"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

hayırlısı olsun canım ne yapalım hep birlikte inş aralıkta olur diyelim:)

Rabbim ikinizin de kucaklarını sağlıklı bebeklerle doldursun inşallahh şuan yaşadıklarınızı bekleyişlerinizi umutlanmalarınızı ben de 1 hafta önce yaşıyordum.. sizi çok iyi anlıyorum.. inşallah bu mutluluğu enn kısa zamanda yaşarsınız inşallahh çok gönülden dua ediyorum hepinize Rabbim isteyen herkese versin.. hayırlı haberlerinizi bekliyorum canım bakalım 22 kasıma kadar düşünmemeye çalış.. başka şeylerle meşgul ol film izle dışarı çık ufak tatiller yap evde mutfağa gir yeni şeyler dene veya arkadaşlarınla daha sık beraber ol.. kafanı hep başka şeylerle meşgul et.. ozaman düşünmezsin.. ben öyle yapmıştım :)

dygyvz

bukadar takinti yapmayin moralinizi herzaman yuksek tutun rabbim hayirlisini sagliklisini versin ben 3 bebek kaybettim yasadigim uzuntu tarif edilemez evliligimin 4. yili doldu suan suan yine hamileyim sizler icin dua sizlerinde duasini bekliyorum moral cok onemli moralinizi herzaman yuksek tutun

Ah be canim..Ben o anlamda demedim..tabiki insan tedirgin oluyor..Ben kurtajdan sonra TR de Tedavi olmadim hic..burda 2 kasimda gitmistim..burdaki soyledi AMA diyorum ya burdakiler doktor degil...Ben her ay regl oldugumda icimde hep bir korku acaba kurtajdan sonra kalici birsey mi oldu..?bir daha hamile kalamazsam diye..ilk bebeklerini aldiran bir cok kisi taniyorum,bir daha bebegi olmayip doktor doktor gezen...(( o yuzden de cok korkuyorum..simdide kendimi rahatlamaya calisiyorum..6 aydir ugrasiyoruz..birsey yok( her ay hungur hungur agliyorum..esimide etkiledigimi fark ettik..o yuzden yazdim...Allah buyuk ..insallah her isteyenin bebegi olur...bende yazarak rahatlatmaya calisiyorum...belki uygulayamiycam..sonucta bi umut var..beklenti olacaktir muhakkak..Allah gonlune gore versin be canim...insallah hayirli haberlerimizde olur surda paylasacagimiz...

1.2 de koyu çıktıysa belki bebiş vardır kız benimde geçen ayın 30 unda başladı ağrı hala ağrıyo bata 5 gün kala testim silik pozitif çıkmıştı ilişkiden 11 gün sonra yapmıştım :) sende yapsana bi test merak ettim :)

canım inş sağsalim yavrunu kucağına alırsın dualarım seninle umutsuz değilim sadece üzüldüm inş diğer aya diyorum

kizlar corek otu yagini denedinizmi hic ben bu ay denedim iyi sonuc aldim zaten buay birakmistik korunmayi hemen tuttu allahinda izniyle tabi

canım ikisinde yumurtladıysan bugün olman lazım ama 14 gün geçmiş.

kizlar corek otu yagini denedinizmi hic ben bu ay denedim iyi sonuc aldim zaten buay birakmistik korunmayi hemen tuttu allahinda izniyle tabi

canım çörekotu yağı nedir ne işe yarar nasıl kulanılır...bende bebek isteyenlerdenim merak ettim...

eğlenceli canım hayırlısı olsun üzülme ağlama 6 ay olmuş çoook uzun bi süre değil ki :26:
hem bak daha 23 yaşındasın ve daha büüüüsürü yumurtan var tatlım
psikolojik olarak rahatla kafana takmadan dene inşallah olacak canım benim

canım çörekotu yağı nedir ne işe yarar nasıl kulanılır...bende bebek isteyenlerdenim merak ettim...

canim corek otu yagi ile bal karistirip iciyorsun cogu insan corek otu tohumu kullaniyor ama ben yagini kullandim daha etkili olur diye yarimyemek kasigi bala yarim cay kasigi corek otu damlatip ictim adetimin 2. gunu baslayip 10 gun ictim sabahlari ac karnina ama yumurtaliklarimin catladigini okadar cok hissettimki baya bir sancidi yani

kızlar bat 23 ekim sabahtan beri belimde acayip ağrı var yumurtalıklarım ağrıyo. neden sizce bu hamilelik belirtisi yada yerleşme belirtisi olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…