"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

evet canim sali gunu test yaptim pozitif cikti bugun dr gittim daha cok kucuk oldugu ultrasonda gorunmuyor 10 gun sonra tekrar bakicaz :)) sende hamilesin sanirim allah hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin yavrularimizi

aminnnn hayırlı olsun şekerim çok sevindim yavvvv valla darısı diğer kızlara valla kasımda daha çok hamiş çıkcak gibi geliyo bana kızlar baya hırslı

canım senden akıntı çok gelmişmiydi adet tarihinden önce.

aminnnn hayırlı olsun şekerim çok sevindim yavvvv valla darısı diğer kızlara valla kasımda daha çok hamiş çıkcak gibi geliyo bana kızlar baya hırslı

kıızzzzz nası gidiyo hamilelik bakiyim evet bu ay baya çıkardık önümüzdeki ay da bi bu kadar hamile çıkar inşallaaahhh :))

kizlar benim bat günüm bugun ama hala olmadim ama bugun test yapmistim teste 5 dk beklenilmesi gerektigi yaziyodu ama ben hemen yapip baktigimda ikinci cizgiyi görmeyince biraktim bakmadim sonra dayanamadim tekrar baktigimda ikinci cizgi varla yok arasinda belli oluyordu ama cok silik dikkatli bakinca farkediliyor esime gösterdim oda belli oluyor dedi aranizda böyle olan varmi cunku cok silik belli oluyor

bence testi 2-3 gün sonra bi daha yap .. silik çizgi de olsa hamilelik anlamına geliyormuş öyle diyorlar inş hamilesndir canım:)

Amin canım sende bebeğine sağlıcakla kavuşursun kocaman göbüşlü olursun inşallah :)))
düşünmeden olmuyo ama maalesef biraz önce kahverengi akıntım başladı ovulasyon testi yapmıştım koyu çıktı acaba yerleşme kanaması mı dedim bu seferde gebelik testi yaptım tek çizgi (( umutlar aralığa kaldı sanırım. hamile olsaydım silikte olsa bi çizgi çıkardı diye düşünüyorum neyse hayırlısı bakalım Aralığı bekleyecek gibiyim

canim ben gunumden 3 gun once yaptigimda cok silikti varla yok arasi benim bat 12 kasimdi 13 kasimda yaptim pembemsi oldu bugun dr gitmeden yaptim yine kipkirmiziydi bekle 3 gun sonra falan yine yap hayirli haberini aliriz insallah..

bir haftadır falan çoktu.dünden beri kupkuru ama.3-4 gün kaldı adetime

canım adetime yakın benm de kupkuruydu hamile oldugumu öğrendikten sonra yine eski haline döndü.. başka belirtilerin var mı?

bir de okuyorum hep süt gibi beyaz akıntı geliyor diyolar bende öyle birşey yok pek :/ :))) herkeste farklı oluyor demekki

Son düzenleme:

canım benim çok iyi anlıyorum psikolojini ben sana moral olmak için yazdım birşey olduğunu düşünüp kendini olumsuz etkileme. Zati hepimiz kendimizi üzecek bişi buluyoruz illaki hamiş olanlar da acaba kimyasal mı diye başlıyolar :)))) hepimiz biran önce kavuşuruz inşallah o bebek gelince totosuna totosuna vuracam ben

normalde adet dönemlerinde kasık ağrıları yaşıyormuydun canım.. senle belirtilerimiz aynıydı sanırım inş yerleme kanamasıdır inş hamilesindir.. değilsen bile üzülmek yok sıkı çalışarak başarıcaz :)

ovulasyon testi yapmıştım sıvı tüketimine de dikkat etmemiştim açıkcası geçen ayın son beş gün kala yaptığım ovulasyon testinden baya koyu çıktı (geçen ayınkinde çizgi yoktu bile) bu duruma sevindim sonra kahverengi akıntım olmaya başladı acaba yerleşme kanaması mı diye bu seferde gebelik testi yaptıım ama maalesefff yine tek çizgi hayali bir çizgi bile yok be bacım ((

canım ikisinde yumurtladıysan bugün olman lazım ama 14 gün geçmiş.

canım benim düzenim 32 günlük düzenim vardı aslında 5inde yumurtlamam gerekiyordu da neden öle oldu anlamadım. Dediğin gibi erken hasta olma ihtimalim var henüz hasta olmadım ama kahve akıntım başladı, test yaptım bende negatif benden umut yok sen bari gör şu çift çizgiyi benim umutlar aralığa kaldı anlayacağın

kasık ağrısı ve rahim sancısı hissediyordum ama bu kadar erken başlamazdı kasık ağrılarım da bu ay çok erken başlayınca acaba dedim, hııııı bi de gögüs hassasiyetim de çok erken başladı belkide psikolojik
evet evet artık alıştım negatife taş kalpli oldum sanırım üzülemedim nedense ((psikopata mı bağladım yaaaaaaa (((((

Son düzenleme:

canım daha üzülmek için erken.. benim bir arkadaşım da regli olur gibi oldum kahverengi akıntı geldi birkaç gün sonra kesildi demişti meğer hamileymiş belki öyle birşeydir

ovvvv sağlık olsun yavruş olurrrrr sıkma canını o geleceği zamanı bilir

kıızzzzz nası gidiyo hamilelik bakiyim evet bu ay baya çıkardık önümüzdeki ay da bi bu kadar hamile çıkar inşallaaahhh :))

biraz duygulu heycan e arada bir entrika yapıyom kendi kendime şimdilik iyi gibi daha doktor amcaya gitmedim daha bu ayın bitmesine çok var yeni kızlarda gelmiş herkez çok hırslı heycanlı aralıktada hamile kalmayan kalmaz heralde

canım daha üzülmek için erken.. benim bir arkadaşım da regli olur gibi oldum kahverengi akıntı geldi birkaç gün sonra kesildi demişti meğer hamileymiş belki öyle birşeydir

inşallah benimde sonum arkadaşın gibi olur canım saol desteğin için :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…