"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

sengelen ...ben de bekliyorum güzel haberlerini demek sabahı bekleyemediniz şimdiden gittiniz hastahaneye çok güzel ya....

hoş geldin canım belli olmaz belki de ekim hamişi olursun canım inş.

ayyy keşke hiç bilmiyorum bişe hissetmiyorum değişiklik yok bende gibi duruyor..ağustos ayında test yaptırmıştım beta hgc 3.00 çıktı olabilir dedi doktor birkaç gün sonra gene gel dedi ama ben adet oldum sonra baya üzüldüm :KK43:((... anneannemin yöntemini denicem bu defa da olmazsa :)))adetin bittimi bir gün durup bir gün yapacan derdi :)))

iyi geceler kızlar malesef ben yine şu saat itibariyle kırmızı kart görmüş bulunmaktayım çatlatma iğnesinin faydası olmadı.belki de daha iyi oldu çünkü sık sık izin almayayım diye yıllık izine ayrılamadım tatile ihtiyacım var kızlar doktorum adetin ilk günü beni ara ona göre rahim filmi çekilecek dedi internette arştırdığım kadarıyla adet bitiminde çekiliyomuş farklı bi zamanda çektiren varmı

sengelen yüreğim yerinden çıkçak yeminle kızzzz :KK53:
hadi bekliyoruz canım bence hamilesin az sonra haber gelcek ve sen havalara uççaksın tatlım :KK1:
anamm bekliyoz haydi haydi çabııık

kızlar herkese iyi akşamlar...:KK16:

batıma 6 gün kaldı ama hiçbir belirti yok malesef her ay yumurtlama döneminde kasık ağrısı olurdu.. ayrıca bat yaklaştıkça göğüs şişmesi sancıması, karın ağrısı, batması vsvsvs bir çok belirti oldu ama hep hüsran oldu fakat bu ay ne yumurtladığımı anladım ne de bir belirti hissediyorum. :KK50:acaba hiç bir belirti olmadan hamile kalan olmuş mudur???
canım daha erken ama belirtiler için,dur bakalım tabiki vardır belirtisiz hamile
kızlar dayanamadım test yaptım çok silik bi çizgi çıktı ama markası lapoquıck korkuyorum ya yanlışsa diye elllerim titriyo ilk defa ikiniciyi gördüm
hadiiii güzel haberi kesinleştirelim canım :KK1:
sen hamilesiiiiiiiiiiin

mrb benim bat 30 ekim daha var yani....ben de merak ediyorum...başlasa güzel haberler gelmeye.ben kürtaj sonrası 2 ay korundum.aslında doktor 3 ay demişti ama dayanamadım ne yapayım:)hayırlısı allahtan....
ben de adeti bile zor bekledim canım yaa :KK1:
merabalar ekim ayından kasıma tıransver olanlardanım.bat ım 1 kasım olarak görülüyor, + - 2 gün oynayabilir.ümidim kasım ayı bakalım umarım bu ay tutturabiliriz.herkeze bol şanslar.
Merhaba hoşgeldin canım sana da bol şans :KK1:
Kizlar dua edin lutfen kan sonucumu bekliyoruz 2 tane test yaptim evde ama hala negatif cikcak die cok.korkuyorum

ayyyy çatlicam şimdi çarpıntım başladı :KK52:

kızlar benim bat 10 ekim:)bakalım nasıl olacak sonuç:)meraktayız:)

iyi geceler kızlar malesef ben yine şu saat itibariyle kırmızı kart görmüş bulunmaktayım çatlatma iğnesinin faydası olmadı.belki de daha iyi oldu çünkü sık sık izin almayayım diye yıllık izine ayrılamadım tatile ihtiyacım var kızlar doktorum adetin ilk günü beni ara ona göre rahim filmi çekilecek dedi internette arştırdığım kadarıyla adet bitiminde çekiliyomuş farklı bi zamanda çektiren varmı

Hayırlısı olsun canım,inşallah filmden sonra hemen hamile kalırsın

inş bir dahaki aya canım hayırlısı olsun....rahim filmi hakkında bir bilgim yok

sengeleeeeeen hadi ama yaa :KK52:
sonucu aldınız ve halay mı çekiyonuz kocanla
bize de söle biz de oynayalım :KK64:

inşallah cnm hakkımızda hayırlısı olsun bakalım ne dicek doktor

ne zamandır bebek düşünüyosunuz canım?1 seneyi geçti mi?
doktorlar 1 seneden önce pek ilgilenmiyomuş diye biliyorum da ondan sordum.
tüpler kapalıysa filmden sonra hamile kalınıyomuş diye duymuştum,inşallah senin bebek hemen geliverir

X