"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar dayanamadım test yaptım çok silik bi çizgi çıktı ama markası lapoquıck korkuyorum ya yanlışsa diye elllerim titriyo ilk defa ikiniciyi gördüm

gecenin en iyi haberi hadi hayırlısı bakalım yarın hemen kan testi yaptır bence süpersin, hayırlı olsun canım

kızlar dayanamadım test yaptım çok silik bi çizgi çıktı ama markası lapoquıck korkuyorum ya yanlışsa diye elllerim titriyo ilk defa ikiniciyi gördüm

canım benim hamilesin bence.......silik de olsa o pozitif sonuçta...ayyyy ben de heyecanlandım şimdi

gecenin en iyi haberi hadi hayırlısı bakalım yarın hemen kan testi yaptır bence süpersin, hayırlı olsun canım

bu arada kaçıncı günündesin yani adet tarihin gelmediyse tabii kiii silik olacak çizgi....çok sevindim...evet böyle bir bir gelsin güzel haberler....

Eklesene testini bizde görelim. Gittin mi kan testine, gittiysen inşallah güzel sonuçlarla gelirsin. :)

benim bir önceki hamileliğimde hiç bir belirti olmamıştı ne hamilelik öncesi ne hamilelikte..10.haftaya kadar da saağlıklıydı bebeğim ve ben hala hamile olduğuma inanamıyordum normal halimden hiç bir farkı yoktu yani sonra maaleseff kalp atışları durmuş..neyse asıl söylemek istediğim belirti aramak yanlış bence yani ben şahsen yaşadım bunu sorduğun soruya cevap sana da bir umut olsun diye yazıyorum...

merabalar ekim ayından kasıma tıransver olanlardanım.bat ım 1 kasım olarak görülüyor, + - 2 gün oynayabilir.ümidim kasım ayı bakalım umarım bu ay tutturabiliriz.herkeze bol şanslar.

Kizlar dua edin lutfen kan sonucumu bekliyoruz 2 tane test yaptim evde ama hala negatif cikcak die cok.korkuyorum

Etmem mi canım ederim tabi. Testini ekleme şansın var mı? Gerçi silik çıktıysa inşallah hamilesin canım :) Adetine kaç gün vardı?

Su an eklemr sansim yok ama cok fazla da silik degildi rahat gozukuyodu ama marka guvenilir degil adete 2 gun vardi canim

Su an eklemr sansim yok ama cok fazla da silik degildi rahat gozukuyodu ama marka guvenilir degil adete 2 gun vardi canim

Yok yok o kadar da silik değilse kan testinde güzel gelecek bak gör :) Hadi geçsin şu zaman, gelsin müjdeler :)

Insallah canim ya cok korkugorum zamanda gecmiyo

Geçmez zaman :) İnternetten mi öğreneceksin sonucu yoksa gidip alacak mısın? İnternetten alacaksan genelde söyledikleri saatten erken veriyorlar arada kontrol et :) İlk ayın mıydı bu?

arkadaşlar başıma gelenleri bilyrsnz foruma giriyrm okuyorumdaa ben çok iyi değilim ( sohpetlerinize katılamıyrm özür dilerim..biraz daha iyi olayım..bebek fikrindn sanrm az daha uzak durmam gerek ..çok yıprandım bu ay....en azndan hala adet dönemimdeyim biraz bu günleri geçirym aranza döneceğim...

en kısa zamandaa görüşmek dileğiyleee.....allaha emantt oluun.....topiğimizz müjdelii haberlerleee dolsun...

rabbim en kısa zamandaa yüzünüzü güldürsün...

Geçmez zaman :) İnternetten mi öğreneceksin sonucu yoksa gidip alacak mısın? İnternetten alacaksan genelde söyledikleri saatten erken veriyorlar arada kontrol et :) İlk ayın mıydı bu?

Yok canim hastanefeyix suan yarim saate cikar dediler

Rabbim hepimiIn.yuzunu.gulsursun insallah canim sen kendini nasil dha iyi hisseficeksen onu yap canim uzme lutfen kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…