamera yerıne başka bı aletle sıvı yollyo içeriye ben hiç bi agrı sancı hıssetmedım...
[/QUOT

tek tüp tıkalı olunca ameliyatla yada ilaçla açılma ihtimali varmı herşey Allahın elinde rabbim ol deyince hiç bişey engel olamaz ölümden başka herşeye çare var bakarsın bu doktorun faydasını görürsün inş.
Haklısın canım doktor kantestleri ve spermiogram testini istedi yaptırdık sonuçlar iyi çıkmıştı acıya dayanamayanlara narkoz veriliyormuş öyle çekiliyormuş kimisi çok acıdığını söylüyor burdaki hastane normaline 170tl uyutularak olursa 230tl istiyor o içine soktukları alet acıtmıyomu acep? bu arada brsncim ben doktora gittim yumurta çatlamış ama kalıntısı var dedi ilaç vermedi bu ay böyle devam et dedi doktoru değiştircem bende patronumun akrabası doktormuş ona gidicem sence ben ne zaman gideyim ben adetin 3.günü gideyim (kasımda) diye düşünüyorum sence uygunmu?

süper bir haber canım...hemen başla çalışmalara...benim 2 ay önce bir kürtajım oldu doktor 3 ay korunma verdi ama ben 2 ay bekledim başladım....genelde düşüğe korunma vermiyolar ama kürtaja veriyolar ....senin adına çok sevindim ne zamandı bat

sağol siwitim ben de çok sevindim doktoru öpçektim sevinçten eşim yanımdaydı tuttum kendimi :KK52:
şimdi bat 4 kasım canım,20 ekim yumurtlama günüm,hesabıma göre.çok çalışmam lazım :KK1:

erken dönem düşüklerde rahimin durumu da iyiyse 1 adet dönemi beklemek yeterli dedi doktorum.kendinizi psikolojik olarak hazır hissettiğiniz zaman yeniden düşünebilirsiniz.Şu an hamileliğe engel hiçbişey yok dedi.
Bi de şu temizlik yorgunluk düşükle alakası oluyomu diye sordum da yine bildiğimiz şeyi söyledi.
bebek sağlıklıysa evi baştan aşağı temizlesen bişey olmaz,düşeceği varsa kıpırdamadan yatsan da düşer dedi

süper bi haber canım zaten düşük yaptıgın da da iyiydi şimdi daha da iyi harika hemencecik gelicek bebişin inşallah :KK49::KK49:

sağol sengelencim inşallah bu defa da bekletmez ve en önemlisi sağlıkla gelir bebecik :KK54:

Çok sevindim inan. Çok hemde.

Bu sefer de bekletmeyecek bebişin seni bak gör. :KK17:

oooooooooo kasım ayı topiğide açılmışda haberimiz yok :KK34: bende sizlerdenim kasım ayı yüzümüze güler inşallah kızlar.

Cok tesekkur ederim canim verdigin bilgiler icin ins. Bende senin gibi sansli olup bu ay tuttururum daha koyu cizgiyi gormedim ins en kisa zamanda gorurum duanda benide unutma canim :))

Oooo süper bi haber bu.
Ozaman ne diyoruzzz "ÇALIŞMALAR BAŞLASINNNN" :KK16::KK9::KK9:

ay cnm hiç sorma şu tekçizgiyi....sinir sinir sinir..Bebek isteyen hiç kimseye göstermesin yüce mevla onu diyorum başka bişey demiyorum...Allah'ım duy lütfen...

cnm bu ay benim 4.ayım...3 aydır deniyorz olmuyo...

doğrusu doktora felan da gitmedim..hani diyorlr gidin bir görünün hamilelik öncesi testleri yaptırın ama ben gitmedim..bu ay olmazsa eşimde geleck beraber kontrol olacaz...yapacak bişey yok..dr kontrolüne başlayacm..

gerek kalmaz inş tabikide inş bebişim gelir...folik asit aldım bu gün kullanmaya başladım evt bayağı geç kaldım almakta ama şimdi nasip oldu almak...

inş cnm güzel haberler veririz birbirimize ne güzel olur...beim bat 4 kasım ama bu ay 5 de olmam gerekirken 8 regl oldum..ovulasyonu kullanacm tekrar napalım..

nasip kısmet cnm Yüce Mevla Ol desin yeter...

Bende folik asit başladım bu ay. 1 buçuk ay önce usg de baktırmıştım kadın doğumcum herşey normal hatta bu ay gebe bile olabilirsin demişti. Rahim duvar kalınlığım filanda yeterliydi, ozaman olmadı. Ama bakalım bu ay nasip olacak mı..
Daha çok yenisiniz ya. Olur inşallah yeterki stres yapmayın
Rabbim "ol" de lütfen

Bende folik asit başladım bu ay. 1 buçuk ay önce usg de baktırmıştım kadın doğumcum herşey normal hatta bu ay gebe bile olabilirsin demişti. Rahim duvar kalınlığım filanda yeterliydi, ozaman olmadı. Ama bakalım bu ay nasip olacak mı..
Rabbim "ol" de lütfen

inşallah olur bu ayy....ben de yenilerdenim ama sankiiii yıllardır olmuyomuş gibiii öyle hasret ve istek doluyum kii...folic asit içiyorum ben de

hmmm walla ben ilk önce evimin yakınındakı doktora gidiyordum sonra bı kac kişinin tavsıyesı uzerıne doktorumu değiştirdim ve doktor ilk iş olarak rahim filmi verdi..eski gittigim doktorada kızdı nsl rahm filmi vermeden sana tedavi uyguladı diye..tüplerin ne durumda oldugunu bılmeden tedavı uygulayamayız demişti ki benimde tek tüp tıkalı çıktı...
yanii bence en bşından butun testlerını yaptırtmalı rahım filmi spermiogram istemeliki sorun nerde gorunsun ona gore yol alınsın..bu şekilde boşa zaman geçiyor bence en azından benım 5 ayım boşa geçmişti..uykusuzmu ne oluyor cnm normal yaptırttım ya aynı jınekolok muayene gıbı kamera yerıne başka bı aletle sıvı yollyo içeriye ben hiç bi agrı sancı hıssetmedım...
[/QUOT

tek tüp tıkalı olunca ameliyatla yada ilaçla açılma ihtimali varmı herşey Allahın elinde rabbim ol deyince hiç bişey engel olamaz ölümden başka herşeye çare var bakarsın bu doktorun faydasını görürsün inş.
Haklısın canım doktor kantestleri ve spermiogram testini istedi yaptırdık sonuçlar iyi çıkmıştı acıya dayanamayanlara narkoz veriliyormuş öyle çekiliyormuş kimisi çok acıdığını söylüyor burdaki hastane normaline 170tl uyutularak olursa 230tl istiyor o içine soktukları alet acıtmıyomu acep? bu arada brsncim ben doktora gittim yumurta çatlamış ama kalıntısı var dedi ilaç vermedi bu ay böyle devam et dedi doktoru değiştircem bende patronumun akrabası doktormuş ona gidicem sence ben ne zaman gideyim ben adetin 3.günü gideyim (kasımda) diye düşünüyorum sence uygunmu?

merhaba tatlım valla sanırım ilaçla açılmıyor laparoskopi amelıyatıyla acılıyorkı oda heerksın acılmıyor...
evet bende bu forumda bazı cektırenlerı okudum kımısı bayılmış fln ama bana doktorum özel bı yerı tavsıye ettı kesınlıkle acısız olucak dedı ve oylede oldu hıc bısey anlamadım yanii...istanbulda oturuyosan gıttıgım yerı msjla atıyım sana ıstersen ama bıraz pahalı 370 ytl ama degıyor hıc bı agrı sızın olmuyor...bide bu rahım filminden sonra hamıle kalma olasılugı daha yuksekmiş...
bencede tatlım en guzel zaman adetın 3. gunu..umarım herşey ıstedııgın gıbı olur :KK34:

Rabbim "ol" de lütfen

ya cnm bende gitmek istiyorm doktora ama şu alt muayeneden tırsıyorum biraz..

ilk de gidince ne diyon napıyon hiç bilmiyorum.. ben hiç gitmedim kadın doğumcuya...biraz çekiniyom mu ne:KK1:

sen gittiğinde dr naptın ne dedin dr nasıl alttan mı bakıyo napıyor?

cnm kusura bakma hiç bilmiyorum soruyorum işte...

bir anlatsana ona göre bende gideyimbi görüneyim ya...

ya cnm bende gitmek istiyorm doktora ama şu alt muayeneden tırsıyorum biraz..

ilk de gidince ne diyon napıyon hiç bilmiyorum.. ben hiç gitmedim kadın doğumcuya...biraz çekiniyom mu ne:KK1:

sen gittiğinde dr naptın ne dedin dr nasıl alttan mı bakıyo napıyor?

cnm kusura bakma hiç bilmiyorum soruyorum işte...

bir anlatsana ona göre bende gideyimbi görüneyim ya...

Canım kadın doğum doktorum zaten arkadaşımdı. Durumumu bildiği için bişey dememe gerek kalmadı. ama tüm kadın doğumcular direk alttan USG ile bakarlar. arkadaşımda olsa affetmezdi yani. bende bu durumu bildiğimden oruçta gittiğim için mecburen karından baktı:KK1:
tabi daha önce farklı doktorlara görüdüğümde alttan da bakıldı. bebek istiyoruz ama 6 aydır olmuyor. acaba bir sorunumuz mu var filan dediğinde zaten kendini muayene masasında buluyorsun. kurtuluşun yok yanii:KK9:
kasılmazsan acıtmaz. korkacak bişey yok tabi ama insan utanıyor ister istemez.
daha önceleri hormon tahlillerime filanda bakılmıştı. kendini güvendiğin bi doktora bırakman yeterli, onlar gerisini hallediyorlar canım

inşallah olur bu ayy....ben de yenilerdenim ama sankiiii yıllardır olmuyomuş gibiii öyle hasret ve istek doluyum kii...folic asit içiyorum ben de

olur inşallah canım. birbirimize dua edelim bol bol. ben aklıma geldikçe dua ediyorum.
artık arkadaşlardan dua edecek kimse kalmadı, hepsi hamile kaldı çok şükür. bende burdakileri diyorum Rabbime. Bide kendimi tabi :)

olur inşallah canım. birbirimize dua edelim bol bol. ben aklıma geldikçe dua ediyorum.
artık arkadaşlardan dua edecek kimse kalmadı, hepsi hamile kaldı çok şükür. bende burdakileri diyorum Rabbime. Bide kendimi tabi :)

ne güzel arkadaşların hamile kalmışşş bir sürü hamile duası alacaksın demek kii inşş bu ay olur da yetişirsin sen de onlara hayırlısı allahtan:)

X