"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

vay bee kaç yaşındasın canım :) ben de 2,3 hatta 4 ble düşünüyorum şimdiden asiselcanın dediği gibi aynen :)))

selam kızlar ..
bende ayın sonu olsun biran önce istiyorum..
Rabbim emeklerimizi bosa çıkarma yarabbim..
bat tarihim 27 kasım.
hamis arkadaslar dua edin nolur..

Allah sağlıklı bi bebek nasip etsin sana canım en kısa zamanda inş :)

hayırlı olsun cnm sonucun.. Rabbim sağ sağlim kucağınada almayı nasip eder ins..
Allahım bende görebilecek miyim bu çift çizgiyi

görürsün canım inşallahh dualarımız isteyen bütün kardeşlerimizle...

çok tsk ederim cnm.. Allah razı olsun.. ins Rabbim bu ay meleğimi gönderir

merhaba arkadaşlar,
ben 3 haftalık hamileyim, benim de şansım Kasım olduğu için sizlere yazmak istedim,
inşallah hepiniz bu duyguyu yaşarsınız, tarifsiz bir duygu,
size tavsiyem daima umutlu ve mutlu olmanızdır ve inanmanızdır

bana sormak istediğiniz birşey olursa yazın arkadaşlarım, gözünüzde büyütülecek ve kendinizi üzecek kadar zor veya imkansız değil, isteyin yeter, tüm kapılar açılıyor..

ahh arkadrasım, umudum dab mutlulğumda bir zaman sonra biraz zor ..
inanıyorum ama hep olsun istiyorum iste..
"gözünüzde büyütülecek ve kendinizi üzecek kadar zor"

tatlım nasılsın iyi haberlerle gel inşallah özledim kız
ben çok şükür iyiyim bulantılarla başım belada biraz ama yine de şükürler olsun

selam kizlarrr,,

elim ayagim titriyo resmen, ben yine dayanamayip bata 3 gun kala test yaptim.

ve sonuc.. aglasammi gulsemmi bilemedim

oy oy oyyyyy
ah canım benim çok sevindim çok

Günaydın hanımlar;

Haftasonu regl gerginliğimi youtube'dan bol bol saç yapımı, makyaj videosu izleyerek attım. Ayyyyy millet ne becerikli yaaa. Hayran kaldım resmen. Herkese iyi haftalar bol çalışmalar diliyorum

veee kasımda da mrvb kırmızı kartı yer, nazın uğurlu topiği bile bana uğur getirmedi sonum kötü valla (

arkadaşlar benimde şu konuya bi bakarmısınız yorumlarınıza ihtiyacım var lütfen acilll...

konu başlıgım

hamilemiyim yoksa yumurtluyormuyum...YARDIM ACİLLLL....

artık bende 2. çizgiyi görmek istiyorum hayırlı olsunnnnn :)

Sagoll canimm Allah razi olsunn isteyen herkese versinnn

o cift cizgiyi gormek anlatilmaz bisey ya, neye ugradigimi sastim yani testi yapar yapmaz daha buton pembelesirken gordum ben o ilk cizgiyi, elim ayagima dolasti tarif edilemez bi duygu Rabbim herkese versin insallahh

Hayırlı uğurlu olsun. Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin.

Amin insallah cok saolunn

hayirli olsun canim.umarim saglikla kucagina da alirsin.rabbim her isteyene ayni sonucu gostersin insallah . :)

Amin insallah ben hala soktayim

hayırlı olsun cnm sonucun.. Rabbim sağ sağlim kucağınada almayı nasip eder ins..
Allahım bende görebilecek miyim bu çift çizgiyi

Amin insallah sende goruceksinn bu sonucu Rabbimden umit kesilmez, ben bunu sogan kurune borclu oldugumu dusunuyorum yani o vesile oldu diye dusunmekteyim cunku bu ay 2.ci kurumu uygulmistim

oy oy oyyyyy
ah canım benim çok sevindim çok

ben halen inanamiyorum kendimi hic hamle olarak dusunmemistim :)

Hasta mı oldun canım Niye erken ? bende bir iki güne kadar yicem o kartı

maalesef canım hemde beklenen günden erken oldu neyse hayırlısı bakalım, ben o kırmızı kartı ikimizim yerine almış oluyum sen kırmızı kart yeme olur mu:)))

selamlar nasılısınız
Rabbim bizleri de sevindiren kullarından eyle ..!

canım hiçç üzülme moralini bozma, şu kürleri denedin mi adet süresinde kullanılan kürler, bi denesene bu ay?

sağol canım, kendime incir kürü eşime de keçiboynuzu kürü uyguluyorum nerdeyse iki ay olacak bakalım hayırlısı canım. Ama adet döneminde uygulanan özel bişey bilmiyorum başka bir kürse bilgi verir misin ?

Hanimlar haber verecegime soz vermistim ve doktordan gelir gelmez yaziyorum. Evet hamileymisim ve 5 haftalikmis :) Evde yaptigim testleri ilk burda gostermistim ve hepiniz bana hamilesin kesin demistiniz. Ben sahsen doktorda gorene kadar inanmadim.

Ben kendim daha baslarda cok arastirdigim icin merak eden arkadaslar icin yaziyorum: evdeki idrar testlerimi normal regl tarihimden 4-5 gun once yaptim ve dordu de (dort test yaptim) direk sonuc verdi. Yani bu durumlar hep dendigi gibi kisiden kisiye degisiyor. Kesinlikle hissettigim icin yaptim testleri, ve biraz midem bulaniyordu, o kadar. Yoksa daha reglim gecikmemisti ve hamilelik belirtileriyle regl oncesi belirtiler cok benziyorlar.

Allah hamile olan herkesin bebislerini saglikla kucaklarina almayi, hamile kalmak isteyen herkesin de saglikla tez vakitte gobuslerinin dolmasini nasip etsin.

canım benim süper oldu yaa takip edelim birbirimizi..bugün ben de biraz daha iyiydim özellikle de öğleden sonra..inşallah böyle gider..cumartesi kalp atışını duymaya gidicem inşallah..bulantın var mı?bende o da yok..

arkadaşlar bu soğan kürü nedir??bilen biri anlatablirmi acep??

canım 2 su bardağı klorsuz suyu kaynatıyorsun,kaynarken içinde 4'E böldüğün orta boy soğanı atıyorsun.kapağı kapalı bi şekilde 5 dk kaynatıp ılınınca suyunu içiyosun..günde 2 bardak,yemekten önce,aç karnına..

canım adetin 2.günü mü 3. günü mü başlıyorsun bal çörekotu yemeye 10.güne kadardı sanırım.. bal çörekotuyla asiselcan diye bir arkadaş var sanırım o hamile kalmıştı.. bi dene onu..

canım yakın zamanda kan testi yaptırdın mı? değerlerin nasıldı? bir de sat ne zamandı benim 11 ekimdi.. biz de cuma günü kese görmeye gideceğiz kalp atışı duyulurmu bilmiyorum ama normalde kalp atışı 22 gün sonra başlıyormuş yani 1-2 kasım gibi başlamış olması lazımdı Allah nasip ederse tabi .... inşallah bir aksilik olmaz sağ salim yavrularımıza kavuşuruz... benim kasıklarım bugün biraz ağrıdı.. bulantım yok iştahım çok açık :) inş sonuna kdr böyle gider :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…