"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Haydi bismillah bekleme baslasin calismalar bitti!!!! Bu ay pek bi umutsuzum ovulasyon testinde pozitifi gordugum gunu degerlendiremedik ama ondan onceki ve sonraki gun oldu. Zaten ertesi gun sag yumurtaliklarimda agrilar vardi insallah yumurtayi yakalamisizdir Pek bi umutsuzum bu aydan ama bakalim olmadi kasim'a artik. Allah hepimize tez zamanda saglikli ve hayirli evlatlar nasip etsin insallah :114:

Naz bizi eklemiyecek misin

günaydın herkese 2 gündür hasta yatıyorum 9 unda adet oldum 2 gün önce oldu nedensee ateşim çıktı baş ağrısı ve baş dönmesi nedeniyle giremedim bende bugün adet olmasaydım hamileyim diye haykırmayı çok isterdim üzülmedim hayırlsı olsun diyorum

o da var tabi psikolojik diildir umarım dün gece 10 da üşenmedim krep yaptım yahu

bende hamile kaldığımı bilmeden gecenin bir yarısı kalkıp menemen yapmıştım eşim çok şaşırmıştı ama daha sonra iştahım kesildi ve uykusuzluk başladı uyuyamıyordum

bende hamile kaldığımı bilmeden gecenin bir yarısı kalkıp menemen yapmıştım eşim çok şaşırmıştı ama daha sonra iştahım kesildi ve uykusuzluk başladı uyuyamıyordum

Bende hamile olduğumu öğrenmemişken, arkadaşım eşim ve ben otururken gecenin 1 buçuğunda mutfağa girip muhallebi yapıcam ben demiştim. Yapıp oturup ağzım burnum yana yana yemiştim onu 2 de.

bir gün sabahın 5inde eşimden şalgam istemem dışındada hiç aşermem olmadı annem her aradığında canın tatlımı ekşimi istiyor diye soruyor benim canım ikisinide istemiyor eskiden çok tatlı yerdim evimizde tatlı hiç eksik olmazdı şimdi çikolata bile istemiyor canım

hayirli gunlerr bebis isteyen arkadaslar,

benide ekleyin listeye 16 ekim :) ben cok sabirsizimdir bu aralar kenidmi zor tutuyorum test yapmamak icin, yapsamda cikarmi aceba ?

benide ekleyin listeye 16 ekim :) ben cok sabirsizimdir bu aralar kenidmi zor tutuyorum test yapmamak icin, yapsamda cikarmi aceba ?

azcık daha bekle kuzum....ben de çok sabırsızım ama 30ekim benimkisi....2 gün öncesinde yaparım diye düşünüyorum

Canim madem adetin tam gelmemis ne bekliyosun git bir test yap, eger hamilelik varsa simdiye degerlerin tavan yapmistir zaten sen yinede bi baktir derim ben

Cnm ben kan testi yaptirmistim 1 hafta oncesinden ve test yanilmadi bugun tam anlamiyla geldi kirmizilar ;(((

11KASİM a beni de yazarsaniz sevinirim :)
En kisa zamanda HAMİLEYİMMMMMMMM cigligini atabilmek dilegiyleeee ))

korkma tatlım herşey olacagına varır..olacagın önüne ne yaparsan yap geçemezsin..
ohhh eşine yaptır tabi yorma kendini ilk 3 ay çok öenmli hamılelıkte..eşler bu donemde anlayış göstersin bize değilmi ama...git bakalım doktor efendı ne dıycek..bişey diycegını sanmıyorm...size bol bol dangadungalı çalışma vericek heheheh

canım umutsuz olma onlar içerde bi süre yumurtayı bekliyolar sonuçta
müjdeni bekliyorum senin
geçmiş olsun elmakurduşuu hayırlısı olsun bigün o da olcak allahın izniyle
stres mi oldun soğuk mu aldın?benim bişeye birdenbire çok canım sıkılırsa ateş baş dönmesi ağrı bi anda basıveriyo
garip bi bünyem var da

çıkmaz canım en azından 2-3 gün daha bekle,çok nadir çıkan da var gerçi
ben 6 gün kala yaptım 5 kala yaptım negatif,4 gün kala hayali bi çizgi de olsa çıkmıştı

kuzum çalış çalış ooooo yeter yaa hayatımız çalışmakla geçiyo okula git çalış evde çalış işte çalış
neyse çalışalım inşallah kasım ayında maaşımızı zamlı alırız
sen sen ol eşine de iş yaptır benimki alıştı vileda bile yapmıyo artık bi de ben süpürge açınca sesten rahatsız oluyomuş beyfendi

kusura bakma cnm net gittiği için cevap verememiştim ben 1 senedir düşünüyorum 5 senelik evliyim evt hakikaten de ilgilenmiyorlar ben 1 sene önce gitmiştim doktor erken geldin die tepki göstermişti bugün doktora gittim yumurta çatlamış ama kalıntısı kalmış dedi tedavi vermedi bu ay kendi çabalarımla geçecek incir kürüne başlamayı düşünüyorum boşa geçsin istemiyrum hakkımda hayırlısı olsun

benimde bat 16 ekim.ama bugün dayamadım kan testi yaptırdım.busıralar belli olabileceğini sylemişti doktorum.sonuç olumsuz canım ( bence gününü bekle daha iyi olur.ben neden bukadar sabırsız davrandım bilmiyorum.üstelik 8 yaşında bir de oğlum var.hani ilk bebekte olmayack.

canım bence ilk iş olarak rahım fılmını cektirtmen gerekırdı onun sonucu bellı olmadan doktorun sana tedavı uygulamamalıydı bence...ben çektirttim temmuz ayında adet bıttıkten sonra 3 gun ıcınde cekılecek çunku sonrası yumurtlama zamanına denk gelıyor ve hamıle kalma olasılıgın var...hiç korkma korkulacak bısey degıl 5 dk suruyor toplam ve sadece adet sancısı gıbı bı sancın oluyo oda en fazla 2 dk suruyor

bugün doktorla konuştum da biz 3. aşamada veriyoruz dedi ses çıkarmadım bende ben aslında korkmuyorum aslında bi sorun varsa bi an önce çıksın istiyorum sen uykusuz mu yaptırdın cnm hayırlısı olsun inş.

ay ne güzel ya çok sevindim canım senin adına sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inşallah bebeğini darısı bizlere olsun:)))...bakalım 16 ekimde belli olur benimde ama ben hiç sanmıyorum hiççç bişe hissetmiyorum açıkcası kasıma kaldı benimki sanırım...hayırlısı olsun diyorum şimdilik sadece...

kızlar ben yumurtlamadıgım gün bi dua ettim burdan birisi sölemişti ama dua payşaınca kapatıyolarmış topiği isteyene gönderreyim m esajla

banada yollar mısın msj la bu ay olmazsa önümüzdeki ay denemek istiyorum mutlaka :)))şimdiden teşekkür ederim canım özelden msj atamam sana sayım dolu değil çünkü :)))

aminnnnnnnnnn ALLAH (cc) herkese nasip etsin:)))))gerçi ebn 4 aylık evliyim ama genede bir tane olsun istiyorum...çocukta yaparım kariyerde hesabı :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…