"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

iyi akşamlar kızlar benimde şansım kasımın son günleri oldu çok şükür adetim 9 gün gecikti test yaptım silik çizgiyi gördüm doktora gittim kanda değerim 426 çıktı fakat kese oluşmamış dış gebelik olabilir dedi sizler keseyi hemen görebildinizmi acaba

iyi akşamlar kızlar benimde şansım kasımın son günleri oldu çok şükür adetim 9 gün gecikti test yaptım silik çizgiyi gördüm doktora gittim kanda değerim 426 çıktı fakat kese oluşmamış dış gebelik olabilir dedi sizler keseyi hemen görebildinizmi acaba

yaklaşık bir hafta 10 gün sonra keseyi görürsün inşallah canım benim de öyle olmuştu

Güle güle canım yavruşum;
Güzel meleğim Kurban bayramında gelmiştin,Rabbine kurban oldun.Kısa sürse de yaşattığın bu eşsiz mutluluk için sana çok teşekkür ederim...:KK5:

Güzel meleğim Kurban bayramında gelmiştin,Rabbine kurban oldun.Kısa sürse de yaşattığın bu eşsiz mutluluk için sana çok teşekkür ederim...:KK5:

canım benim allah hayırlısını versin bende bugün gittim doktora 6+2 oldum ama kalp atışları duyulmadı karnımdan baktı bende çok kötüyüm hakkımızda hayırlısı olsun

canım benim allah hayırlısını versin bende bugün gittim doktora 6+2 oldum ama kalp atışları duyulmadı karnımdan baktı bende çok kötüyüm hakkımızda hayırlısı olsun

üzücü şeyler düşünürek kendini stres altına sokma. eminim bir kaç gün içinde kalp atışlarının duyucaksın bazılarının rahim duvarı kalın olurmuş ilk zamanlar kalp atış seslerinin duyulmadığını duymuştum.

dersi veren dermanı da verir derler. sabret canım. sabır ve zaman herşeyin ilacı.
bundan sonra toparlanma sürecine vermelisin kendini.

Canım benim Allah yardımcın olsun.Şu an ne durumdasın tahmin edebiliyorum,çok da iyi anlıyorum seni.
Bir an önce toparlarız inşallah.Ne diyeceğimi bilmiyorum.
Biz sağlıklı olmalıyız önce sanırım :KK43:

canım lütfen kafana takma ben 6+4 te alttan bakınca görmüştüm ilk hamileliğimde
karından görünmemesi normal yani

daha erken canım takma kafana bazı bebekler geç gözüküyo 8. hafta da duyanlar var

swetee
umut81
:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar:
30 ekim
Minikkelebeğimm.. geldi mi aramıza.. seni çok merak ettim.. iyisin dimi biraz daha :KK50:
hani bazen böyle üzüldüklerimiz de, neden böyle oldu, niye böyle oldu deriz ve elimizden gelen birtek üzülüp ağlamaktır..
oysa ki, onda ne büyük hikmetler vardır da bizler göremiyoruz...?!
o yüzden sabır dicezz.. Rabbim elbet mükafatını verecektir..
bizler burda hepimiz birer imtihandayız..kimimiz az yılla hemen hamile kalabiliyo, kimimz yıllarca sabrını ölçüyor Mevlam..
örnğn ; kendimi dicek olursak, yıllardır bu savaşın içindeyim, kendimle savaşıyorum..,ve kah üzüldüm, kah ağladım, kah lafını bilmez insanlarla uğrastım, kah etrafımdan uzaklaştım..yanlız kaldım.. aman dengesizin birisi bana birsey diyip canımı sıkıcak ve ben ona cevabımı veremicem saygımdan dolayı ve sinir olup kalıcam..ve herseye rağmen ben şu son ki aylarda yılmadım, Rabbim bana hiç ummadığım yerlerden kapı açıp, bi ışık yolladı.. ve ben halen UMUTla bekliyorum..
yılların yorgunulğu + herseye rağmen yinede umut etmek..
artık, bilmiyorum benim kadar yılı olan arkadas var mı aramızda ?
ne diyor Rabbimiz..
umudunuzu kesmeyin..Rabbim yardımcım olsun kelebeğim...en kısa zamanda yeniden mutlu etsin insaAllah..
:nazar::emir_bebek:
iyi olmaya çalışıyorum canım :KK5: bugün doktora gittik durum iyiymiş en az 1 ay bekle dedi ama yine de 3 ay bekleyelim dedi psikolojimden ve fizyolojimden dolayı :111:
ben de psikolojim iyi benim dedim,güldü adam
bidaha gittiğimde pazarlık yapçam 2 ay sonra denemek için
3 ay beklemek istemiyorum :84:hemen olacağı ne malum
Allah hayırlısıyla umut etiklerimizi bize verir inşallah canım
kuzum beniiim canım inan çok üzüldüm nolur kendini yıpratma üzüntün büyük biliyorum bir dönem aynı kaygıları taşıyorduk
Allah hepimizi ayrı sınıyor ben bebeğimi kaybetmedim çok şükür ama ilk günden beri problemli en son olan ise 3lü testimin riskinin yüksek çıkması down sendromlu olma ihtimali yüksek çıktı bebeğimin şimdi detaylı ultrasonu bekliyoruz bilmiyorum Allahım banada nasip edecekmi bebeğime sağlıkla kavuşmayı artık kocaman oldu tekmelerini sürekli hissediyorum düşünüyorumda bizide hazin bir son bekliyorsa buna alışmak dayanmak çok zor olacak seninde 2. bebeğin ve onuda kaybettin Allah sabrınıda verecek inşallah güzel arkadaşım bol bol dua et Allahım sana sağlıklı hamilelikler ve bebeklerini kucağına sağlıklı bir şekilde almayı nasip eyleyecek inşallah canım dua ediyorum senin için
pericim ya böyle söyleme nolur canım bak doktorun da gerek yok demiş demek ki büyük bi risk yok
zaten benim de tanıdıklarım ve riskli çıkp da sapasağlam doğuran akrabalarım var
bu çoğu zaman böyle olmuştur
ne olursa olsun bebeğin sağlıkla gelicek aklına güzel şeyler getir ve tadını çıkar

canım sen hamile değilmiydin ne oldu? ben mi yanlış hatırlıyorum seninle temmuz annelerinde yazışmıştık. benim bugün adet tarihim bakalım bekliyorum :KK43::emir_bebek:
canım ben 8 haftalıkken o bebeğimi kaybettim ekimde tekrar hamile kaldım ama bebeğim görünmedi ultrasonda ve maalesef o da sonlandırıldı,yani bu 2. kaybım oldu :KK50:

Keseyi gördünüz dimi,dr bakınca içinide görmüştür mutlaka.kalp atışını haftaya da duyabilirsiniz.Canını sıkıpta bebişi de huzursuz etme.Sabırlı ol cnm.

Kizlar ayy basima neler gelmis butun hafta doktordaydim,

Benim adetim 3 ay gelmedi, kimyasal dediler fakat kanama bir turlu gerceklesmedigi ve agrilarim devam ettigi icin gecen gun ultrasona girdim
2.5 ay once tertemiz olan yumurtaliklarimda sayisiz sekilde kistler olusmus
Doktor polikistik over sendromu olusmus dedi bana :KK43: cok sasirdim dedim 2 ayda bu kadar nasil olur dedim daha yeni dusukten sonra temizdi rahmim ve yumurtaliklarim.
Anlicaginiz bundan sonra bende bu yola tedaviyle devam edicem, simdilik sogan suyuna basladim offlaya offlaya iciyorum.. Moralim cok bozuk bu ne ya daha 22 yasindayim bide bu gune kadar ne adet atlamisimdir nede kist olusmustur vucudumda. Yarin baska bir doktora daha gorunucem

Minikkelebegimiz ve benden sonra asiselcan ve minikkedy'nin de yazdiklarini gordum. Insallah bebekleriniz sizlere tutunur canlarim. Allah sabirlar versin..
Kendim icinde artik bundan sonra tedavilerle anca hamile kalabilicem :KK43:Allah'a yinede binlerce sukurler olsun ama bu sene hic ugurlu gelmedi, ilk denememde hamile kalmistim, bebisim dustu ve tam 2.'yide tutturdum derken kist dolmus yumurtaliklarim

Allah yardimcimiz olsun insallah :nazar:

Benim adetim 3 ay gelmedi, kimyasal dediler fakat kanama bir turlu gerceklesmedigi ve agrilarim devam ettigi icin gecen gun ultrasona girdim
Doktor polikistik over sendromu olusmus dedi bana :KK43: cok sasirdim dedim 2 ayda bu kadar nasil olur dedim daha yeni dusukten sonra temizdi rahmim ve yumurtaliklarim.
Anlicaginiz bundan sonra bende bu yola tedaviyle devam edicem, simdilik sogan suyuna basladim offlaya offlaya iciyorum.. Moralim cok bozuk bu ne ya daha 22 yasindayim bide bu gune kadar ne adet atlamisimdir nede kist olusmustur vucudumda. Yarin baska bir doktora daha gorunucem

Minikkelebegimiz ve benden sonra asiselcan ve minikkedy'nin de yazdiklarini gordum. Insallah bebekleriniz sizlere tutunur canlarim. Allah sabirlar versin..
Kendim icinde artik bundan sonra tedavilerle anca hamile kalabilicem :KK43:Allah'a yinede binlerce sukurler olsun ama bu sene hic ugurlu gelmedi, ilk denememde hamile kalmistim, bebisim dustu ve tam 2.'yide tutturdum derken kist dolmus yumurtaliklarim

Lakin hiç canını sıkma bitanem iyileşeceksin,üzüntülerimizi atlatıcaz,sonra hep birlikte tekrar hamiş kalıcaz:) bebiş maceralarımızı paylaşıcaz.

canım ben 8 haftalıkken o bebeğimi kaybettim ekimde tekrar hamile kaldım ama bebeğim görünmedi ultrasonda ve maalesef o da sonlandırıldı,yani bu 2. kaybım oldu :KK50:[/QUOTE]

çok üzüldüm cnm :KK43: çok geçmiş olsun allahım sabır versin biran önce kendini toplamaya bak. ben de hala bekliyorum bu ayda olmadı :KK43: perşembe dr randevum var bakalım ne diyecek?

Lakin hiç canını sıkma bitanem iyileşeceksin,üzüntülerimizi atlatıcaz,sonra hep birlikte tekrar hamiş kalıcaz:) bebiş maceralarımızı paylaşıcaz.

Amin insallah canim, o kadar umutsuzumki kendimi cok gereksiz hissediyorum. Insallah rabbim bizlere evlatlarimizi sagliklica nasip eder

kizlaaaaaaarrrr test yaptim pozitif ciktiiii :)))) simdi gidip kan testi yaptirsmm cikarrmi sizce? yarn evlilik yildonumumuz yaa allahim bundn guzel hediye olmaz cok mutlu oldum o cizgiyi gorunce ins. dogrudur

Günaydın kızlar; Herkes nasıl bakalım
Yeni bir pazartesi sendromu ile karşınızdayım. Kasım bitti aralıkta hangi topiğe takılıcaz? Herkes nerelerde....
iyi olmaya çalışıyorum canım :KK5: bugün doktora gittik durum iyiymiş en az 1 ay bekle dedi ama yine de 3 ay bekleyelim dedi psikolojimden ve fizyolojimden dolayı :111:
ben de psikolojim iyi benim dedim,güldü adam
bidaha gittiğimde pazarlık yapçam 2 ay sonra denemek için
3 ay beklemek istemiyorum :84:hemen olacağı ne malum
Allah hayırlısıyla umut etiklerimizi bize verir inşallah canım
canım bence de 2 ay normal. Hatta benim bi arkadaşım kürtajdan 1 ay sonra hamile kaldı. Allah yine de hayırlısını versin. Kucağını sağlıklı bi bebekle doldursun inşallah.

buna çok şaşırdım işte. 2-3 ayda bu kadar kist oluşması.... Kesinlikle başka bi doktora git canım. İnşallah çareleri vardır. topiğe nazar mı değdi gerçekten. Çok güzel bi muhabbet ortamı vardı. bir çok başlıktakinden dah samimi, daha sıcak.

Asiselcan canım böyle korkular yaşamana çok üzüldüm. İnşallah alırmadan beklersin birazcık daha. Yada başka bir doktora daha gitsen nasıl olur? Çok üzüldüm

X