"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

tesekkur ederim canm simdi kan sonuclarini almaya gidicez bakalm ne cikicak.. sen kac aylik oldun canm iyisin dimi bi sikintn yok?
sonuçalarını alınca yaz canım bizde 3 aylık olduk şimdilik iyi gibiyiz ama merak ediyorum bebişi
Sağol canım arada bi iyiyim arada bi çok kötüyüm duygusal olarak pek iyi sayılmam aslında.
2 ay beklicem ama yine mi aynı olacak demekten artık kendimi alamıyorum
Sen nasılsın bizim minik napıyo tatlım?

böle düşünme canım zamnla atıcaksın kafandan bu düşünceleri sağlıkla ilerlicek hamileliğin üzme kendini iyi düşün iyi olsun
bizde 3 aylık olduk ama içim çok sıkkın biraz stresli zamnlar geçirdim 3 haftadır bebeğimi görmüyorum fetal kalp dinleme cihazı aldım küçük oldugu için duyulmaya bilrmiş ve duyulmadı da zaten çok endişeleniyorum pazrtesi gidicem doktora inş. bişey olmamıştır

sevindim kız iyi yapmışsın diğer doktora da gitmekle
Otobur olacaz iyi mi :KK52: Şifa olsun yarasın kuzuma :KK1:
Topiğe kurşun dökçek birini bulalım
Bu arada asiselcan nerde?Mesaj attım cevap da vermedi inşallah kötü bişey yoktur.
Kürtaj falan filan yazıp gitmiş
Doktor ne dedi acaba

sevindim kız iyi yapmışsın diğer doktora da gitmekle
Otobur olacaz iyi mi :KK52: Şifa olsun yarasın kuzuma :KK1:
Topiğe kurşun dökçek birini bulalım
Bu arada asiselcan nerde?Mesaj attım cevap da vermedi inşallah kötü bişey yoktur.
Kürtaj falan filan yazıp gitmiş
Doktor ne dedi acaba

Kelebegim oldurmeyen aci bizi daha da guclendiriyor, eskisinden daha umutlu ve hevesliyim muhahahaha
Butun dertlere ve herseye ragmen :KK33:
Bu bebisleri dogurana dek burdayiz anamm
Bende asiselcani merak ediyorum insallah kurtaj olmamistir :KK43:
Allah hepimizin yardimcisi olsun insallah. Once saglik sonrada saglikli bebisler versin AMINNNN

kizlar kan tahlili sonuclarimi aldim beta hcg 509.83 cikti 4 haftalk dedi doktor ama son adet tarihim 1kasmdi 4hafta nasl oluyo anlamadm .. cok mutluyum yaa rabbim ins. tamamina erdirir ...

kizlar kan tahlili sonuclarimi aldim beta hcg 509.83 cikti 4 haftalk dedi doktor ama son adet tarihim 1kasmdi 4hafta nasl oluyo anlamadm .. cok mutluyum yaa rabbim ins. tamamina erdirir ...

Hayırlı olsun canım.Eğer yanlışım yoksa yarın 5 olacaksın.Ne güzel,hayırlısıyla kucağına da al inşlh.

Hayırlı olsun bebişin canım. :KK76:
Son adet tarihine göre hesaplanıyor ya haftan. Ama minikedy nin de dediği gibi yarın 5. haftan olacak inşalah maşallah. :KK76:

teşekkürler cevap verdiğin için burada eskisi gibi yoğunluk yok sanırım iki gündür giren kişi sayısı çok az...bu yüzden kimse bana yardımcı olmuyor diye düşünüyorum. Neyse bende özellikle dün akşam sol yumurtalıkta çok batmalar oldu sabah kalkar kalkmaz evdeki gebelik testini yaptım ama sonuç kesin ve kesin negatif o zaman bu açıkkahverengi akıntılar neyin habercisi bilemiyorum bat 7 kasım o gün de olmazsa kesin hamileyim diyeceğim neredeyse çünkü regl günlerim hiç şaşmazdı bugüne kadar

Eski yoğunluğumuz yok doğru tespit.Üst üste acılar yaşadık,birbirimizin derdini paylaştık.Toparlanma sürecindeyiz.Yeni mutlu haberler ile teselli bulup,iyi olmaya çalışıyoruz.Durumuna gelince bazı testlerde de sorun oluyor yanlış çıkabiliyor.En iyisi biraz daha bekle istersen.

hayırlı olsun canım çok sevindim kan sonucunda iyi kızlarında da dediği gibi yarın 5 haftalık olucaksın netten hesaplayabilrsin

Günaydın hanımlar;

Aralığa geçtik ama ben yine de bu topiği takip etmeyi seviyorum. :KK3: Eski neşe kalmadı kimsede ama olsun. toparlanacağız ve yine sahalara döneceğiz inşallah. asiselcan'dan haber alan buraya da yazabilir mi? Ben de çok merak ediyorum. kendinize iyi bakın. :KK3:

minikedy, tokoyay, sengelen hepinize cok tesekkur ederm rabbim ins. hayrlisyla dogdugu gunede gormeyi nasip. kimseyide bundan mahrum etmesn ins. cok guzel bi duygu :)

bugün bebeğimin kalp atışlarını duymak için gittim doktora. Hiçbirşey görünmedi kese boş bebek gelişmemiş yarın kürtaj olacağım

Hamile olan arkadaşlara sağlıklı hamilelikler diliyorum

bugün bebeğimin kalp atışlarını duymak için gittim doktora. Hiçbirşey görünmedi kese boş bebek gelişmemiş yarın kürtaj olacağım

üzülme arkadaşımmm:KK50:
kalbi atan ama sonra duran genetik sorunu olan bir sürü bebek oluyor, Allah ım ne zaman isterse o zaman verecek kalp atışlarını, biz buna karışamayız, elbette üzülüyoruz ama yeni bir sevinç bu hüzünü siler geçer, yeter ki umudunu kaybetme:KK49::KK49::KK49::KK49:

bizim de Allah kısmet ederse ikizimiz olacak, kalp atışlarını da duyduk, ama o istemezse durur, o istemezse düşer..
ama benim umudum hep vardı, şimdi de var, umutsuz yaşanır mı? :KK16:

Bence 1 hafta daha bekleyin eğer bir sorun yoksa
Bazen geç görünüyormuş embriyo
Hayırlısı olsun canim

Kızlar son adetimde beraber yıkılıp buralardan gitmiştim :)
Bu ayyine olmadı :KK43:
Geldi kırmızılar :KK43:
Yaklaşık son 1 ayda okuyabildigim kadarıyla yeni hamislerimiz olmuş epeyce :) hepinizi tebrik ediyorum.

Bebeğini kaybeden arkadaslar da olmuş maalesef :KK43:
Çok üzüldüm gercekten.neler hissettiğinizi anlayabiliyorum.
Bende yasadım çünkü. Bu günler geçecek ve yeniden aynı hevesle çalısmalara başlayacaksınız :)
Tez zamanda Rabbim nasip etsin inşallah sağlıklı bebisleri hepimize.
Şimdi biz de dusukten sonra 8 ay korunduk ( is durumum nedeniyle) ve 6 aydır yine istiyoruz deli gibi
Allah'ım bizi evlat sevgisine hasret bırakma lütfen ! Âmin

üzülme arkadaşımmm:KK50:
kalbi atan ama sonra duran genetik sorunu olan bir sürü bebek oluyor, Allah ım ne zaman isterse o zaman verecek kalp atışlarını, biz buna karışamayız, elbette üzülüyoruz ama yeni bir sevinç bu hüzünü siler geçer, yeter ki umudunu kaybetme:KK49::KK49::KK49::KK49:

bizim de Allah kısmet ederse ikizimiz olacak, kalp atışlarını da duyduk, ama o istemezse durur, o istemezse düşer..
ama benim umudum hep vardı, şimdi de var, umutsuz yaşanır mı? :KK16:

Tebrik ederim canım
İkiz olması da extra mutluluk kaynağı olmuştur:)
Tedavi ile mı yoksa normal yollarla mı ikiz oldu canım ?

Çok çok geçmişler olsun arkadaşım lakin farklı bir dr.a daha gidebilseydin.

canim cok uzuldum.gecmis olsun.bu zamanlarda okadar cok oluyor ki bu durum sasip kaliyorum.ya zor bela hamile kaliyorsun sonra bi bakiyorsunki koskoca bir yalanin icindesin.ya karnin sisiyor, belirtiler tavan yapmis ama bebek yok; ya da kalbi durmus oluyor..benim basima 2 kere geldi ve birtek bana oluyor saniyordum ama bakiyorum herkesin basinda bu bela.ne oluyor anlamiyorum

canim cok uzuldum.gecmis olsun.bu zamanlarda okadar cok oluyor ki bu durum sasip kaliyorum.ya zor bela hamile kaliyorsun sonra bi bakiyorsunki koskoca bir yalanin icindesin.ya karnin sisiyor, belirtiler tavan yapmis ama bebek yok; ya da kalbi durmus oluyor..benim basima 2 kere geldi ve birtek bana oluyor saniyordum ama bakiyorum herkesin basinda bu bela.ne oluyor anlamiyorum

bende bi anlam veremedim ama hayırlısı böyleymiş diyorum elimden başka bişey gelmiyor. Ağlama diyorlar bana ama dayanamıyorum. Bir aydır hayallerim yaşamım hep ona göreydi herkese söyledim birde. Şimdi sürekli birilerine açıklama yapmak zorunda kalıyorum. Ne yapacağımı bilemedi
Rabbim herkese hayırlısını versin...

Kelebegim oldurmeyen aci bizi daha da guclendiriyor, eskisinden daha umutlu ve hevesliyim muhahahaha
Butun dertlere ve herseye ragmen :KK33:
Bu bebisleri dogurana dek burdayiz anamm
Bende asiselcani merak ediyorum insallah kurtaj olmamistir :KK43:
Allah hepimizin yardimcisi olsun insallah. Once saglik sonrada saglikli bebisler versin AMINNNN

nereye yazmış yaaa ben o kadar baktım aslselcan a göremedim kaç gündür girmiyor bu kıza ne oldu yaa çok merak ediyorum ne yazmış bilen var mı? haberi olan var mı arkadaşlar???

Son düzenleme:
asiselcanin 6+2 haftaliginda doktora gitmis kalp atislari duyulmamis en son onu yazmis, sonra ne oldu bende bilmiyorum. Hic bulantim hamilelik belirtim yok diyordu, benimde oyle bende endiselenmeye basladim yani 10 gun sonra bende kalp atislari icn gitcem doktora insallah bisey olmaz

asiselcanin 6+2 haftaliginda doktora gitmis kalp atislari duyulmamis en son onu yazmis, sonra ne oldu bende bilmiyorum. Hic bulantim hamilelik belirtim yok diyordu, benimde oyle bende endiselenmeye basladim yani 10 gun sonra bende kalp atislari icn gitcem doktora insallah bisey olmaz

kızlar yapmayın etmeyin yaaa 6 hafta ne demek 9. haftaya kadar duyulmayan var hemen kürtaj olmayın yazık bence en az 9. haftaya kadar beklemeli insan bende sanırım 8. haftada duydu yani baya geçti benimkide ama doktor hiç bir zaman kürtajdan bahsetmedi bana ne ilginç doktorlara gidiyorsunuz

X