"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim. Bişey sormak istiyorum ama yeni konu açamadığım için burdan yazıyorum. bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ben bu ay ilk defa kadın doğum doktoruna gittim jinekolojik muayene oldu. ama kafama takılan bişey var. o an ki stresle fark edemedim doktor ultrason aletini temzledi mi diye bunların temizliği nasıl yapılıyo acaba ve eğer temizlenmediyse bi riski olabilir mi? mikrop kapma gibi ya da aletin üstünde önceki hastadan sperm kalmış olabilir mi? lütfen yardımcı olun bana kafama takılıyo

Arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim. Bişey sormak istiyorum ama yeni konu açamadığım için burdan yazıyorum. bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ben bu ay ilk defa kadın doğum doktoruna gittim jinekolojik muayene oldu. ama kafama takılan bişey var. o an ki stresle fark edemedim doktor ultrason aletini temzledi mi diye bunların temizliği nasıl yapılıyo acaba ve eğer temizlenmediyse bi riski olabilir mi? mikrop kapma gibi ya da aletin üstünde önceki hastadan sperm kalmış olabilir mi? lütfen yardımcı olun bana kafama takılıyo

aaa ben de hiç ama hiç dikkat etmemişim bikaç kez öyle muayene oldum ama dikkat ediyorlardır onun temizliğine .sanki üzerine birşey geçiyorlar her seferinde onu değiştiriyolar diye hatırlıyorum...bilenler cvp verebilir ama mutlaka bir şekilde kişiye özeldir onlar....

yani okadr riske atmazlar heralde hastaların hayatını sonucta senden oncekınede sanada o altele mudahale ederken nasıl bır hastalıgın oldugunu bılmiyor oyuzdennn mutlka dezenfekt eedılıyodur en azından öle olmalı dıe dusunuyorumm

değerlendircem canım :KK17:ama ben 2 sonra adet olurum diye düşünüyodum 12 gün önce de testim pozitifti bu ay yumoşlar şaşırdı :KK53:kendini ama olsun ben yine de çalışmalara devam :KK17::KK17:edeyim

et ett artık napsın ymoslarda bzım yzuumuzden sıyırmak uzereler :) bende sankı bu ay erken yumurtladım gıbıme gelıyoo ama yanlısta dusnuyo olabılrıım gercı ben testt ekullanmadım bu ay
tarıhte hesplamadım dogru duzgunn baklım hayırlısı artık ben 20 ekımı beklıyorum

prezervatife benzer bişey oluyo her hastada değiştiriliyor

aaa ben de hiç ama hiç dikkat etmemişim bikaç kez öyle muayene oldum ama dikkat ediyorlardır onun temizliğine .sanki üzerine birşey geçiyorlar her seferinde onu değiştiriyolar diye hatırlıyorum...bilenler cvp verebilir ama mutlaka bir şekilde kişiye özeldir onlar....

ya ben stresliydim zaten nasıl kalktım ordan bilmiyorum o yüzden de hiç dikkat etmedim bende temizdir diye düşünüyodum ama arkadaşım kafamı karıştırdı işte

yani okadr riske atmazlar heralde hastaların hayatını sonucta senden oncekınede sanada o altele mudahale ederken nasıl bır hastalıgın oldugunu bılmiyor oyuzdennn mutlka dezenfekt eedılıyodur en azından öle olmalı dıe dusunuyorumm

bende öyle düşünüyodum canım ama arkadaşım kafamı karıştırdı işte bende kimseye soramadım bilgisi olan arkadaşlar vardır diye sizlere sorayım dedim

selam arkadaslar,

size birşey sormak istiyorum ben 3 aydır korunmuorum ama bu ay farlutal ıle adet oldum pko hastasıyım 60 gunde bır adet oluorum. dr um hormon testi istemişti ama 3. gunu pazara geldınden gıdemedım bu ayı beklıcem ama adetım bıtelı 1 hafta oldu karnım agrıo ve kasıklarım bırsey batıo neden olabılır yaaa :26:

arkadaşlar ben korunmayı bıraktığım ay hamile kalmıştım.maalesef bebeğimin kalp atışları durdu ve kürtaj olmak zorunda kaldım.şimdi yeniden bebek düşünüyoruz ve dolayısıyla bu ay korunmayı bıraktım.sizce yine hemen hamile kalırmıyım.çok istiyorum...bir yandan da aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum.bakalım hayırlısı artık....

et ett artık napsın ymoslarda bzım yzuumuzden sıyırmak uzereler :) bende sankı bu ay erken yumurtladım gıbıme gelıyoo ama yanlısta dusnuyo olabılrıım gercı ben testt ekullanmadım bu ay
tarıhte hesplamadım dogru duzgunn baklım hayırlısı artık ben 20 ekımı beklıyorum
aynen canım ya yumoşlarda sıyırdı bizle
sende en iyisini yapmışsın valla kafan rahat olunca daha iyi oluyo benimde batım o sıralar inşallah gelemez olurlarda bebeişler gelir

aynen canım ya yumoşlarda sıyırdı bizle
sende en iyisini yapmışsın valla kafan rahat olunca daha iyi oluyo benimde batım o sıralar inşallah gelemez olurlarda bebeişler gelir

inşş canım inşşşş daha fazla beklmeden gelır bebişlerımız:)

slm kızlar umarım iyisinizdir hepiniz ben gece hastanelik oldum çok sancılandım Allahtan benim dr nöbetçiydi çatlatma iğnesinden kaynaklı dedi ovulasyon oluyo dedi buda iyi bişey dedi bakalım nolcak cum günü çağırdı progesterona bakacak ovulasyon olmuş mu diye dua edin kızlar lütfen...:44::44::44::44::44::44::44:

keşke burada hamile kalıp hep beraber ...anneleri diye sayfa açıp oradan bebişlerimizi büyütmeye devam etsek.....sonra sağlıklı doğumlar ve şirin tatlı bebişler....ahhh hayali bile o kadar güzel ki

keşke burada hamile kalıp hep beraber ...anneleri diye sayfa açıp oradan bebişlerimizi büyütmeye devam etsek.....sonra sağlıklı doğumlar ve şirin tatlı bebişler....ahhh hayali bile o kadar güzel ki
ah keşke canım ya fikirlerimzi paylaşsak ne bileyim aldıklarımızı yüklesek :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

selaaamm :KK3: kızlar benide ekler misiniz topiğe bat 30 ekim inşallah bu ay hepimiz hamiş kalırız ya :KK31:

Kizlar yaa benimde yumoslar sanirim yolunu kaybetti, 4 gundur ovulasyon testi yapiyorum nerdeyse hemen hemen hergun belirgin cift cizgi var ama sadece cumartesi gunku test nerdeyse diger cizgi kadar koyu ama diger zamanlardaki gibi degil :KK43: yumurtlamaya yakin gelen akintida pek yok sanirim benim yumurtalar sapitti iyicene calismalara devam ettim ama pek umutlu degilim :KK5::KK14:

Kizlar yaa benimde yumoslar sanirim yolunu kaybetti, 4 gundur ovulasyon testi yapiyorum nerdeyse hemen hemen hergun belirgin cift cizgi var ama sadece cumartesi gunku test nerdeyse diger cizgi kadar koyu ama diger zamanlardaki gibi degil :KK43: yumurtlamaya yakin gelen akintida pek yok sanirim benim yumurtalar sapitti iyicene calismalara devam ettim ama pek umutlu degilim :KK5::KK14:
yumoşları psikolojimizle etkiliyoruz canım benimkilerde öle ikinciye koyu çıkıyo

X