"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

gebişler yada isteyenler bilenler bi sorum olacak hamilelik için kan testi sağlık ocaklarında yapılıyomu..isteyebilirmiyiz bunu sağlık ocaklarından..benim ara kanamam var..ümit dünyası:))

geri sayım başladı bende ama bu ay hastalanıcam galiba belirtilerim yine aynı 1 hafta önceden başlar.bakalım hayırısı artık.

kadınlar böyleyiz valla tuttuğumuzu koparıyoruz maaşallah doktor gibi olduk hepimizde :))

nazcım nasılsın canım seninle bir türlü karşılaşamadık

selam kızlar nasılsınız epeydir uğrayamadım topiğe hamiş olanlar varsa da Allah sağsalim kucaklarına almayı nasip etsin konular ilerlediği için kaldığım yerden okumak zor geldi canlarım k.i.bakın görüşmek üzere

selam kizlarrr,,

elim ayagim titriyo resmen, ben yine dayanamayip bata 3 gun kala test yaptim.

ve sonuc.. aglasammi gulsemmi bilemedim

suanda hungur hungur agliyorum, bi anda kendi annem aklima geldi ve bana hamile kaldiginda ne kadar sevindigini hissettim arkadaslar

suanda hungur hungur agliyorum, bi anda kendi annem aklima geldi ve bana hamile kaldiginda ne kadar sevindigini hissettim arkadaslar

canımmmm çook sevindim yaa hayırlı olsunn :))) aklıma benim de çift çizgiyi gördüğüm zaman geldi:) ben de çok duygulanıp gözyaşlarıma engel olamamıştım ya:) tadını çıkar artık...

Rabbim olmayan herrkese nasip etsin herkese...

kızlar bugün 39. günü gebeliğimin.sol kasığımda kramplar ve ağrılar oluyo.dr bunların adet olamadığım için olduğunu,normal olduğunu söyledi.ayrıca midem de bulanmıyoo..polikistik over hastasıyım,2 senede gebe kalabildim.sizce normal mi bunlar?:44:

canım nasip olursa senle aynı gün doğurcaz :))) aynı kramplar bende de geçen haftaya kadar çok sık oluyordu ama bu hafta acayip azaldı.. önceden günün hemen hemen yarısını ağrıyla geçirirken bu hafta günde 1 kere felan ağrıyor hatta bazı günler ağrı olmuyor

ama bugün benim fıstığım baya iyi çalıştı
kol ve bacak gelişimi bugün başlıyormuş baya geliştirdi heralde kendini bugün çünkü ara ara ağrılarım oldu

selam kızlar gödüğüm kadarıyla ilk sayfadaki liste güncellenmemiş
konu sahibine duyurulur
benim bat 'a 4 gün kaldı sabırlı ve heyecansız bir şekilde bekliyorum
zira olursa 3. olucak alışkınım nede olsa :))

arkadaşım hayırlı olsun ozaman bende ilkini doğurmadan 3. yüde şu yaşımda yaparım diyenlerdenim ama yinede ilk performansıma bağlı sanırım naz yoğun iştemposundan dolayı listeyi güncelleyemiyo arada uğruyo

Son düzenleme:
selam kızlar ..
bende ayın sonu olsun biran önce istiyorum..
Rabbim emeklerimizi bosa çıkarma yarabbim..
bat tarihim 27 kasım.
hamis arkadaslar dua edin nolur..

nazcım nasılsın canım seninle bir türlü karşılaşamadık

mrb cnmm bnmm walla işler yoğnn artıı çok etkilnyrm diye fazla giremyrm..yendn yumurtlama takbne başldm..salı günü çatltma iğnsi yaptrablrm ikinci kez....bakalm hakkmda hayrlısı..

snn neler yapyrsn hamişlik nasıll gidiyoo umarım herşy yolndadır...rabbim saağ salim kucğna almayı nasip etsin....

aktif foruma giren arkdşlarr liste güncellemisinii kimm istersee alablrm......

mminiğimm napıyooo....bebişii nasıllll aklımdasnzz ama kızıma ve işe zor yetşyrm (

mrb canım valla iyi dielim iyi olalım başından beri sorunlu gidiyor işte

bendede ayni sekilde agrilar ve kramplar oluyor ayni zamanda siskinlikde var ama ilk zamanlarda oluyormus boyle dikkatli hareket etmektede fayda var tabi takilip dert etme bebisler herseyi hisseder :)

selam kizlarrr,,

elim ayagim titriyo resmen, ben yine dayanamayip bata 3 gun kala test yaptim.

ve sonuc.. aglasammi gulsemmi bilemedim

hayırlı olsun cnm sonucun.. Rabbim sağ sağlim kucağınada almayı nasip eder ins..
Allahım bende görebilecek miyim bu çift çizgiyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…