"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Kızlar lütfen yardım!!!!!! Bu gün saat 5 de test yaptım bata 2 gün var. Baktım bişey yoktu ilk başta . Sonra aklıma geldı saat 10 da tekrar baktım 2. çizgi silikti. Boyle olup da hamiş olan var mı yaa heyecanlandım. Lütfen bırı yorum yapsın...

bebekgelsin ben 3 gün önce test yaptığımda ikinci çizgi silik çıktı,ama bugün yaptığımda çift çizgiyi gördüm,yarın emin olmak için kan testi yaptırıcam,seninkide böyle olabilir,yarın kan testi yaptır bence..

Kızlar düşük yapanlar ve düşük olmaması için bir dua öğrendim. Sizlerle paylaşmak istedim.

EL MÜBDİ: Anlamı;Eşyayı yoktan ilk defa var eden,yaratn demektir.Yani mahlukatı,hiç yoktan,örneksiz,benzersiz yaratan demektir.
33 defa uyumadan önce karnımızı okşayarak EL MÜBDİ diyerek okuyoruz. Bunu okuduktan sonra şu duayı ediyoruz; ''Yarabbim selam isminin üstüne bebeğimi muhafa et. Amin.'' Bunu da 3 kez elimizi karnımıza sürerek söylüyoruz.
Eşleriniz de uyumadan önce bir gece 99 kez elini karnına koyarak YA MÜBDİ okuyarak dua etsin.

Rabbim bebişlerimizi korusun.

canım benide alın aranıza
bende hamileyim galiba
geçen hafta çift çizgiyi gördüm
kanda 245 çıktı
doktorum 2 haftalık falan dedi o kadar erken belli olur mu(adet düzensizliğim oldugu için ona göre hesaplayamıyorum)
geçen hafta ultrasonla göremezsin dedi perşembe tekrar gideceğim kontrole
bu hafta 3 haftalıksa ne zaman hamile kalmış olabilirim kızlar (ilk çocuğum olacak inşallah çok cahilim bu konularda)

Canım çok sevindim senin adına dualarımız kabul oldu desene,gerçi kayboldun ortalardan merak ettik..topikte 7. hamile arkadaşımız sen oldun..

Kızlarr herkese selammm :)
ve bende buakşam çiftçizgiyi gördümm:))
yarın sabah olur olmaz hemen kan testi yaptırmaya,çok ama çok heycanlıyım kızlarrr vede çok mutluyummmm
oy oy oyyyy hayırlı olsun canım kan sonucunu bekliyoz :KK9:
Kızlar lütfen yardım!!!!!! Bu gün saat 5 de test yaptım bata 2 gün var. Baktım bişey yoktu ilk başta . Sonra aklıma geldı saat 10 da tekrar baktım 2. çizgi silikti. Boyle olup da hamiş olan var mı yaa heyecanlandım. Lütfen bırı yorum yapsın...

canım tekrar bi yapsana yanlış da olabilir ama doğru olma ihtimali de yüksek yani
ben 3 gün kala öğrendim çift çizgiyle

Bugün büyük gün,bugün bu topikte üzerime kırmızı çizgi çekilebilir,artık burdan aralık topiğine gideriz bizde napalım :KK31:

canım sen çörekotu bal tarçın bunu nasıl uyguladın beni bir aydınlatır mısın. Nette bulduğum bu şekilde
12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Kaynak: Hamilelikte Çörek Otu - Çörek Otu
Sadece kaynak gösterilerek kopyalanabilir.
ben çörek otu ve bal karışımını yıllardır reflü için yerdim. Sabahları aç karnına bir kaşık. Reflümün azalmasında önemli bir payı var. Bu yararını bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu :) gerçi çörek otu için hadis bile var. " Ölümden başka her derde devadır" diye :)

ve gecikmede 2. gün :) ama bel ağrılarım devam ediyor gelecekmiş gibi :KK43: ya lütfen gelmesin Allah ım Yarabbim lütfen :KK43:(

Canlarım şimdi doktordan geldim,evet kansonucumda poziitif,bende 5 haftalık bir anne adayıyım :))
doktor baya su içirdi bana mesanemin şişmesini falan bekledik keseciği görebilmek için :) birkalınlaşma gördük bakalım :)

Canlarım şimdi doktordan geldim,evet kansonucumda poziitif,bende 5 haftalık bir anne adayıyım :))
doktor baya su içirdi bana mesanemin şişmesini falan bekledik keseciği görebilmek için :) birkalınlaşma gördük bakalım :)

sizin adınıza çok mutlu oldum.Hayırlı olsun.Rabbim sağlıklı sıhhatli bir hamilelik dönemi ve bebek nasip etsin inşallah :)

canım kese duruyormuş ne güzel işte.. inşallah yat dinlen devamlı kalkma ayağa gerekmedikçe inşallah rabbim bebeklerimizi korusun :KK43: elmakurdu'nun mesajını okuyunca ağlayasım geldi ya çok kötü oldum... :KK43:

Korkusu bile cnmdan can aldı. Elmakurduna sabırlar dilerim bende,çok üzüldüm lakin herşey Allah'tan. Ve şu anda bebişlerimiz Rabbime emanet. YaRab sen koru minişlerimizi...

allah yardımcın olsun canım korkma bende senin için dua edicem çok üzüldüm bu konularda hiçbir fikrim yok sağdece dua edebilirim çok şükür bebişine bişey olmamış sakın üzülme oldumu canım

Çok saol cnm.Desene dualarımız gene birbirine sarılacak. Allahım başkasına gösterme bu üzüntüyü inşlh.

Ayrıca hamile kalana kadar ben kendime ve özellikle eşime bişiler yedirip içirmiştim. İstersen paylaşabilirim arkadaşım.

:KK9::KK9::KK9: eveeettt çok isterim canım bende iki aydır kürlere saldırıyorum senden de bekliyorum neyin sebep olacağı belli olmaz :)))

:KK9::KK9::KK9: eveeettt çok isterim canım bende iki aydır kürlere saldırıyorum senden de bekliyorum neyin sebep olacağı belli olmaz :)))

Ve sonrasında her sabah aç karnına keçiboynuzu suyu,kahvaltıda havuç+elma suyu+kuru incir içine bol ceviz+e vitamini kapsül,ara öğünlerinde fındık+çekirdekli kara üzüm kurusu+ceviz,sebzeli öğle yemeği,ikindide muz,akşam yemekte bol salata c vitaminli,e vitamini kapsül,yatmadan tekrar keçiboynuzu suyu.Kendimede soğan suyu ve 41 gün meryem suresi.

bende silik çizgiden öğrendim cnm,hayırlı olsun.

Kızlar düşük yapanlar ve düşük olmaması için bir dua öğrendim. Sizlerle paylaşmak istedim.

EL MÜBDİ: Anlamı;Eşyayı yoktan ilk defa var eden,yaratn demektir.Yani mahlukatı,hiç yoktan,örneksiz,benzersiz yaratan demektir.
33 defa uyumadan önce karnımızı okşayarak EL MÜBDİ diyerek okuyoruz. Bunu okuduktan sonra şu duayı ediyoruz; ''Yarabbim selam isminin üstüne bebeğimi muhafa et. Amin.'' Bunu da 3 kez elimizi karnımıza sürerek söylüyoruz.
Eşleriniz de uyumadan önce bir gece 99 kez elini karnına koyarak YA MÜBDİ okuyarak dua etsin.

Rabbim bebişlerimizi korusun.

çok saol cnm paylaşımın için.

X