"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

selaaamm :KK3: kızlar benide ekler misiniz topiğe bat 30 ekim inşallah bu ay hepimiz hamiş kalırız ya :KK31:

bat aynıymış bizim......daha ilk ayım ama nedense çok ümitliyim...daha önce ilk korunmasız ayımda hamile kaldım ama maalesef bebeğim karnımda öldü ve kürtaj oldum.şimdi yine ilk aydan bekliyorum ...

yumoşları psikolojimizle etkiliyoruz canım benimkilerde öle ikinciye koyu çıkıyo

Valla ya Allahim aklimizi korusun, benim genelde 15. gun tam pozitif cikar sonra 17. gunde yumurtlarim bu arada akinti filan 2-3 gun surer. Bu ay oda yok ustune bide 14. gun pozitif sonra negatif bugun yine pozitif gibi bisey cikti.. offf bu bebek gelmezse ben kafayi iyice siyircam :KK1::KK1:

Canlarrr yeni ay yeni umutlarr ve tertemiz yeni bir sayfa açalım dedik minikkelebeğimin fikriydi nedense banada çok hooş geldi bu fikir :))

Rabbim en kısa zamanda Müjdeli haberler vermeyi burdan nasip etsin...RABBİMM sağlıklı gebelikler nasip etsin...

EKİM-KASIM olarak burdan devam edelimmm.....

Ağustos topiğindeki son listeyi ekliyorummmm...

Yeni bat tarihlerinizi söylerseniz değiştirebilirim ve Yeni gelenlerr sizlerde son adet tarihinizii söylersenizz ekleyebliriz...

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN....GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN...

ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
umaynur
14 EKİM
sevdee
10 ekim
gvn1907
15 ekim
elma kurdu
11 ekim
jobberfor
15 ekim
plstgc
1 ekim
naz1969
5 kasım
nevalee
7 ekim
minikkelebekk
4 kasım.

Rabbim müjdelii hayırlıı evlatlarr ve sağlıklıı gebelikler nasipp etsinn

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: AMİNNNNNN

topic hayırlı olsun canım benide ekler misin?:KK16::KK16:
bat 19 ekim ama kasıma kalacakmışım gibi zaten :KK34::KK34:

ovulasyon testiyle 2. defa koyuyu yakalayan arkadaşım eğer adetin yakınsa o yumurtlama değildir bebek olma ihtmali yüksek bende ilk ovulasyon testi ile anladım bebeğimi

Valla ya Allahim aklimizi korusun, benim genelde 15. gun tam pozitif cikar sonra 17. gunde yumurtlarim bu arada akinti filan 2-3 gun surer. Bu ay oda yok ustune bide 14. gun pozitif sonra negatif bugun yine pozitif gibi bisey cikti.. offf bu bebek gelmezse ben kafayi iyice siyircam :KK1::KK1:
2. çizgi ilk çizgiden daha koyu olunca pozitif oluyo canım silik falansa önemseme
ovulasyon testiyle 2. defa koyuyu yakalayan arkadaşım eğer adetin yakınsa o yumurtlama değildir bebek olma ihtmali yüksek bende ilk ovulasyon testi ile anladım bebeğimi
biliyorum canım agustos topiğindeydim bende ama benim öle bi ümidim yok gibi çünkü adetimin 7. günü gördüm pozitifi erken yumurtlayıp 10 ekim bat tarhim dedim ama sanırım değil ben yeni yumurtluyorum heralde keşke bebiş olsa ama nerdeee

Canlarrr yeni ay yeni umutlarr ve tertemiz yeni bir sayfa açalım dedik minikkelebeğimin fikriydi nedense banada çok hooş geldi bu fikir :))

Rabbim en kısa zamanda Müjdeli haberler vermeyi burdan nasip etsin...RABBİMM sağlıklı gebelikler nasip etsin...

EKİM-KASIM olarak burdan devam edelimmm.....

Ağustos topiğindeki son listeyi ekliyorummmm...

Yeni bat tarihlerinizi söylerseniz değiştirebilirim ve Yeni gelenlerr sizlerde son adet tarihinizii söylersenizz ekleyebliriz...

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN....GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN...

ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
umaynur
14 EKİM
sevdee
10 ekim
gvn1907
15 ekim
elma kurdu
11 ekim
jobberfor
15 ekim
plstgc
1 ekim
naz1969
5 kasım
nevalee
7 ekim
minikkelebekk
4 kasım.

Rabbim müjdelii hayırlıı evlatlarr ve sağlıklıı gebelikler nasipp etsinn

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: AMİNNNNNN

topic hayırlı olsun canım benide ekler misin?:KK16::KK16:
bat 19 ekim ama kasıma kalacakmışım gibi zaten :KK34::KK34:

2. çizgi ilk çizgiden daha koyu olunca pozitif oluyo canım silik falansa önemseme

biliyorum canım agustos topiğindeydim bende ama benim öle bi ümidim yok gibi çünkü adetimin 7. günü gördüm pozitifi erken yumurtlayıp 10 ekim bat tarhim dedim ama sanırım değil ben yeni yumurtluyorum heralde keşke bebiş olsa ama nerdeee

peki bugün kaçıncı günün canım ? erken yumurtlamışta olabilirsin neden ihtimal vermiyorsunki? varmı pko falan sende?

merhabaa kızlarr nasılsınız ..
bugün doktora gittim yine klomen tedvısıne başlamak ıcın ama geçen aykı yumurtaarımdan bırı catlamıs dıgerı çatlamamış ve kist olmuş yinee.. bu ay ilaç tedavısıne başlayamadık.. kasımda belkı hamıle kalabılırım dıyordum ama gorunen okı kasımda da olmıycakk poffffffff

Ahh canim keske hamilelik olsa yok daha adetime yakin degilim tam yumos zamanindayim ama 2-3 gundur testlerim hep esit koyulukta test ve kontrol cizgisi ayni renk :44::44:anlamadim neyse Allah'tan umit kesilmez bi 10-12 gune belli olur

peki bugün kaçıncı günün canım ? erken yumurtlamışta olabilirsin neden ihtimal vermiyorsunki? varmı pko falan sende?
yok canım çok şükür hiç bi rahatsızlığım yok ama bu ay yumurtlama günümde adet oldum doktorumda olabilir normal strestendir dedi normal seyreder döngün dedi bende adetimin 7. günü akıntıdan şüphelenip tovulasyon testi yaptım pozitif çıktı hemde kopkoyu ben o gün yumurtladıgımı düşündüm eğer o gün yumurtlama olduysa şu an 12. günü yani bat 10 ekim dedim

bide şu var canım doktorum normal döngün olur demişti benim döngüm 16. günümde yumurtlarım doktoru düşünürsek benim o gün yumurtlamadıgımı düşünürsek bugün yumurtlama zamanım oluyo o yüzden karar veremedim yani çok karışık oldu en iyisi beklemek sanırım ama bugünde hem kasık agrısı hem bel agrısı başladı bakalım artık bi kaç gün daha yaparım ovulasyonlarım belli olur

bugün doktora gittim yine klomen tedvısıne başlamak ıcın ama geçen aykı yumurtaarımdan bırı catlamıs dıgerı çatlamamış ve kist olmuş yinee.. bu ay ilaç tedavısıne başlayamadık.. kasımda belkı hamıle kalabılırım dıyordum ama gorunen okı kasımda da olmıycakk poffffffff

bu ay kistten bende şüphelendim ama dr.a gitmeye korktum:18::18:belirtin varmıydı kiste dair.olmazsa bu ay giderim ama gitmekte istemiyorum yaa işte en az 1 ay atacak geri :18::18:

bu ay kistten bende şüphelendim ama dr.a gitmeye korktum:18::18:belirtin varmıydı kiste dair.olmazsa bu ay giderim ama gitmekte istemiyorum yaa işte en az 1 ay atacak geri :18::18:

pek belirtisi yok canım kistin belirti olarak adetim 1 gün gecikti birde kasık batmaları ama bunlar tam olarak belırtı olarak sayılmaz..neden korkuyorsun cnm korkulacak birşey yok :KK34:

kızlarr...merak ettim kaç kişiyiz kasım ayında o müjdeli haberi bekleyen şöyle güncel listeyi tekrar görebilsek....ben yeniyim...listeyle ilgilenen arkadaşa da zahmet olacak ama....hem bakarız kimler var sırada ...

merhaba ben iclal eşimin görevinden dolayı malatyadayım.4 aylık evliyim ama bende istiyorum bebek.bu ay denedim 15 16 ekimde adet olmazsam çok sevinicem...ama bütün umutlar kasıma kalacakmış gibime geliyor...
Merhaba kızlar
Bende bu gün itirabiyle ekimden ümidimi kesip "şansım kasım" olsun diyorum inşaAllah bu topik uğurlu gelirde bu ay kırmızıları son görüşüm olur :KK31: Rabbim isteyen herkese tez zamanda nasip etsin Herkese bol şans :KK34:
günaydın kızlr..bende bu ay kırmızıları gördm bugün itibariyle..
benim de umudum kasıma kaldı..
beni de eklerseniz listenize sevinirim...

Topiğimize yeni katılan anne aday adayları iclal alya zerbas savas5482 hoşgeldiniz :124:
Dilerim hep birlikte bu seneyi bebeklerimizle bitircez :119:

slm kızlar bende bugün sabah belimden sağ bacağıma anlık kasılma oldu ve kuru karın ağrısı adet olacakmışım gibi ama değişik bi ağrı 2 günüm kaldı sizcee bu nedir:KK52::KK52: gögüslerimle ince kılcal damarlar ve uçlarında dolgunluk hissi var
elmakurdu canım belirtiler gayet net inşallah beklediğimiz haberdir :129:

Arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim. Bişey sormak istiyorum ama yeni konu açamadığım için burdan yazıyorum. bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ben bu ay ilk defa kadın doğum doktoruna gittim jinekolojik muayene oldu. ama kafama takılan bişey var. o an ki stresle fark edemedim doktor ultrason aletini temzledi mi diye bunların temizliği nasıl yapılıyo acaba ve eğer temizlenmediyse bi riski olabilir mi? mikrop kapma gibi ya da aletin üstünde önceki hastadan sperm kalmış olabilir mi? lütfen yardımcı olun bana kafama takılıyo
canım ben de korkmuştum ama muayeneden sonra doktor baktım kondom gibi bişeyi sıyırdı attı korkma yani :KK1:

selam kızlar nasılsınız bakalım haftasonu gremedim pek sayfalar ilerlemiş
ne güzel bütün agustos topiği burda ya süper
a.s. canım bütün kızlar toplandık :KK1: şenlendi topik valla :81:

nazcımm yeni topikk hayırlara vesile olur inşşşşşşşş o muhtesem agustos topıgınde bende vardımmmmm veee shalara geri dönmekk istedimm bu topiği gorunceeeee benizde aranıza alın yenidennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:)))
hoşgeldin eğlenceli ne durumdasın bacım sahaya formda çıkıyoz ama kırmızı kartı yiyoz o kötü oluyo :KK37:
doktorcum haftaya bana kırmızı kart vermezse ben de sahalara döncem inşallah :KK1:
iyiyim canım çok şükür bulantılarım bitti gibi ama arada yokladığıda oluyor tabi ama asıl sorunum enfeksiyon malum ilaç kullandığım halde geçmedi yarın tekrar kültür vereceğim birde eğer ense ölçümü yapabilirse dr 2li testimizi yaptırcaz bakalım hayırlısı şimdi merakla cinsiyeti öğreneceğimiz zamanı bekliyoruz
senin kızın olcak peri boşuna yorma doktoru :KK1:
"peri kızı" olcak eehheehheee :KK52:
güzel haberlerle gel canım inşallah

arkadaşlar ben korunmayı bıraktığım ay hamile kalmıştım.maalesef bebeğimin kalp atışları durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım.şimdi yeniden bebek düşünüyoruz ve dolayısıyla bu ay korunmayı bıraktım.sizce yine hemen hamile kalırmıyım.çok istiyorum...bir yandan da aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.bakalım hayırlısı artık....
merhaba sweetee ben de senin gibiyim tek fark ben kürtaj olmadım
kaç aydır korunuyorsun.ben ilk adettimi gördüm doktora gitçem haftaya korun demezse beklemeyi düşünmüyorum.
umarım yine hemen ve sağlıkla bebeklerimiz gelir göbişimize :97:

slm kızlar umarım iyisinizdir hepiniz ben gece hastanelik oldum çok sancılandım Allahtan benim dr nöbetçiydi çatlatma iğnesinden kaynaklı dedi ovulasyon oluyo dedi buda iyi bişey dedi bakalım nolcak cum günü çağırdı progesterona bakacak ovulasyon olmuş mu diye dua edin kızlar lütfen...:44::44::44::44::44::44::44:
ayyy geçmiş olsun ya bilmiyodum bu iğnenin bu kadar etkili olduğunu.
madem iyi bişeymiş o zaman durumu fırsata çevirip çalışmaya devam :KK1:
inşallah bu ay bebeğine kavuşursun :81:

Kizlar yaa benimde yumoslar sanirim yolunu kaybetti, 4 gundur ovulasyon testi yapiyorum nerdeyse hemen hemen hergun belirgin cift cizgi var ama sadece cumartesi gunku test nerdeyse diger cizgi kadar koyu ama diger zamanlardaki gibi degil :KK43: yumurtlamaya yakin gelen akintida pek yok sanirim benim yumurtalar sapitti iyicene calismalara devam ettim ama pek umutlu degilim :KK5::KK14:
canım testi boşver sen çalışmayı bırakmadıysan inşallah yumoşlar yolda centilmenlerle karşılaşmıştır :KK1:
umudunu kaybetme aslaaa
kuzucum iyiyim işe gitmedim izinliyim bu hafta :KK1:
sen nasılsın?yaa peki bu yumurtanın kiste dönüşmesi iğneden mi oluyo yaa?
inşallah ilaca gerek bile kalmaz sen sakın boşvermeee :emir_bebek:

kızlarr...merak ettim kaç kişiyiz kasım ayında o müjdeli haberi bekleyen şöyle güncel listeyi tekrar görebilsek....ben yeniyim...listeyle ilgilenen arkadaşa da zahmet olacak ama....hem bakarız kimler var sırada ...

siwiticim naz müsait olunca güncellicektir listeyi
en son liste hangi sayfada bilmiyorum,senin bat kaç?
şöyle müjdeler başlasa da şenlensek :21:

kızlar herkese iyi akşamlar...:KK16:

batıma 6 gün kaldı ama hiçbir belirti yok malesef her ay yumurtlama döneminde kasık ağrısı olurdu.. ayrıca bat yaklaştıkça göğüs şişmesi sancıması, karın ağrısı, batması vsvsvs bir çok belirti oldu ama hep hüsran oldu fakat bu ay ne yumurtladığımı anladım ne de bir belirti hissediyorum. :KK50:acaba hiç bir belirti olmadan hamile kalan olmuş mudur???

Son düzenleme:
kızlar dayanamadım test yaptım çok silik bi çizgi çıktı ama markası lapoquıck korkuyorum ya yanlışsa diye elllerim titriyo ilk defa ikiniciyi gördüm

Son düzenleme:

koyu çizgi bir kaç gün üst üste çıkacak mı bnm henüz hiç çıkmadı, ben ovulasyon tarihimin geçtiğini düşünüyorum ama çizgi hala silik. Ya bir sıkıntı var yada hep böle geç yumurtluyorum haberim yok :KK43:(( Sen bu testi etkili kullanan biri olarak bana yardımcı olur musun perilouscum. Sıvı tüketimi etkilemesin diye sabah ilk idrarımla yapıyorum testi

siwiticim naz müsait olunca güncellicektir listeyi
en son liste hangi sayfada bilmiyorum,senin bat kaç?
şöyle müjdeler başlasa da şenlensek :21:

mrb benim bat 30 ekim daha var yani....ben de merak ediyorum...başlasa güzel haberler gelmeye.ben kürtaj sonrası 2 ay korundum.aslında doktor 3 ay demişti ama dayanamadım ne yapayım:)hayırlısı allahtan....

X