"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

biraz duygulu heycan e arada bir entrika yapıyom kendi kendime şimdilik iyi gibi daha doktor amcaya gitmedim :KK1: daha bu ayın bitmesine çok var yeni kızlarda gelmiş herkez çok hırslı heycanlı aralıktada hamile kalmayan kalmaz heralde :KK9:

Daha bu ay bitmedi cnm ay bitmeden umut bitmez belli mi olur :KK70:

biraz duygulu heycan e arada bir entrika yapıyom kendi kendime şimdilik iyi gibi daha doktor amcaya gitmedim :KK1: daha bu ayın bitmesine çok var yeni kızlarda gelmiş herkez çok hırslı heycanlı aralıktada hamile kalmayan kalmaz heralde :KK9:

kocanı mı bekliyon gitmek için seni gidi senii :))))))))))) senin bu rahatlığına hayranım ama ne güzel kaç gün geçmiş hala doktora gitmedin ben ertesi günü doktorun önünde bittim hemen :KK70:

kocanı mı bekliyon gitmek için seni gidi senii :))))))))))) senin bu rahatlığına hayranım ama ne güzel kaç gün geçmiş hala doktora gitmedin ben ertesi günü doktorun önünde bittim hemen :KK70:

yanlız gitmek istemiyorum moralim bozuluyo pazartesi kız kardeşim gelcek çağırdım kızı gel doktor amcaya gitcez diye sağ olsun gelcek işte kardeşim ebelik okudu iğrenç diye üniversitede kimyayla devam ediyo :KK9: neresi iğrenç anlamıyom bu zamane çocuklarını bu arada bu rası azimli kızlar topluluğu anacım daha çocuk yoldayken doktora giden var nasıl biliyonuz nasıl anlıyonuz bi alem siniz allah sağlık versin bebeklerinizde sizlerede ben burdan çok şey öğrendimya :KK1:

yanlız gitmek istemiyorum moralim bozuluyo pazartesi kız kardeşim gelcek çağırdım kızı gel doktor amcaya gitcez diye sağ olsun gelcek işte kardeşim ebelik okudu iğrenç diye üniversitede kimyayla devam ediyo :KK9: neresi iğrenç anlamıyom bu zamane çocuklarını bu arada bu rası azimli kızlar topluluğu anacım daha çocuk yoldayken doktora giden var nasıl biliyonuz nasıl anlıyonuz bi alem siniz allah sağlık versin bebeklerinizde sizlerede ben burdan çok şey öğrendimya :KK1:

fazla gec kalma canim folik asit ve vitamin takviyesine baslaman gerek bana doktorum verdi basladim ben bebegin gelisimi icin onemli..

saol canımcım destekçim çok sıkılsam da buraya girip teselli oluyorum teşekkürler :)))

tabi benimde bu kulübe üye olmamın nedeni buraya gelen kızlar şimdi ağustos ayında çok bekledim bebek olmadı nette bebekle ilgili ne arasam hep burda kızların engin tecrübeleriyle yazdıkları şeyleri okudum okadar çok şey öğrendimki daha sonra baktım buraya katılan hamiş çıkıyo bende üye oldum :KK1: iyikide olmuşum yumoş günümü öğrendim ya bilge kızların sayesinde ciddi 2. denememde tuttu çokşükür yani tesellid oluyoz mutluda oluyoz bişeylerde öğreniyoz kadınların bir araya gelmesi hoş

fazla gec kalma canim folik asit ve vitamin takviyesine baslaman gerek bana doktorum verdi basladim ben bebegin gelisimi icin onemli..

doğru diyosun tatlım ne hikmet anlamadım afedersin popomu yerden kaldırcam diye aklım çıkıyo 1 haftadır bide herkez kocasıyla gidiyo doktora ben yanlız gitmek istemiyom pazartesi kardeşim gelsinde salı giderim artık 4+6 olcam çünki anca bişeylerde görünür galiba

doğru diyosun tatlım ne hikmet anlamadım afedersin popomu yerden kaldırcam diye aklım çıkıyo 1 haftadır bide herkez kocasıyla gidiyo doktora ben yanlız gitmek istemiyom pazartesi kardeşim gelsinde salı giderim artık 4+6 olcam çünki anca bişeylerde görünür galiba

dogru diyorsun guzelim insan yaninda birine ihtiyac duyuyor illaki genelde 6. haftada iyi gorunuyor diyorlar ama vajinal ultrasonda gorunebilir belki

kizlar dün yaptigim testte silik cikmisti biliyorsunuz ama bugun yaptigim ikinci testte cok belirgin sekilde ikinci cizgiyi gördum hamileyimmmm:KK9::KK9::KK9:

pazartesi dr gidicem hepimiz icin hayirlisi allahim insallah kucagima almayida nasip eder..dualarim tum bebek isteyenlere allahim tüm isteyenlere hayirlisiyla nasip etsin insallah...

kizlar dün yaptigim testte silik cikmisti biliyorsunuz ama bugun yaptigim ikinci testte cok belirgin sekilde ikinci cizgiyi gördum hamileyimmmm:KK9::KK9::KK9:

pazartesi dr gidicem hepimiz icin hayirlisi allahim insallah kucagima almayida nasip eder..dualarim tum bebek isteyenlere allahim tüm isteyenlere hayirlisiyla nasip etsin insallah...

hayırlı olsun tebrik ederim :KK9: darısı isteyen herkeze sağlıkla gelsin inşallah

kızlar bat 23 ekim sabahtan beri belimde acayip ağrı var yumurtalıklarım ağrıyo. neden sizce bu hamilelik belirtisi yada yerleşme belirtisi olabilir mi?
Benim sol yanımda özellikle oluyodu sızlıyodu sanki
belirti olabilir canım bende çok kuvvetli bi belirtiydi hatta ordan şüphelendim hamile olduğuma
inşallah hamilesindir :KK9:
kizlar benim bat günüm bugun ama hala olmadim ama bugun test yapmistim teste 5 dk beklenilmesi gerektigi yaziyodu ama ben hemen yapip baktigimda ikinci cizgiyi görmeyince biraktim bakmadim sonra dayanamadim tekrar baktigimda ikinci cizgi varla yok arasinda belli oluyordu ama cok silik dikkatli bakinca farkediliyor esime gösterdim oda belli oluyor dedi aranizda böyle olan varmi cunku cok silik belli oluyor:KK5::KK5::KK5:

:KK9: :KK9: tebrikleeeer canım allah kucağına almayı da nasip etsin :KK9:

http://www.kadinlarkulubu.com/duyur...aliyoruuuzgobusleri-burda-buyutuyoruz-31.html
topiğimize bekleriz mucksss :KK54:

Tüylerim diken diken oldu çok güzel bir haber allahım sağlıklı uzun ömüslü hayırlı kıymet bilen evlatlar nasip etsin sanada isteyen herkesede :KK70:

arkadaslar bende belirtilerimi sizlerle paylasmak isterim belki bir umut olur benim daha adet gününme 10 gün varken sol karin boslugumdan kasigima dogru hep bir agri baski vardi gögüslerimin alt ve yan kisimlari agriyodu ayrica bu haftada birkac kez mide bulantisi yasadim ama psikolojiktir heralde dedim umarim allah herkesin gönlüne göre verir.

kizlar beni de yazin lutfen listeye.hep okuyorum topikleri bir de yazayim dedim.belki burasi ugurumu getirir.bat 24 kasim (hic gelmeyecekmis gibi ama :KK43: )

X